.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Аватара на CupcakeAndCoffee
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    in my house
    Мнения
    337

    илюминати?

    Моля ви прочетете коментарите от 1 - 2 стр (всички коментари нататък са същите) .. Някой би ли ми обяснил как за Бога, тази песен е свързана с дявола или илюминати?? Тези хора добре ли са?

    (rihanna-umbrella) http://www.youtube.com/watch?v=CvBfHwUxHIk&ob=av2e[img][/img][/i]
    I don't care if you're black, white, straight, bisexual, gay, lesbian, short, tall, fat, skinny, rich or poor. If you're nice to me, I'll be nice to you. Simple as that."
    — Eminem

  2. #2
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    Почти всички песни са свързани с тях,просто не обръщай,чак такова внимание
    Тази изобразява дявола по едно време Риана,като е в една пирамида е застанала в поза,в която е невъзможно да застане човек и се образува дявола
    И бейби на JB е такава на обратно се чува "The new world older soon bro" и "The sea of the dead bodies,hey i'm still fresh"

  3. #3
    Аватара на CupcakeAndCoffee
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    in my house
    Мнения
    337
    I don't care if you're black, white, straight, bisexual, gay, lesbian, short, tall, fat, skinny, rich or poor. If you're nice to me, I'll be nice to you. Simple as that."
    — Eminem

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Harmonyy
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    332
    преди време бях гледала някаква поредица свързана с това в youtube..ако ти се търси прегледай,че мен ме мързи да ти ги намеря ..

  5. #5
    Повечето известни музикални изпълнители и актьори в днешно време са свързани с Илюминатите. В много от новите музикални клипове и филми можеш да откриеш сатанински символи. Не им обръщай голямо внимание, защото са навсякъде. В началото се възмущавах от това, но вече свикнах. Този клип на Риана е много добър пример за влиянието на Илюминатите върху музиката.

  6. #6
    Илюминатите не са ли изчезнали отдавна?

  7. #7
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    Ти пък нищо не каза...

  8. #8
    Аватара на CupcakeAndCoffee
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    in my house
    Мнения
    337
    мале.. изгледах доста клипове в youtube и съм потресена.. имаше към 25465468 клипа твърдящи, че Майкъл Джексън е убит от илюминатите
    I don't care if you're black, white, straight, bisexual, gay, lesbian, short, tall, fat, skinny, rich or poor. If you're nice to me, I'll be nice to you. Simple as that."
    — Eminem

  9. #9
    Ако се интересуваш повече от това, гледай във vbox7 поредицата "Музикалната Индустрия - Разкрита".

  10. #10
    Аватара на CupcakeAndCoffee
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    in my house
    Мнения
    337
    Цитирай Първоначално написано от Amazin
    Ако се интересуваш повече от това, гледай във vbox7 поредицата "Музикалната Индустрия - Разкрита".
    благодаря ти много
    I don't care if you're black, white, straight, bisexual, gay, lesbian, short, tall, fat, skinny, rich or poor. If you're nice to me, I'll be nice to you. Simple as that."
    — Eminem

  11. #11
    Голям фен Аватара на Mirage3
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    726
    Аз изгледах 2-3 клипчета от тази поредица. Ако някой знае още интересни неща моля да напише.

  12. #12
    Аватара на CupcakeAndCoffee
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    in my house
    Мнения
    337
    Цитирай Първоначално написано от Mirage3
    Аз изгледах 2-3 клипчета от тази поредица. Ако някой знае още интересни неща моля да напише.
    ето : http://www.youtube.com/watch?v=vEi_D...eature=related

    ОМГ - http://www.youtube.com/watch?v=Ym1FR...eature=related

    заболя ме главата
    I don't care if you're black, white, straight, bisexual, gay, lesbian, short, tall, fat, skinny, rich or poor. If you're nice to me, I'll be nice to you. Simple as that."
    — Eminem

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си