.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 48

Тема: Напушване

  1. #1

    Напушване

    Здравейте. Понеже никога до сега не съм пушила трева, а с приятели ще пробваме, искам да попитам какво е чувството след това, знаеш ли какво правиш, могат ли родителите ти да разберат, че си напушен само като те видят? Каквото и да кажете по темата не е излишно.

  2. #2
    Аватара на SUNxxShine
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    CrazyVille
    Мнения
    32
    А бе вие се напушете та и да разберът кво толкоз нали кефа е голям не само да праите планове и ако ви разберат по-рано ша стане едно и то преди да сте с напушили. Моят съвет: НАПУШЕТЕ СЕ БЕ...

  3. #3
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    Ефекта е як (съдейки по напушване на мой притеял) не е вредно (до колкото съм чувал) така че защо човек да не опита ? Аз бих се пробвал ако ми се отдаде пак възможност,която първия път пропуснах
    Ако се прибереш докато трае ефекта вашите определено ще те усетят :\\

  4. #4
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    Eстествено че е хубаво,зависи от тревата Не знам при другите как е,ама мен наще са ме усещали.. мама като ми направи някоя физиономия и аз от нищото като избухна в смях... Вече не пуша де,ама скоро се очертава... майка ми не ми правеше проблеми преди,а баща ми не знае.Смисъл не че не ми е правила проблеми,но ми казваше поне да го правя много рядко.Аз и казвах,че е така,а всъщност как беше..

  5. #5
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Можеш да се контролираш разбира се,не е нещо чак толкова силно.Просто те отпуска и е много готино.
    DaughterOftheDevil
    CherryBell13 <3
    icebullet14 <3

  6. #6
    Супер фен Аватара на againstyou
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Несебър ;]
    Мнения
    1 374
    При всеки човек действа различно.По принцип в 90% от случаите ти дава енергия,в супер добро настроение си.Но пък аз имам един приятел,на който не му понася и почва да кашля,припада и тем подобни.И да представи си родителите могат да те разберат .. не вярвам да са чак такива глупаци.

  7. #7
    хаха ПУШИ ! няма да съжаляваш ... мене никога не са ме хващали , само веднъж една даскалица ме разбра и викаха мамито в даскало ама няма проблеми ..

  8. #8
    супер съвети... няма смисъл от пушенето ...

  9. #9
    Пробвах един път и това беше най-голямата ми грешка в живота. Не знаех точно какво е усещането, всеки казваше, че се отпускаш... Е, при мен не стана така.. От едно вдишване за секунди ми изтръпна главата и хората , които говореха около мен ги чувах все по-слабо и по-слабо, отпаднах , всичко ми се въртеше, не бях на себе си , имах чувството , че умирам... и след това съм припаднала. Това нещо не ми беше само половин час, както ми казаха ... продължи повече. Ужасно беше. НИКОГА и ПО НИКАКВИ причини не бих го направила отново.Трябваше ми време да осъзная какво се случва около мен след това безсмислено нещо- майната му . На мен не ми е необходимо такова нещо , за да се чувствам добре. Ти решаваш...

  10. #10
    Голям фен Аватара на autista88
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    499
    Цитирай Първоначално написано от lorena
    Пробвах един път и това беше най-голямата ми грешка в живота. Не знаех точно какво е усещането, всеки казваше, че се отпускаш... Е, при мен не стана така.. От едно вдишване за секунди ми изтръпна главата и хората , които говореха около мен ги чувах все по-слабо и по-слабо, отпаднах , всичко ми се въртеше, не бях на себе си , имах чувството , че умирам... и след това съм припаднала. Това нещо не ми беше само половин час, както ми казаха ... продължи повече. Ужасно беше. НИКОГА и ПО НИКАКВИ причини не бих го направила отново.Трябваше ми време да осъзная какво се случва около мен след това безсмислено нещо- майната му . На мен не ми е необходимо такова нещо , за да се чувствам добре. Ти решаваш...
    Е тва е ПОСТА
    По-добре на кафево отколкото социално слаб!

  11. #11
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    И на мен предпоследния път ми беше така - точно поради тази причина спрях да пуша.Имахме 2 ама здрави козунака и двата ги изпушихме.. след което започна да ми се вие свят,имах чувстовото че съм на това място,обаче никой не ме вижда.. и чувах всички толкова слабо.. накрая започна да ми се повдига,легнах и след 15 мин повърнах

  12. #12
    Супер фен Аватара на DesireToFire
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 252
    Ти остави поведението, по очите ти ще си личи...
    If ya don’t give a shit ya getcha’ hellyeah
    Throwin’ fists in the pit ya getcha’ hellyeah
    Think you’re fuckin’ with this well hell no.
    Balls, volume, strength getcha come on

  13. #13
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Личи си много. А и един личен съвет. Не е нужно да го правиш защото другите ще го правят.

    Много е високо нивото на пристрастяване,още от второто или третото пушене,после се зачестява приема-поне по веднъж на една-две седмици,което е много голяма и вредна доза за организма и най-вече за мозъка. В някои случаи употребата на марихуана води до състояние на параноя, проявяваща се като налудност за преследване. При неопитните потребители могат да се наблюдава тревожност, евентуално прерастваща в пристъп на паническо разстройство, съпроводено от психосоматични явления - сърцебиене, задушаване, гадене, повръщане и колапс. Предполага се, че тези явления до голяма степен са резултат по-скоро на страха от наказание, съществуващ в страните, където употребата на марихуана се преследва от закона.
    У хора с проблеми в сърдечно-съдовата система марихуаната може да предизвика аритмия и повишаване или понижаване на кръвното налягане. При мъжете се наблюдава временно понижение на нивото на полови хормони и броя на сперматозоидите,това създава проблеми за оплодителните способности.


    Употребата на марихуана може да представлява проблем за хора, активно занимаващи се с дейности, зависещи от краткотрайната памет, например ученици и студенти. Има данни, че при ежедневна употреба може да се наблюдава сериозен спад на интелектуалните възможности, който не изчезва при прекратяване на употребата. Поради нарушаването на фината координация на движенията и на усещанията за пространство и време, употребата на марихуана е принципно несъвместима с шофирането и управлението на потенциално опасни машини.
    По-значимите проблеми, свързани с употребата на марихуана, произтичат от законовата ѝ забрана в много държави. В тях употребяващите марихуана излагат на риск своето личностно и професионално развитие, собственост и здраве при налагане на наказанието „лишаване от свобода“, „глоба“ или други наказателни и административни санкции.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Greennight
    Можеш да се контролираш разбира се,не е нещо чак толкова силно.Просто те отпуска и е много готино.
    +1

  15. #15

    Re: Напушване

    Цитирай Първоначално написано от nataliiiiii
    Здравейте. Понеже никога до сега не съм пушила трева, а с приятели ще пробваме, искам да попитам какво е чувството след това, знаеш ли какво правиш, могат ли родителите ти да разберат, че си напушен само като те видят? Каквото и да кажете по темата не е излишно.
    Ем яко , и да могат да те хванат с времето се научаваш как да се държиш нормално напушен ..
    Живея и уча в Англия ....

  16. #16
    Голям фен Аватара на sunman
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Гоце Делчев
    Мнения
    712
    Има ли?!
    Rock n Roll!!!!!!!!!

  17. #17
    Вие сте луди напушването е мн яко ставати весело омекват ти коленете пресухва ти остата и не знаеш какво дрънкаш,мен не са ме хващали защото знам как да се държа пред наще очите ти стават супер червени
    обаче ако пушиш за 1-ви път не вкарвай много става ти лошо.. 1 причтел се беше оплашил да не му стане лошо и така и стана мислете си позитивни неща

  18. #18
    Повече от фен Аватара на Anja
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Ruse, Bulgaria
    Мнения
    473
    Само аз ли ще ти кажа да не го правиш? Що за глупави съвети... момиче, мисли за себе си и за здравето си, не за това дали някой ще разбере. Нямам думи. По-добрете правете един хубав, здрав секс, вместо да се напушвате...


    Ducky wenii Maimunchoo

  19. #19
    Супер фен Аватара на badsector
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 117
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak
    Много е високо нивото на пристрастяване...
    Ей като прочета някоя такава МЕГА МАЛОУМЩИНА изсрана от пръстите на някой платен "журналист", или "експерт" и ми идва да се разпсувам като каруцар. Считай, че съм го направил, просто ще го спестя на децата.
    Ако някой се интересува от наркотиците, включително от тревата, в подписа ми има линк към информация. Това, което слушате и четете по медиите, обикновено са платени статии/предавания.интервюта и изкривяват реалността. В резултат сме една от най-алкохолизираните нации в света. А алкохолът е много по-страшен наркотик от тревата.
    Личните ми съвети към начинаещите са : пушите на някое спокойно място, като имате достатъчно време след това да ви пусне. Взимате храна с вас, като са задължителни бързите въглехидрати като шоколад, примерно. Вода, или чай (може с мед), просто задължително. Не започвайте с ударни дози отначало, първите няколко пъти пушете по малко, за да свикне организмът ви с активното вещество. Като препушите, най-много да ви стане гадно, да ви се доповръща и да ви се завие свят от недостига на кислород. Което пък ще се случи, ако пушите на закрито. Затова задължително в проветриво помещение, или най-добре навън. И най-важното - НИКАКЪВ алкохол, когато пушите! Ааа и доста важна е психическата нагласа - приемайте тревата като награда за свършена дейност. Ако всекидневната ви цел е да се напафкате, няма да прокопсате. Но ако първо си научите уроците, напишете си домашните и се подготвите за кандидатстудентските и чак след това пафкате, ще ви е много по-яко. А най-добре е да го правите ~ веднъж седмично, или по-рядко.

  20. #20
    Супер фен Аватара на Me4encety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 697
    Ми ако та хване,може да те разберат.Иначе чувството няма как да се опише,общо взето си разлигавена.

    Цитирай Първоначално написано от mitkooo0
    Ако започна да водя полов живот ще ми спре ли разтежа , като цяло (пенис , вискочина ..) ?? на 14 съм
    Цитирай Първоначално написано от theeye770
    ще ти спре на тебе..мозъчната дейност... кви са тия глупости?!

  21. #21
    Супер фен Аватара на badsector
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 117
    Цитирай Първоначално написано от Me4encety
    ...общо взето си разлигавена...
    Отвсякъде

  22. #22
    Супер фен Аватара на maksimal
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    В къщи...
    Мнения
    1 417
    опъни един масур и ще видиш колко е яко
    Dream..
    Think...
    Do...
    Live...
    Be...

  23. #23
    Фен Аватара на aLeXx4
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    София-я-я-Я!
    Мнения
    147
    Еми чесно да ти кажа:

    Дали е хубаво - много зависи от тревата
    Вредно ли е - почти не е вредно
    Ефект - имаш чувство, че времето е забавено и се хилиш безпричинно

    Мисля, че ако си някакъв супер шницел(кекав) може и доста леки халюцинации да получиш. <-- За това не съм много сигурен, защото досега при мен не се е случвало такова нещо.

    Иначе, напушете се и ще си направите голям кефец
    Не се цепи от колектива, защото ще ти го нацепят колективно :}}

  24. #24
    Мега фен Аватара на li0n
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 974
    При всеки е различно. При някои е хубаво при други не чак толкова. Може да ти стане мн яко но може и да те удари на слепота както казаха преди мен - да не чуваш, да не виждаш, да седиш на едно място и нищо да не правиш. Така беше с един приятел От тогава не пуши трева. ;; Иначе пробвай и кажи как е ;d Щото и аз смятам да пробвам скоро ;d

  25. #25
    Първия път като пуших, от терасата до стаята са минали 5 секунди, а аз си мисля, че са минали 10 минути... И вече некъв такъв учуден..

    Иначе.. дали ще те усетят.. малко вероятно.. хубавото на тревата е, че ако поискаш можеш да се държиш обсолютно трезвено. Баба ми един път влезе в стаята, цялата миришете на масур, ние разбити, играем на пс3.. пита - На какво мириши тука? ...... -Пушихме луличка.. И така не разбра.. И много пъти съм се прибирал напушен вкъщи, отивал съм на даскало напушен.. не ме разбират.. ... Всичко е до самоконтрола....!!!

    Усещането е приятно.. отпустнатост, разлигавеност, загуба за време и простраство (последното е най-приключеско)

    Предпочитам трева от алкохол 100%..!!! Откакто опитах трева, алкохол почти не съм пил..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си