.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    София
    Мнения
    111

    ще стане ли?

    ако ям нормално ,без да прекалявам,като в същото време започна да ходя на плуване 2 пъти седмично,каланетика 2 пъти седмично + йога ,ще успея ли да отслабна с около 4-5 килограма и ако да,за колко време ще стане горе-долу? :P

  2. #2
    Супер фен Аватара на Yankee
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    в психиатриата ;))
    Мнения
    1 755
    По-скоро ще си стегнеш тялото,отколкото да отслабнеш,но ако стане ще смъкнеш 4-5кг. за месец/два някъде



    It is necessary
    to wrestle with me

    you throw away, you throw away
    but you can't help it
    you've gone momentum

  3. #3
    По-скоро се ограничи малко от тестени храни, сладко, газирано, пържено... Ако не можеш да ги спреш съвсем, просто по-рядко яж от тях и по-малко. А плуването много оформя мускулатурата - крака, гръб, ръце... Те затова някои плувкини приличат на мъже... И ако ядеш доста + 2 пъти тренировки, мисля, че доста ще се оформиш, което не е много хубаво.
    Момиче ^^

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    София
    Мнения
    111

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    София
    Мнения
    111
    е,не,аз попринцип не ям много често сладко(освен плодове) и тестено,за пържено и газирано да не говорим,много,много рядко.иначе и аз се страхувам да не оформя мускули,но пък преди 2 години тренирах 3-4 пъти в седмицата за един месец и отслабнах,не съм правила мускули.мога и да тичам,ама не повече от 10 минути ,и то с почивки,пък и ми е скучно...а за диетите,при мен много действа нисковъглехидратната,но не знам как да се захраня след нея точно,без да кача ,или максимум 1 кг.
    за бързото изкачване на стълби какво мислите?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си