.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    anonymous682486
    Guest

    Уриниране!

    Здр!Момче съм и скоро съм навършил 18г.Проблема ми е следния-когато отивам да пикая ми излиза бяла урина като вода.Значи сега отивам да пикая, след 2 или 3 часа ако ми се пика тогава малко стискам щото то ми идва веднага докато отивам и пикая бяла урина.Ако пък е след 4 или 5 часа тогава малко жълта.Сутринта винаги е жълта понякога тъмно и светло жълта.Надявам се че разбрахте къв ми е проблема.

  2. #2
    Братле тъп си....Не си ли забелязал,че преди да стане тва си пил много течности
    i just wanna make you sweat :P :P :P

  3. #3
    Повече от фен Аватара на Red_Hair
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    454
    Ами парене, болки?Каква е горе-долу консистенцията?По-течна или по-плътна?Мътна ли е и пр.?Питам, защото абсолютно всяка промяна от нормалното е признак за нарушение.Белият цвят може да идва от левкоцити и плазмени белтъци, което значи микроорганизми.По-ярко изразеният жълт, към оранжев цвят, може да е от приети лекарствени медикаменти(главно от повечето разхлабителни лекарства и някой антибиотици), също от прием на храни с оцвеетители или да речем от повече прием на витамините Ц повечето от серията Б и каротените (провитамин А).Така че, причините могат да бъдат много и може да е нещо сериозно(съдейки по белия цвят-респ. левкоцитите)!Съветът ми е уролог!

  4. #4
    anonymous682486
    Guest
    значи не ме боли нищо не ми пари,добре се чувствам но мисля че не е нормално да отивам през 2-3 часа на тоалетната.Нещо важно този проблем не ми е всеки ден!Иначе не пия лекарства и т.н ,пия си водичка понякога се случва да пия сок или някои плод като диня примерно!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    329
    Яко фейк! Сутрин ти е жълта заради по-дългото задържане в организма...

  6. #6
    Супер фен Аватара на TheBobqk
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 572
    Отвори някой учебник по биология за 8 клас, защото аз в момента не мога да се сетя какво точно ни казваше госпожата, но не мисля, че е страшно.
    ^^^
    Бургас <3

  7. #7
    Супер фен Аватара на Thrombocyte
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    1 547
    Колкото по-хидратиран си, толкова по-безцветна става.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си