.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Какво да направя? моля погледнете

    Всичко започна преди 2 години била съм на 11 и от любопитство погледнах на майка ми СМС-си те и видях,че си пише с някъф мъж. Последствие разбрах,че изневерявам на баща ми. Работата му е таква ,че отсъства през 4 месеца по 4 месеца и... После започнаха караниците и сега стигна дотам ,че мама спи в отделна стая/./. И не си говорият. Сега искам да идем да море с семейството на една поя приятелка, но майка ми с него едвам се издържаме ти искаш в 1 стая да сме.. ти луда ли сии т.н. . А баща ми.. иска да идем ама неискам само с него все пак момиче съм само с баща ми пък и си пада малко особняк и.. Оф секи път се карат.. неискам секи да ме питат що си само с майка си на море. Пък искам с нея а тя неиска. кво да я направя.. няма да ида на море заради тях. А и това не е най-големия ми проблем. Тя постоянно си пише смс си с ония ... Оф ако го вида (имам подозрения кой е... ) нямам думи кво ще го направя..

  2. #2
    Лоша работа... Поговори и с двамата, но си мисля че с брака им е свършено. Чакат момента да пораснеш малко да ти го съобщят. Въпреки това опитай да разговаряш с тях на тази тема колкото и да е трудна.

  3. #3
    и според мен трябва да говориш с тях, ама те са възрастни хора и имат мнение.. но може и разговорът да им повлияе

  4. #4
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Поговори и с двамата..питай майка ти какво не харесва в баща ти и какво харесва е мъжът с който си пише...според мен,така ще се разреши проблема...

  5. #5
    Супер фен Аватара на 4o4ina
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    2 276
    Най добрият съвет:Говори с тях,не си трай!

  6. #6
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590
    Как да говори с тях бе о.О Кво,кани ги двамата в кухнята и "Мамо,тати ти изневерява,я са ми кажи кво намираш в другия мъж? " баща и меко казано ще откачи,трябва да го научи от майка и,по добре поговори само с майка си и и кажи че знаеш че му изневерява
    “Gravitation cannot be held responsible for people falling in love. How on earth can you explain in terms of chemistry and physics so important a biological phenomenon as first love? Put your hand on a stove for a minute and it seems like an hour. Sit with that special girl for an hour and it seems like a minute. That's relativity.”
    -Albert Einstein

  7. #7
    Голям фен Аватара на alice13
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    540
    Кажи на майка ти че знаеш че му изневерява.. после може би ще ти изяснят нещата

  8. #8
    И аз съм в подобна ситуация,но просто, не знам, не мога да събера сили и да говоря с майка ми...

  9. #9
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Събери смелост и поговори с нея...може пък нещата да се оправят...

  10. #10
    Голям фен Аватара на alice13
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    540
    какво стана ? говори ли с някого ?

  11. #11

    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    София : ))
    Мнения
    272
    наистина ще е най-добре да говориш с тях
    Приятелите са като звездите .. Когато стане тъмно, само те се виждат ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си