.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    Супер фен Аватара на pandelka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Там ,където никой няма да ме намерии (:
    Мнения
    2 065

    Цикъл два пъти в месеца о.О

    Здравейте.Проблемът не е мой,но много искам да чуя мнения.
    Става дума за х .Не съм запозната дали от първия път, когато й е дошло ,е така,но в последните 2 години й идва по два пъти на месец.Демек през 15-17 дни.Траело е най-много 7 дни,както си е и понякога я е боляло много.В последно време нищо не се е променило освен продължителността(4-5 дни) и болките(почти ги няма).За тези 2 години е бил и първият й полов контакт,но след него нищо не се е променило.Аз предполагам,че намесата на лекар е нужна,даже дори е закъсняла,вие как мислите?На какво може да се дължи и има ли хора ,за които знаете със сходен проблем ?ако мога така да се изразя,но да е нормално.



    Преместена.
    kalpazanka
    Не искам този момент някога да свърши,
    където всичко е нищо без теб ( hh ) ..

  2. #2
    Повече от фен Аватара на MissChocolate
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    371
    Не е нормално принципно. Лекар трябва да "умува" над това положение. По-добре момичето да се консултира с едно такова лице и да се изясни защо се получава така ..

  3. #3
    Супер фен Аватара на cookie_master
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 386
    Как не е отишла досега на лекар?
    МОМИЧЕ!

  4. #4
    Голям фен Аватара на InloveAgain
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    in Wonderland .. (:
    Мнения
    731
    лекар,друго не виждам.може още да не се е нормализирал,но въобще не ми се вярва.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Попринцип това е нормално,ако има цикъл от известно време и още не е нормализиран.На мен така ми беше няколко месеца,но се оправи.
    Две години са прекалено дълъг период!

  6. #6
    Супер фен Аватара на whitebunny
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Пловдив<3
    Мнения
    1 975
    Трябва да отиде на лекар даже е закъсняла доста Може да е на хормонална основа

  7. #7
    Голям фен Аватара на Inn0cenCe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Плевен
    Мнения
    600
    По принцип някой хора смятат, че не е нормално. Но има момичета на които им идва на 25 дни. Други на 28. Има и на 30. Зависи от организмът. На мен изобщо не ми беше точен преди, дори преди да почна да лечение на кисти (с противозачатъчни) един път имах цикъл 15 дена (не се шегувам) и от тогава имам анемия. Много е лошо да не ти е точен. По-добре да потърси лекарска помощ. Най-вероятно е на хормонална основа .



    Нито една от раните ми, не ме кара да те обичам по-малко..

  8. #8
    Супер фен Аватара на ThisIsMe
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 514
    МЦ от 15-17 дни не е нормален!В нормите - от 21 до 35 дни.Да се прегледа при гинеколог !

  9. #9
    Ние няма как да знаем най-добре да се прегледа.Да не чака повече.
    Всеки път когато замълча всъщност питам ''Искаш ли ме до теб?''....но все пак мълча от страх да не те нараня...

  10. #10
    Супер фен Аватара на badsector
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 117
    Как може така да си подритва здравната книжка и за 2 години нищо да не е направила? Веднага да отива на доктор!

  11. #11
    Супер фен Аватара на pandelka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Там ,където никой няма да ме намерии (:
    Мнения
    2 065
    Цитирай Първоначално написано от Colouring
    Попринцип това е нормално,ако има цикъл от известно време и още не е нормализиран.На мен така ми беше няколко месеца,но се оправи.
    Две години са прекалено дълъг период!
    да.би трябвало вече да е нормализиран..
    Не искам този момент някога да свърши,
    където всичко е нищо без теб ( hh ) ..

  12. #12
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Гинеколог. Трябвало е още в самото начало на проблема да е ходила на преглед при специалист.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  13. #13
    кажи на момичето веднага да отива на лекар , а не да си затваря очите . била съм в болница ,заради проблем с менструацията и още ми идва мн често (на 19-20 дни) ама поне наскоро не съм имала проблеми ..... не искам да давам некомпетентно мнение , но обилната менструация може да е знак и за анемия.... задължително трябва да отиде на лекар.
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100001839142904

    " Tattoos aren't limited to sailors. It's a form of art I find it beautiful. I love it. "
    Megan Fox

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си