.
Отговор в тема
Страница 15 от 66 ПървиПърви ... 51112131415161718192565 ... ПоследнаПърви
Резултати от 351 до 375 от общо 1647
  1. #351
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ не мога да видя снимката..

  2. #352
    FuCKkK13 благодаря ти! :* Питах мама и каза че ще се опита да ми я направи за Нова година и ще кача снимки да видите как се е получило


    и за да не е СПАМ пускам снимки на още прически, които ми харесват :
    http://prikachi.com/images/206/4201206K.jpg
    http://prikachi.com/images/212/4201212Z.jpg

  3. #353
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    ^
    http://woman.hotnews.bg/static/uploa...g/00008600.jpg ето нещо лесно и интересно според мен
    Това много ми хареса,но изобщо не мога да си представя как ще го направя .. Някой ще ми обясни ли ?

  4. #354
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ точно тука от двете страни са взети много тънки кичури и първо са вързани,а след това е направена панделката както си връзваш връзките на обувките.. точно по този начин.. и след това може да се захване с фуркети

  5. #355
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 549
    http://www.slusham.com/img3/1112/divna.jpg абе не мога да го разбера как й е направена прическата на Дивна я обяснете
    Живота е рисуване без гума за триене... : )

  6. #356
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ на мен ми прилича на силно загладена коса назад,хваната на опашка с много тупиран бритон.. но не знам дали е така направена

  7. #357
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 549
    ^благодаря ти : )
    Може ли да ми кажете някой канал в youtube за прически ?
    Живота е рисуване без гума за триене... : )

  8. #358
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ ох не знам.. аз не гледам много често .. нека другите момичета да помогнат..

  9. #359
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    да ви кажа.. след като се изкъпах се сплетох на 3 рибени кости до някъде и ги вързах,а после 3те кичура от 3те рибени кости ги направих на една обикновена плитка и ще стоя така да ми изсъхне косата дано стане хубаво

  10. #360
    Голям фен Аватара на taamara
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    885
    ^ Да пуснеш снимка после.

    http://prikachi.com/images/608/3945608e.jpg - с ретро преса

  11. #361
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    еха супер е станало

  12. #362
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    извинявай,но може ли да пуснеш и снимка в лице с ретро пресата.. ако не искаш тук на лично,но искам да видя,защото имам преса от повече от половин година и не съм я ползвала на себе си,а само на фр.

  13. #363
    Голям фен Аватара на taamara
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    885
    трябва да видя дали имам и ще ти пратя на лично

  14. #364
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ добре

  15. #365
    Голям фен Аватара на taamara
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    885
    ^ Пратих ти : )

  16. #366
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    да,видя,мерси.. хубаво се е получило

  17. #367
    Супер фен Аватара на dqvolcheto9
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 412

    :)

    Момичета моля ви за малко помощ..чудя се с каква прическа да бъда на нова година ..косата ми е кестенява средна дължина (2 пръста над гърдите)..разполагам с преса за изправяне ,преса с вафлички и http://download.p4c.philips.com/file...98_10_rtv_.jpg ..Ще бъда облечена с рокля ..ако е от някакво значение ..Имам и едно малко проблемче косата ми не е податлива на къдрене..Благодаря предварително
    ОБИЧАМ ТЕЕЕЕЕ <3

  18. #368
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ разгледай няколко страници назад и може да си харесаш нещо,а и щом не се поддава на къдрене ще е най-добре да се изправиш,за да ти е хубава косата що годе цялата вечер.. имаш ли бритон ? иначе можеш да се изправиш и да си направиш плитка венче и след това обем.. мисля,че ще стане хубаво,а от едната страна на плитката да сложиш някакъв аксесоар,който ще е в тон с роклята.. или ако имаш бритон косата ти да е преметната на страната на бритона (ест. не цялата де) и от др. страна (където има малко коса) да си сплетеш 102 плитки над ухото.. .. нека и другите момичета да дадат идеи

  19. #369
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    сетих се за една прическа.. нали повечето момичета като си изправят косите си вдигат бритона нагоре.. е .. мисля,че е добра прическа : изправена коса с обем (ако искате) бритона хванат настрани с фибичка,така че да е загладен т.е. да не е тупиран или нещо такова или супер обемен и от едната страна на бритона хващате кичур и от другата и правите панделка над бритона.. мисля,че е хубава прическа,а и до сега не съм видяла момиче с такава.. така че ако искате да сте единствени примерно на НГ може да пробвате

  20. #370
    Повече от фен Аватара на Hristova
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    337
    Някой, ще може ли да ми обясни как се прави тази плитка?
    http://prikachi.com/images/671/4204671X.jpg
    L'enfer est tout entier dans ce mot: solitude ...

  21. #371
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 549
    това ми се струва, че се взима отделен кичур и с други два почваш да премяташ (аз поне така си мисля, че е )
    Живота е рисуване без гума за триене... : )

  22. #372
    Супер фен Аватара на pressiana
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 017
    ^Не, обикновена плитка, но като я направиш, държиш здраво средния кичур и издърпваш другите 2 нагоре внимателно.

  23. #373
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ дам.. плетеш обикновена плитка,хващаш средния кичур и другите два ги дърпаш нагоре.. бтв. така ако си направиш на влажна коса докато изсъхне после се начупва много хубаво

  24. #374
    Хайде и аз да се запиша в темата : ) FuCKkK13 давашш прекрасни идеи за прическии : )) Понеже утре ще празнувам нова година с приятелка и се чудих каква прическа да си направя се сетих ,че когато бях по-малка и ходех на гимнастика и имахме представление косите ни тр .да са прибрани и аз бях с рибена кост и една приятелка така ме беше напръскала с лак ,че лепнех ужасно но след това когато си пуснах косата имаше преекрасен обем и беше на прекрасни къдрици и сега съм така и ще видим какво ще стане утре :д : ) А вие с какви прически мислите да сте? : )

  25. #375
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ ами аз май ще съм със семейството си, така че едва ли ще е нещо специално... ако искаш можеш да пуснеш и снимка как се е получило .. а и да напомня,че можете да се напръскате тук там с такъв лак с брокат.. особено на къдрици мисля че ще стои добре

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си