.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 63 от общо 63
  1. #51
    Голям фен Аватара на BuBzzz
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    793
    Ти не си ли онова момиче където се оплакваше от сестра си?И казваше,че ти е откраднала от тревата???


    BuBy

  2. #52
    Голям фен Аватара на ZloboMiR
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    672
    Ще го напиша по-ясно, да и аз мисля, че са или два фейк профила на един човек, или един или дори двама наистина фейк човека.

  3. #53
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от BuBzzz
    Ти не си ли онова момиче където се оплакваше от сестра си?И казваше,че ти е откраднала от тревата???
    Същата е Само дето името ( ника ) и аватара не са на истинския притежател на профила. Т.Е. Някой друг се пише под името Памела Иванова, но не самата тя. Питах я лично. Каза че не е тя, и са и направили фейк профил и тук .


  4. #54
    Голям фен Аватара на ZloboMiR
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    672
    То защото Памела Иванова е само една.

  5. #55
    Супер фен Аватара на RainbowGirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 419
    Цитирай Първоначално написано от ZloboMiR
    То защото Памела Иванова е само една.
    Знае се коя е.. разбира се от снимката, защото на нея е тази Памела, за която говори kaRamella.
    Иначе първоначално си помислих, че профила е фейк и явно е така.
    I'm still here bitches and i know everything !!!

    Тери.. <33 ♥

  6. #56
    Голям фен Аватара на RhytmiX
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Sofia
    Мнения
    631
    Авторката е фейк реалното момиче ме помоли по възможност да и се изтрие профила защото я злепоставя
    I never eat a pig cuz a pig is a cop

  7. #57
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от RhytmiX Виж мнението
    Авторката е фейк реалното момиче ме помоли по възможност да и се изтрие профила защото я злепоставя
    +1 Профила е fake. Изтрийте го наистина.

  8. #58
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Сега си в най-опасната за теб възраст. Нормално е. Научи се да ги манипулираш. Не споделяй всичко. Направи си нови профили, които те да не следят. След ставане от машината си трий чат историята и хисторито на браузъра, за да не те знаят какво правиш. Естествените неща, които всеки тийн прави, за да държи в заблуда родителите си... Какво му е толкова сложното. И все пак излизаш, дават ти пари за дрешки/аксесоари. Не е наложително да прибягваш към рязане на вени. Не виждам точно какво толкова смяташ, че е специалното/особеното в нещата, които родителите ти правят спрямо теб. Всички са с тези до толкова изтъркани проблеми в тази възраст, само попитай приятелите си и те ще ти споделят същото. Естествено има и възрастни, които не са толкова строги, но това не означава, че децата им пък са разглезени. Може би са преценили, че те са достатъчно зрели, за да бъдат малко по-меки тях. Опитай се да докажеш на ваще, че не си малка с повече разговори и по-хубави оценки в даскало. Ето така става...

  9. #59
    Повече от фен Аватара на Actorr
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    400
    От това ,което чета мисля че имат доста грешни разбирания.Да ти следи фейсбука и да ти трият контактите от телефония указател .. е това вече си е прекалено ! Кажи им ,че си достатъчно голяма да преценяваш сама с кого да излизаш и т.н . Аз ако бях на теб провеждам един много сериозен разговор и ако не ме разберат веднага отивам другаде.Точно като в затвор.. те какво си мислят ,че като са ти дали живот и вече те притежават и ще ти казвам с кого да излизаш по колко време .. до някъде това си е притеснение от тяхна страна ,но все пак прекаляват с правата си .. те не те оставят на спокойствие .. имат някакви известни притеснения това е ясно .. кажи им че знаеш че го правят за твое добро но са стигнали твърде далеч и те задушават и им кажи да ти имат повече доверия че не си някаква лоша ученичка или лошо дете че да се държат така с теб .....

    П.п - То пък се оказало ,че автора е фейк ... |-( пропилях 1 мин от живота си ;D
    Последно редактирано от Actorr : 01-11-2012 на 13:48

  10. #60
    Хората те обичат, едва ли ще им повлияе добре ти да изчезнеш безследно(може да им се случи нещо) Пък и на 15 години си за никъде самичка... ще работиш ли, ще учиш ли кво? Със сигурност после всичко ще е объркано, няма смисъл не го прави

  11. #61
    Според мен е постъпило правилно момичето, майната им на такива родители.
    Загрижеността си има граница.
    Щом не разбират от дума така е.
    Въпреки, че и авторката не се знае ква пикла е, ама....

  12. #62
    Цитирай Първоначално написано от lili12 Виж мнението
    Все пак са ти родители и ти мислят доброто.Да звучи доста нахално всичко написано, но всеки има проблеми с родителите си!Има деца, които цял ден се шлаят на улицата, защото у тях няма кой да ги погледне!Точно от такива деца стават крадци и убийци!
    Аз съм на 14, моите родители никога не са имали много време, откакто сестра ми тръгна на ясла преди около 10 години не винаги има някой с нас. От този момент нататък, ни взимаха последни от цялата детска градина и не винаги ни взимаха те(колеги, които да ни закарат вкъщи или нещо от сорта...), около година по-късно спряха и да държат постоянно да има някой с нас, не че не искаха просто нямаше кой. До преди 4 години, винаги беше тяхно задължение да е сготвено и да сме си вкъщи. Преместихме се и около година бяха толкова заети, че се прибираха към 11 вечерта и излизаха преди 6 и 30 сутринта. Имах навика към 9-10 да се прибирам в къщи през пролетта, стига да има някой на вън с мен толкова късно. От мен зависеше да взема от училище сестра ми, ако ги няма и да я оставя вкъщи. След което имаха малко повече време и нещата се нормализираха, но пак не съвсем. От тогава, за кратки периоди и ни оставят сами в къщи, тях ги няма ама ние сме на училище и просто оставаме сами за ден-два.
    АЗ ОПРЕДЕЛЕНО НИТО ПУША, НИТО ПИЯ, НИТО СЕ ДРОГИРАМ, НЕ СЪМ ОПИТВАЛА ЦИГАРИ И ДРОГА, АЛКОХОЛ САМО ЕДНА КАПКА ПО ИДЕЯ НА МАЙКА МИ. ТАКА ЧЕ НЕ САМО ОТ РОДИТЕЛСКОТО ПРИСЪСТВИЕ ЗАВИСИ КАКЪВ ЩЕ СТАНЕШ. ЕДИНСТВЕНОТО, КОЕТО ПРЕЦАКАХ БЕШЕ УЧИЛИЩЕТО ( ТАКА И ТАКА ГО БЯХ ПРЕЦАКАЛА АМА СЪВСЕМ ГО ЗАРЯЗАХ, ЕСТЕСТВЕНО НЯМАХ ПРОБЛЕМ С УСПЕХА, САМО НЕ ПИШЕХ ДОМАШНИТЕ СИ)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си