.
Затворена тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Въпрос за амфетамините

    Възможно ли е от тях да ме боли адски много гърлото, да съм като труп-цял ден лежа и носа отвътре да ми е много червен? За първи път ми се случва такова нещо след смъркане.. или просто съм изтинала?

  2. #2
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590
    Тва па амфетамина е най-голямата глупост съществувала някога,както и хероина,те за тва са по 3 до 6 лв МАХ в стз и нова загора.. щото никой не ги копува,пък за мета амфетамина да не говорим хаха .. Ако можеш да го откажеш давай и почвай пико или трева,примерно една линийка пико после малко алкохол и една тревица и не знаеш кво става с тебе..върховно!! не си хаби парите за тия простотии като амфетамините

    ПТ - не,тва не може да е от хапа,настинала си
    “Gravitation cannot be held responsible for people falling in love. How on earth can you explain in terms of chemistry and physics so important a biological phenomenon as first love? Put your hand on a stove for a minute and it seems like an hour. Sit with that special girl for an hour and it seems like a minute. That's relativity.”
    -Albert Einstein

  3. #3
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Ключ.

    Както става ясня от първия отговор, това ще е поредната тема с препоръки за "безвредни" и "готини" дроги.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си