.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Как да предпазим косата си от пресата и машата :)

    Здравейте скъпи момичета, исках да ви попитам по какъв начин предпазвате косата си от горещите уреди, все повече навлизащи в нашето ежедневие.Споделете какви продукти използвате и по какъв начин се отразяват на вашата грива

  2. #2
    Супер фен Аватара на malka_sladkka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Луната
    Мнения
    1 738
    Има 1 милион такива теми Да не говорим, че има поне 2 - едната от които важна, а в другата се пише достатъчно много, та ти отваряш нова, за да питаш за предпазване на косата... Колко такива отговори съм виждала из темите. Примерно спрей на Syoss Що не питаш момичетата тук? Ще ти отговорят
    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...er=asc&start=0

  3. #3
    Повече от фен Аватара на akibaki
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    301
    иде ми да те убияяяяяяяяя до гуша ми дойде с тия предпазители за коси..ти я гори с 200 градусова преса,а едно спрейче ще ти я предпази

  4. #4
    ами благодаря ви момичета за хубавите и мили отговори, надявам се инфото което споделихте да е от полза

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от malka_sladkka
    Има 1 милион такива теми Да не говорим, че има поне 2 - едната от които важна, а в другата се пише достатъчно много, та ти отваряш нова, за да питаш за предпазване на косата... Колко такива отговори съм виждала из темите. Примерно спрей на Syoss Що не питаш момичетата тук? Ще ти отговорят
    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...er=asc&start=0
    Не,не и препоръчвай протектора на Syoss,моля те.Няма такъв отвратителен продукт,просто..мирише многомногомного гадно,а и няма ефект при мен и приятелки.Ползвам си цялата серия Елсев 5,кристали,една маска с костен мозък или плацента....забравих ии макар да я изправям и тероризирам по какви ли не начини,нямам грижи :P

  6. #6
    Супер фен Аватара на malka_sladkka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Луната
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от vampire_girl_
    Цитирай Първоначално написано от malka_sladkka
    Има 1 милион такива теми Да не говорим, че има поне 2 - едната от които важна, а в другата се пише достатъчно много, та ти отваряш нова, за да питаш за предпазване на косата... Колко такива отговори съм виждала из темите. Примерно спрей на Syoss Що не питаш момичетата тук? Ще ти отговорят
    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...er=asc&start=0
    Не,не и препоръчвай протектора на Syoss,моля те.Няма такъв отвратителен продукт,просто..мирише многомногомного гадно,а и няма ефект при мен и приятелки.Ползвам си цялата серия Елсев 5,кристали,една маска с костен мозък или плацента....забравих ии макар да я изправям и тероризирам по какви ли не начини,нямам грижи :P
    Възможно е Не съм по ползвала, просто дадох пример, за да не кажат после, че не съм писала по темата Аз не използам такова нещо, тъй като не мисля, че има кой знае колко ефект, а и не използвам преса особено често

  7. #7
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    И аз от тоя термозащитния на Syoss никак не съм доволна.
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    224
    "Как да предпазим косата си от пресата и машата?"
    - Като не ги използваме.

    Има безброий стилизиращи продукти, кремове и спрейове, които предпазват косата. Струват около 20 - 30лв. Разбира се, не могат да я предпазят напълно, но малко от малко - да. Трябва да третираш косата си по - рядко. Не пречи, ако веднъж седмично си я изправяш или къдриш. Просто не прекалявай.
    Козметиката от серията Syoss на мен лично не ми вдъхва доверие. Има изпитани марки като Vichy, L'Oreal и др.
    Все пак за коса става въпрос, трябва да е както трябва.
    mom4e sam

  9. #9
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    термопротектор ..

  10. #10
    кристали и не и слагай пяна или лак преди използването на пресата

  11. #11
    Голям фен Аватара на taamara
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    885
    Този есенно-зимен сезон ще съм с Хот лис на Лореал http://attractive.cosmopolitan.bg/bl...?1257934356504
    И преди съм го позлвала...колко предпазва не мога да кажа, но ароматът му е страхотен и изключително траен!

  12. #12
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Syoss е най големия боклук на света!!!

  13. #13
    Супер фен Аватара на malka_sladkka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Луната
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от strawberry88
    Syoss е най големия боклук на света!!!
    Протектора или марката по принцип? Нещо хич не чувам хубави отзиви за тях

  14. #14
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от malka_sladkka
    Цитирай Първоначално написано от strawberry88
    Syoss е най големия боклук на света!!!
    Протектора или марката по принцип? Нещо хич не чувам хубави отзиви за тях
    ''протектора''

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от taamara
    Този есенно-зимен сезон ще съм с Хот лис на Лореал http://attractive.cosmopolitan.bg/bl...?1257934356504
    И преди съм го позлвала...колко предпазва не мога да кажа, но ароматът му е страхотен и изключително траен!
    как се използва туй :дд

  16. #16
    Голям фен Аватара на taamara
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    885
    ^ Констиненцията му е като балсам за коса. Слагам го на влажна коса - разделям косата на две и на всяка половина слагам не много количество по дължините без корените.

  17. #17
    Супер фен Аватара на millmii
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 027
    Цитирай Първоначално написано от strawberry88
    Syoss е най големия боклук на света!!!
    Но пък лаковете им за коса са много хубави
    Не можеш да изтриеш човек от мислите си, когато сърцето ти не го пуска ..!!

  18. #18
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    термозащитен спрей , маски... има много такива теми, а и ти дадоха една в която доста пишем

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си