.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Изневяра или..?

    Моля ви помогнете.. Имам съмнения, че пиятеля ми ми изневерява.Казва че има работа и че няма как да се видим, а в същото време му звъня и чувам мн гласове около него.Мисля си, че чувствата му са изстинали към мен, но не го показва по никакъв начин.. просто от време на време прави глупави неща.Според вас трябва ли да се притеснявам?
    The world in my head is so much better, than the real one.. ;]

  2. #2
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Нищо не е сигурно.От една страна,казал ти е,че е зает,може да им работа,на мястото,където са се чували гласове,може да е бил някъде да пазарува или нещо подобно.Но от втора страна,може наистина да има причина да се притесняваш.Каквото и да ти кажа може да сбъркам.

  3. #3
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    A от колко време сте заедно ?!

  4. #4
    Има си работа човека , все пак това че сте заедно не значи че той няма право да излиза с приятели примерно или да ходи да се види с някой по работа ... Вариянтите са много , но не го дръж чак толкова изкъсо , нали все още е с теб ?! А и не вярвам да ти изневерява щом са се чували гласове около него ... съмнява ме да ходи да е*е а около него да е пълно с народ.. стига глупости ако има нещо то ще си проличи и колкото и да го крие няма да успее ... Don't worry be happy !

  5. #5
    И аз се съмнявах много ,много време умувах и да ти кажа най добрия вариант е да поговориш ти със него .кажи му савсем спокойно твоите съмнения ...по тези сайтове никой няма да ти помогне .според мен да говориш с него е най добрия вариант.не избухвай не се карай савсем нормално си говори ...и ще се разберете

  6. #6
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    Ooo да,той определено ти изневерява.

  7. #7
    Според мен прекалено много драматизираш.Трябва да имаш повече доверие на приятеля си.Сама каза,че по нищо не личи да е изстинал към теб.По-скоро всичко е в главата ти.

  8. #8
    Повече от фен Аватара на vas4e3to0
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Днес на Марс , утре на Венера!!!
    Мнения
    477
    Цитирай Първоначално написано от KFighter
    Има си работа човека , все пак това че сте заедно не значи че той няма право да излиза с приятели примерно или да ходи да се види с някой по работа ... Вариянтите са много , но не го дръж чак толкова изкъсо , нали все още е с теб ?! А и не вярвам да ти изневерява щом са се чували гласове около него ... съмнява ме да ходи да е*е а около него да е пълно с народ.. стига глупости ако има нещо то ще си проличи и колкото и да го крие няма да успее ... Don't worry be happy !
    Напълно точно!

  9. #9
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Нямаш ли доверие към приятеля си ?
    Аз също се съмнявам да ти изневерява. Все пак и той си има личен живот,не трябва нон-стоп да е с теб,нали ?
    Но ако все пак толкова се притесняваш: сядаш и говориш с него.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  10. #10

    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    blag0ewgradd
    Мнения
    6
    Женската интуиция не греши,но не го задушавай толкова защото дори и да е така може би ти сама го тласкаш към друга.. и все пак ако интоицията те води на там виш фактите ако когато говори по телефона отива винаги в другата стая работата не е чиста или ако избягва да те държи за ръка или да те претставя на приятелите си помисли си..фактите говорят виш отстрани..
    panteragirl пак ви разбива,искаш още baby цяла вечер не ти стига

  11. #11
    ами не мисля,че го задушавам..както аз излизам с мои приятели така и той го прави.. мн пъти ме се е случвало да съм извън града и той през това време да излиза с приятели по клубове и т.н.Все пак ние сме заедно от 8 месеца и няма как да сме заедно винаги..знам омръзваме си понякога!Но този път нещо ме кара да си мисля, че има нещо..Благодаря ви все пак за коментарите..
    The world in my head is so much better, than the real one.. ;]

  12. #12
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    Цитирай Първоначално написано от BlueGirl
    Според мен прекалено много драматизираш.Трябва да имаш повече доверие на приятеля си.Сама каза,че по нищо не личи да е изстинал към теб.По-скоро всичко е в главата ти.
    Тихите води са най-дълбоки,нали знаеш

  13. #13
    Супер фен Аватара на ubuntureload
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    1 561
    Хората понякога вършат работа и на шумни места - зависи с кво се занимава и на колко 16 години е ?
    MY NEW LOVE S55 AMG + чипче++=600+hp!


  14. #14

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    377
    Цитирай Първоначално написано от VaMpiRKaTaaa
    Ooo да,той определено ти изневерява.
    Личи си, че черпиш от колосален опит и мъдрост.

  15. #15
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Цитирай Първоначално написано от NFW`
    Цитирай Първоначално написано от VaMpiRKaTaaa
    Ooo да,той определено ти изневерява.
    Личи си, че черпиш от колосален опит и мъдрост.
    i see what you did there
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  16. #16

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    377
    Цитирай Първоначално написано от w0sh
    Цитирай Първоначално написано от NFW`
    Цитирай Първоначално написано от VaMpiRKaTaaa
    Ooo да,той определено ти изневерява.
    Личи си, че черпиш от колосален опит и мъдрост.
    i see what you did there
    I wish to unsee.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си