.

Виж резултатите на анкетата: Слагали ли сте си ядливо бельо?

Гласували
27. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да, пробвала съм няколко пъти

    0 0%
  • Да, най-редовно глезя гаджето с това

    1 3,70%
  • Да, пробвах един път, колкото да видя какво е

    1 3,70%
  • Не и не бих пробвала да сложа подобно нещо

    15 55,56%
  • Не, но имам желание да пробвам

    10 37,04%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043

    Ядливо бельо

    Привет, имам няколко въпроса относно това ядливо ( захарно ) бельо.
    Какво по точно представлява?
    Има ли го във вариант на прашки ( с някоя друга панделка пък ще е идеално )?
    Има ли опасност от него да ми стане някоя инфекция от него( нищо, че ще го сложа само за едната любовна игра преди секса )?
    Само в секс шоповете ли се продава?
    Колко горе-долу струва?
    Мерси предварително.

    пс 1вo питах в раздела за козметика, но ме насочиха тука да пробвам

  2. #2
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    и мене ме интересува.. някой информация.. ?!

  3. #3
    Попринцип е от бонбони,които са наредени на една тънка ластична връзка.Бившата беше взела едно такова беше само дoлно.Не беше мн удобно,защото бонбоните са твърди и започват да се разтапят. Иначе самите бонбони бяха едни такива захарни/като бяхме деца си спомням,че имаше подобни гривнички/Беше купено по време на една екскурзия в Испания,но тук не мисля,че ще намериш.

    ето от такива бонбони беше.

  4. #4
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    не бих ял бонбони, които са били завряни в ануса на приятелката ми, просто не ми допада идеята, не знам за вас

  5. #5
    Супер фен Аватара на Zarity
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Шумен...
    Мнения
    1 855

    Да е,верно,кажете други мнение че ми е интересно.
    Брях,брях

  6. #6
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Цитирай Първоначално написано от KumchoValcho
    не бих ял бонбони, които са били завряни в ануса на приятелката ми, просто не ми допада идеята, не знам за вас
    ем ще ядеш само отпред и отстрани щом те е толкова гнус и приятелката ти сиг няма толкова добра лична хигиена.. предполагам по думите ти..

  7. #7
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Цитирай Първоначално написано от myNameIsImmortal
    Цитирай Първоначално написано от KumchoValcho
    не бих ял бонбони, които са били завряни в ануса на приятелката ми, просто не ми допада идеята, не знам за вас
    ем ще ядеш само отпред и отстрани щом те е толкова гнус и приятелката ти сиг няма толкова добра лична хигиена.. предполагам по думите ти..
    Да му се изсере у устата нещеш ли?
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  8. #8
    Мега фен Аватара на Gr0zDan0v
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Софето ;d
    Мнения
    3 367
    Цитирай Първоначално написано от KumchoValcho
    не бих ял бонбони, които са били завряни в ануса на приятелката ми, просто не ми допада идеята, не знам за вас

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    534
    иди в секс шопа и питай !иначе и аз имам желание да пробвам
    love is gone!

  10. #10
    Супер фен Аватара на Verminaard
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Чирак-магесник от Льолин 4.
    Мнения
    2 536
    Хора,момент малко,от кога наниз от бонбонки се класифицира като 'бельо' ?!
    Още една ситуация,в която си нямате идея за що иде реч.

    Sanity is for the weak
    Продъжение на гордата регистрация от 26.12.2006та с 3600+ поста.
    Кофата -> /кофата/ -> /к/ | Кофата = Bin | Bin -> /bin/ -> /b/ @_@

  11. #11
    Супер фен Аватара на leadyflame
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 156
    С и без бельо пак се стига до това да ти изядът мръвката така че ама сигурно за да е по-сладко, знам ли..

  12. #12
    Бельото има разтегателни лентички, които се ядат и с помощта на които се намества на тялото. .Вкусовете са различни – лентичките са от шоколад, а останалите части от вишни, банани, ягоди. А и тези които го правят с идея дълга любовна игра...не става ! Мн е крехко ,веднага се топи мн цапа, а плодовата част лепне ужасно.Трябва приятеля ви добре да ви "почисти" преди да почнете да правите секс(а както виждам не на всяко момче му допада идеята).
    Ако живота ти поднася лимони, изстискай им сока, сложи го във воден пистолет и пръскай другите хора в очите!

  13. #13
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Цитирай Първоначално написано от didkymd
    Бельото има разтегателни лентички, които се ядат и с помощта на които се намества на тялото. .Вкусовете са различни – лентичките са от шоколад, а останалите части от вишни, банани, ягоди. А и тези които го правят с идея дълга любовна игра...не става ! Мн е крехко ,веднага се топи мн цапа, а плодовата част лепне ужасно.Трябва приятеля ви добре да ви "почисти" преди да почнете да правите секс(а както виждам не на всяко момче му допада идеята).
    Мерси за инфото! А да те питам в България предлагат ли се?

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от YouAteMyHeart
    Попринцип е от бонбони,които са наредени на една тънка ластична връзка.Бившата беше взела едно такова беше само дoлно.Не беше мн удобно,защото бонбоните са твърди и започват да се разтапят. Иначе самите бонбони бяха едни такива захарни/като бяхме деца си спомням,че имаше подобни гривнички/Беше купено по време на една екскурзия в Испания,но тук не мисля,че ще намериш.

    ето от такива бонбони беше.
    ХАХАХХА, днес тези бомбончета ги продават на лапетата като гривни и те си ги похапват

  15. #15
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    Цитирай Първоначално написано от myNameIsImmortal
    Цитирай Първоначално написано от KumchoValcho
    не бих ял бонбони, които са били завряни в ануса на приятелката ми, просто не ми допада идеята, не знам за вас
    ем ще ядеш само отпред и отстрани щом те е толкова гнус и приятелката ти сиг няма толкова добра лична хигиена.. предполагам по думите ти..
    по твоите думи пък предполагам, че не си прочел мн книжки c:

  16. #16
    Предлага се....има го в повечето секс шопове и куку магазини в големите градове
    Ако живота ти поднася лимони, изстискай им сока, сложи го във воден пистолет и пръскай другите хора в очите!

  17. #17
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Цитирай Първоначално написано от didkymd
    Предлага се....има го в повечето секс шопове и куку магазини в големите градове
    Мерси за инфото, а в цените можеш ли да ме ориентираш?

  18. #18
    Е ако си от София там е ясно,че всичко е по-скъпо.В БГ можеш да го намериш между 15-40 лв (в зависимост в какъв секс шоп влизаш).Колкото по умрял ,толкова по евтино.А иначе ако си поръчаш от чужбина минимум 35 euro
    Ако живота ти поднася лимони, изстискай им сока, сложи го във воден пистолет и пръскай другите хора в очите!

  19. #19
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Мерси

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си