.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Продавам цялата поредица Хари Потър

    Здравейте! Продавам цялата поредица на Хари Потър с намаление 20% от покупната цена:
    Покупна цена - 144лв., Продажна цена: 115лв.
    От Благоевград съм, мога да ги изпратя и по куриер. Който се интересува, нека пише .Книгите са в отлично състояние, с твърди корици са. Ако искате повече информация, пишете на ЛС. Прилагам снимки:

    Цялата поредица:

    Хари Потър и Философският камък- покупна цена:13лв., продажна цена: 10,4лв.

    Хари Потър и Стаята на тайните- покупна цена:13лв., продажна цена: 10,4лв.

    Хари Потър и Затворникът от Азкабан- покупна цена:15лв., продажна цена: 12лв.

    Хари Потър и Огненият бокал- покупна цена:23лв., продажна цена: 18,4лв.

    Хари Потър и Орденът на феникса- покупна цена:25лв., продажна цена: 20лв.

    Хари Потър и Нечистокръвният принц- покупна цена:25лв., продажна цена: 20лв.

    Хари Потър и Даровете на смъртта- покупна цена:29,9лв., продажна цена: 24лв.

  2. #2
    Обявявам общата цена на книгите за намалена на 90лв.

  3. #3
    здравейте.Все още ли имате всички книги в наличност,защото може и да ги купя?

  4. #4
    здравейте.Все още смятам да ги купувам и ви чакам да ми отговорите.Надявам се това да стане в най-скоро време.Поздрави

  5. #5
    ехоооо.Тук ли сте?Ще купувам книгите.на 100% съм сигурен.

  6. #6
    сигурен съм на 100 процента че ще купя книгите

  7. #7
    сигурен съм на 100 процента че ще купя книгите

  8. #8
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Кажи ми, че се ебаваш
    http://prntscr.com/iw7axs
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  9. #9
    Много се извинявам,kompleksar.Незнам какво намеквате,нито знам кой е haritov,нито кой обижда той.Аз просто.искам да си купя книгите от обявата.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Темата е от 2011 година, забрави за книгите.

  11. #11
    здравейте,Necrologist.Какво като темата е от 2011.Човекът може още да не ги е продал.Аз просто искам да ги купя и се надявам това да стане скоро.

  12. #12
    здравейте,infusion.чакам ви за книгите.

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Ти си някъв луд ми се струва.

  14. #14
    И защо така?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си