.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Френски език

    Здравейте, драги съфорумници!
    В момента уча руски, испански и английски. Ще ги уча още 4 години и ще имам перфектното ниво за тях / по план /. Тъй като френския език е нещо, което страшно много ме влече.Обожавам Франция .. Винаги съм мислела, че като отидеш там си в страната на чудесата. Та събрала съм около 400 лева и говорих с нашите тези дни, дали лятото мога да ходя на уроци по френски с мои пари и те се съгласиха. Та въпроса ми е дали някой знае, дали има 3-месечни курсове по френски, колко струват и нивото след тях? Благодаря ви!
    Обичам малко, предимно себе си.

  2. #2
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    Извинявай, че ще е малко извън темата, но сигурна ли си, че искаш да го учиш този език?Уча го вече 4та година, и направо вече ми се повръща от него.За мен Испанският и английският са къде, къде по-хубави езици от Френският, или може би просто на мене ми е писнало само френски,френски,френски .Иначе за кой град става дума?

  3. #3
    Голям мерак имам, пък ще видим.
    Пловдив. Но питам по принцип, полезни ли са тези курсове.
    Обичам малко, предимно себе си.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Millen4ety
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    401
    Учила съм две години френски, а принципно уча английски, немски и латински. Не съм от Пловдив, но понеже питаш за тримесечни курсове - ходила съм на такива в ИЧС в София, ходила съм и на интензивни едномесечни и съм имала много по-високи резултати, отколкото при продължителните. Ако мястото, където ще учиш е наистина добро, че имаш полза, а и месец или три не са много, но определено все някаква полза ще имаш.
    we follow the danger wherever it goes.. we are the believers... we are.. heroes...

    Jeff Hardy forever!!

  5. #5
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    Цитирай Първоначално написано от amada
    Голям мерак имам, пък ще видим.
    Пловдив. Но питам по принцип, полезни ли са тези курсове.
    Мога да попитам в понеделник къде е най-добре, ако не бързаш и ще ти кажа, но в последно време доста плюят Алианс-а, много се бил променил, защото преди го държал някакъв французин, но откакто го държи българин е станало манджа с грозде .

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Shines
    Цитирай Първоначално написано от amada
    Голям мерак имам, пък ще видим.
    Пловдив. Но питам по принцип, полезни ли са тези курсове.
    Мога да попитам в понеделник къде е най-добре, ако не бързаш и ще ти кажа, но мога да ти кажа,че доста хора бягат от Алианс-а много се бил променил, защото преди го държал някакъв французин, но откакто го държи някой българин и е станало манджа с грозде .
    Не се и съмнявам.. Ще ти бъда много благодарна, защото събирам информация иии мнения и съветииии иии
    Обичам малко, предимно себе си.

  7. #7
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    Цитирай Първоначално написано от amada
    Цитирай Първоначално написано от Shines
    Цитирай Първоначално написано от amada
    Голям мерак имам, пък ще видим.
    Пловдив. Но питам по принцип, полезни ли са тези курсове.
    Мога да попитам в понеделник къде е най-добре, ако не бързаш и ще ти кажа, но мога да ти кажа,че доста хора бягат от Алианс-а много се бил променил, защото преди го държал някакъв французин, но откакто го държи някой българин и е станало манджа с грозде .
    Не се и съмнявам.. Ще ти бъда много благодарна, защото събирам информация иии мнения и съветииии иии
    Няма проблем, ще поразпитам !

  8. #8
    Здравейте, френският е уникален език. По случай темата искам да споделя една статия, която определено може да ви надъха да научите този език - https://omegals.bg/2017/03/13/6-%D0%...1%D0%BA%D0%B8/

    Надявам се да ви е полезна

  9. #9
    Супер фен Аватара на lisi4ety
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Just touched down in London town
    Мнения
    1 320
    Аз пък те подкрепям!
    Аз не харесвам френския, но завърших такава гимназия и в момента благодарение на това мога без проблем да започна високо платена работа.
    Наистина си струва! Все по-малко хора в България говорят френски, а все повече се търсят такива (точно заради това).
    Давай смело! Най-добре в някой институт, за съжаление съм от София и не мога да помогна с място.

    Но имай предвид и че да вземеш няколко нива за 3 месеца ще е мноого трудно, френският е език, който се учи с години ппц.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си