.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Навехнат/изкълчен глезен ?!

    Здравейте Днес ми се случи нещо супер гадно - пребих се доста грубо и си паднах на левия глезен. Съответно се превих на 4 от болка, но не беше счупен за мое щастие, разтрих го малко и се прибрах. Да ама взе, че се поду - не ми стана двойно по-голям глезенът, ама все пак си беше надут. Сложих му лед и го вдигнах нависоко Това се случи по обяд, а вече е 23:00 почти и все още е малко подут и наболява. Предполагам, че е нормално, но не знам дали е навехнат/изкълчен и НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ РАЗЛИКАТА М/У ДВЕТЕ ТОЧНО ?!

    Дали има вероятност да съм си счупила някоя малка костица или да съм спукала нещо ? Не искам да ме слагат в гипс, а не ми се ходи много и по доктори, та въпросът ми е на някой скоро случвало ли му се е и само с почивка вкъщи ще се оправи ли?
    Мерси предварително
    женско
    Happiness is a journey, not a destination...

  2. #2
    Супер фен Аватара на pressiana
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 017
    Ако беше счупила/спукала нещо, нямаше да можеш да ходиш. И на мен ми се е случвало - ще ти мине.

    прочети това

  3. #3
    Фен Аватара на misheli7a
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Свищов City
    Мнения
    181
    На мен най-редовно ми се случва. Навехнат е. Прави компреси с риванол. Болката утре няма да я усещаш, но може да е подут. Почивай вкъщи и не го натоварвай много.
    You're so hypnotising
    could u be the devil, could you be an angel,
    your touch magnetizing
    feels like going floating, leave my body glowing.


    Момиче съм.

  4. #4
    pressiana, misheli7a страшно много ви благодаря, много ме успокоихте тези дни няма да шавам много навънка и ще почивам
    поздрави
    женско
    Happiness is a journey, not a destination...

  5. #5
    Здравейте, имам проблем! Днес стъпих така, че пръстите ми отиваха към крака ми! Спокойно не са се докоснали! Не смятам че е счупване или счупване на глезена, защото мога да стъпвам! Просто ми е трудно да го згъвам! Моля ви помогнете ми кажете какво е? Как да се излекуваме? Не ми се ходи на доктори!
    Паднах към 1 или 2 някъде сега сме 20:43! Помощ!
    Последно редактирано от valioGenov : 02-24-2018 на 17:42

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си