.
Затворена тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Въпросчи :)

    хи ал, на 14 съм все още и учЪ в езикова, сефтето не съм го правил, но имам няколко въпросчета относно това сефте. знам че на момчетата им е по - лесно (аз съм момче), но аз се притеснявам и за момичето, как ще стане работата, не съм запознат с нещата, които могат да станат по време на секс, все пак има си тук-таме няколко за помпене, но едната е по-голяма от мен и е отворена *(нали викат 'земи си кака да те отрака'), другата е девствена, но и 2-те ме харесват. Много ми се .... , но пък нЪли имам мозък в тая глава и си мисля, че ще е по-добре да си завърша 8 клас, вече в 9 няма да ми е толкова натоварено, и ще мога да помисля и за момиче, не съм некаф задръстен, но ддз... Още от рано искам да озная пред какво се изправям и т.н., тоест - аз к'во трябва да направя (не как да я....), как да съм сигурен, че тоя презерватив няма се скъса, нек'ви хапче трябва ли да копувам и т.н., все пак мисля за тея работи : ) Ем ще чакам съвети, пък ако хормоните много ме бият в 8 клас, к'во да напрайме, съдба

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Anja
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Ruse, Bulgaria
    Мнения
    473

    Re: Въпросчи :)

    Цитирай Първоначално написано от Skaarj
    не съм запознат с нещата, които могат да станат по време на секс
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=244492 - това ще те запознае. Колкото до въпроса ти, който, ако правилно съм го разбрала, е дали да правиш секс с едното от двете момичета сега, по-добре не. За да има хубав секс, трябва да има любов. Задръж хормоните още малко и късмет.


    Ducky wenii Maimunchoo

  3. #3

    Re: Въпросчи :)

    Цитирай Първоначално написано от Anja
    Цитирай Първоначално написано от Skaarj
    не съм запознат с нещата, които могат да станат по време на секс
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=244492 - това ще те запознае. Колкото до въпроса ти, който, ако правилно съм го разбрала, е дали да правиш секс с едното от двете момичета сега, по-добре не. За да има хубав секс, трябва да има любов. Задръж хормоните още малко и късмет.
    Малииииииии, аз като ги видях какви са рисковете вече хич не ми е до секс

    Едит : знам, че ще ми кажете да чета , но не че ме мързи, но не всичко е важно. Аз искам да го чуя от някой опитен. Как го правите, к'ви са ви предпазните мерки, след секс какво правите и т.н. ?

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Anja
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Ruse, Bulgaria
    Мнения
    473
    Тогава изчакай правилното момиче. Когато тя дойде, няма да те интересуват толкова много рисковете, просто защото ще я обичаш и ще искаш да бъдеш с нея.


    Ducky wenii Maimunchoo

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Anja
    Тогава изчакай правилното момиче. Когато тя дойде, няма да те интересуват толкова много рисковете, просто защото ще я обичаш и ще искаш да бъдеш с нея.
    Ахаха, и после като й стане нещо, "ко ке праеме" ?

  6. #6
    Повече от фен Аватара на Anja
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Ruse, Bulgaria
    Мнения
    473
    Точно затова трябва да се образоваш и да си готов да си поемеш последиците, защото те са вид твоя отговорност. Сигурна съм, че ако прочетеш темата, част от глупавите въпроси ще излязат от главата ти. Но все пак - как да се пазите? На тези години най-добре с презервативи. Как да го правиш? Това трябва да ти е вродено по природа, няма да ти обяснявам кое къде се вкарва. След секс? Ами гушкаш момичето, къпеш се... Това са нормални неща.


    Ducky wenii Maimunchoo

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Anja
    Точно затова трябва да се образоваш и да си готов да си поемеш последиците, защото те са вид твоя отговорност. Сигурна съм, че ако прочетеш темата, част от глупавите въпроси ще излязат от главата ти. Но все пак - как да се пазите? На тези години най-добре с презервативи. Как да го правиш? Това трябва да ти е вродено по природа, няма да ти обяснявам кое къде се вкарва. След секс? Ами гушкаш момичето, къпеш се... Това са нормални неща.
    Ъм, например, ако нещо стане с презерватива (най-много затова се притеснявам, защото той играе основната роля)?

  8. #8
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Абе , Anja , ти даде статия да четеш. Нищо няма да и стане ,ако се ограмотиш малко и знаеш кво правиш . Презерватива няма да се скъса,ако е сложен правилно-без да има въздух в него! Хапче,предполагам за Ескапел говориш ,пие се при рисков акт, не е като бонбонки да се пие.
    Почети допълнително из нета има много инфо !
    maDamn

  9. #9
    Повече от фен Аватара на Anja
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Ruse, Bulgaria
    Мнения
    473
    Най-сигурните презервативи на българския пазар като че ли са Durex. Може да са малко по-скъпи от другите, но ти предлагат повече сигурност. Като за начало най-добре опитай с Durex Extra Safe или Durex Classic. Увери се, че поставяш презерватива правилно (това може да го пробваш няколко пъти преди секс, да не стане гаф. Ако опиташ - след това ХВЪРЛИ презерватива, за по-сигурно.)


    Как се поставя презерватив
    За да отворите опаковката, разкъсайте фолиото от едната страна и извадете презерватива внимателно. Не отваряйте опаковката със зъби или с ножица, защото така бихте могли да повредите презерватива. Презервативите са здрави, но могат да се разкъсат от нокти или бижута.
    Винаги поставяйте презерватива след като пениса е вече в ерекция и преди контакт с тялото на партньора. Това съдейства за предотвратяване на заразяването с болести, преносими по полов път и на забременяване.


    Дръжте презерватива за края му и използвайте другата си ръка за да отстраните чрез стискане евентуално събралия се в него въздух. По този начин се освобождава място за спермата. След това го поставете на върха на пениса с навитата част навън.

    С другата ръка развийте презерватива така, че да покрие целия пенис. Ако пенисът е необрязан, издърпайте кожата назад преди да поставите презерватива.
    Извадете пениса скоро след еякулацията като придържате плътно презерватива в основата за да остане на мястото си.

    Преди да свалите презерватива, пенисът трябва да е изцяло извън тялото на партньора ви. Не допускайте допир на пениса и презерватива с вагината, за да се избегне евентуален контакт със спермата.
    След употреба, веднага изхвърлете използвания презерватив. Увийте го в салфетка и го изхвърлете на подходящо място, не в тоалетната чиния.
    Когато е правилно поставен, шансът да се скъса е много малък.


    Ducky wenii Maimunchoo

  10. #10
    Вижте сега, аз не искам да науча същността на тези заболявания, презервативи и т.н., просто искам да знам как става тая работа Тези болестите ги познавам, учил съм ги, презерватив знам как се слага, хапче, разбрах, че не се пие като бонбонче, ААААААААА сетих се, вчера докато щях да заспивам, и нали я мислех тая тема, какво да напиша вътре, след като се регистрирам, та въпросът ми е, какво да правя с момичето ако е девствено, ако има кръв и т.н. ? Другият въпрос към МОМИЧЕТАта - как да се отнасям с тях, знам, че те искат да си нежен,мил, да им правиш кефа, но вие момичета, ако ви опънат по-здравата харесва ли ви ?

  11. #11
    Повече от фен Аватара на Anja
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Ruse, Bulgaria
    Мнения
    473
    Ох, аз се предавам, някой друг да му обяснява...


    Ducky wenii Maimunchoo

  12. #12
    Айде, айде, т'ва е последното, което питам
    Едит ; някое по-опитно момиче ще ми покаже ли как стават работите

  13. #13
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    ОМГ ...
    Слушай сега , ако е девствено момичето трябва да си много внимателен, може и да има кръв,може и да няма !Ако е девствена трябва да я караш бавло и полека , щото малко или много я боли.Преди това е хубаво да си поиграете, сещаш селюбовна игра-ала бала, за да е възбудена максимално.В никакъв случай,ако и е за първи път не я "опъвай по-здравата". Пък и нямаш чак такъв опит,че да я караш по-хард. Сексът не е само ръгане-запомни го!
    Едит: Нали няква какa ти се кефела , ко си пускаш тук въдиците,няма да ти вържат
    maDamn

  14. #14
    Имам 2 сестра, обяснявали са ми повечето неща, как им е по хубаво, какви движения да правя и т.н., знам, че нямам опит, но пак знам как става, та мерси за инфото, Айде ЛОК

  15. #15
    Мега фен Аватара на Cucko0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    там, където свършва небето
    Мнения
    4 272
    аЗ
    Hostis Honori Invidia

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си