.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2

Тема: Скардейл

  1. #1

    Скардейл

    Здарвейте искам да попитам относно диетата на Скардейл, правили ли сте я, ефективна ли е, колко свалихте за 14дневния период, И най-големият ми въпрос е : Нкяолко дена бях само на чай и успях да сваля някой друг килограм, и попринцип знам, че ако започна да ям ще кача килограми та се чудех ако утре започна Скардейл дали вместо да сваля ще кача?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Аз имам цяла книжка по тази диета. Има супер полезни съвети какво може и какво не може да се яде и за всички дни от 14 - дневния период менюто си е различно. В края има въпрос и отговори.
    Бих казала, че диетата е лесна от гледна точка на това, че след 1вия - 2рия ден не усещаш глад или немощ - напротив, супер енергизиран си. Малко трудно ми идваше сутрин да пия грейпфрут - така ми се отваряше апетита и до обяд бях направо измряла , така че втория път когато я спазвах, пих само кафе сутрин.
    Трудна е обаче в смисъл, че всеки ден имаш ново меню - трябва постоянно да търсиш продуктите, да си готвиш. Ако си самичка, бързо се демотивираш, домързява те ( поне мен ), но с другарче е по-лесно.
    Ефектът и двата пъти, когато я спазвах, беше около 5 кг, задържа се няколко месеца, но то си е по моя вина. Затова смея да кажа, че ефектът е траен. Но аз много се разочаровах, очаквах повече. Обаче коремът поне спря да ми се издува ( което е чест проблем при мен).
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си