.
Отговор в тема
Страница 61 от 66 ПървиПърви ... 1151575859606162636465 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 501 до 1 525 от общо 1647
  1. #1501
    Голям фен Аватара на BamBamBo
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    847
    Благодаря ти,но не я искам.Обичам дълги коси.Отрязах си косата,защото се беше съсипала от искрящо червените цветове,които си прилагах.
    И сега расте....иии е никаква дължина и не знам какво да я правя. D

  2. #1502
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Спрете да пишете "тупирам", бре!
    Последно редактирано от koshtramba : 02-04-2013 на 15:47
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  3. #1503
    ^тУпирВам.


    п.с. на мен с У ми звучеше по-добре, но сега го гугъл-нах и било с О. Ще знам вече
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #1504
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    С "о" - разбира се. Има и "тупирам", но значи нещо съвсем друго.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  5. #1505
    Цитирай Първоначално написано от koshtramba Виж мнението
    Има и "тупирам", но значи нещо съвсем друго.
    ?
    Интересно ми стана :Д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  6. #1506
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от koshtramba Виж мнението
    Спрете да пишете "тупирам", бре!
    така ми идва на езика.. ако тука за всяка грешка някой ми се кара има да ми се карате и за всяка запетайка

  7. #1507
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Требе да има неква хигиена на правописа и езика. Моля ви, не сме на изпит, но сме във форум, където четат повече люде от един кисел професор.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  8. #1508
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от koshtramba Виж мнението
    Требе да има неква хигиена на правописа и езика. Моля ви, не сме на изпит, но сме във форум, където четат повече люде от един кисел професор.
    трябва ама има неща,които въпреки че знам как се пишат ги пиша грешно защото така ми теква.. като пяна и пияна

  9. #1509
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Отиди на изпит, пък после се черви и обяснявай на професора, че така ти е "текнало".

    Едит : И да не е спам :



    Как се правят такива къдрици?
    Последно редактирано от koshtramba : 02-04-2013 на 17:09
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  10. #1510
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ на изпита няма да съм болна и ще внимавам .. а и българския ми е добър,спокойно .. просто тук не спазвам абсолютно никакви правила,повечето ми постове са несериозни,а ти за правопис ми говориш .. с преса за изправяне/дебела маша

  11. #1511
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Време е да станеш сериозна, голяма си. И аз все простотии пиша, но това не пречи поне правописът да е приличен.

    Мерси.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  12. #1512
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    така... със сламките се снимах,но станах с много ситни къдрици .. нямаше кой да ме снима и снимката е кофти,но ако искате ще пусна... иначе днес си купих от тия магическите ролки,сега пробвам на един кичур,а утре ще си правя цялата коса

  13. #1513
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Ооооо, да! Кажи за колко и откъде, че аз май ще си купувам втори комплект. Един не ми стига

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  14. #1514
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    Ооооо, да! Кажи за колко и откъде, че аз май ще си купувам втори комплект. Един не ми стига
    продавалник 6лв. обаче трябваше и аз да си взема тия по 50см. защото тия май няма да ми стигнат,но нищо,ще рпавя по-големи кичури с по 2 ролки и готово

  15. #1515
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Доставката колко ти излезе?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  16. #1516
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    Доставката колко ти излезе?
    о.О нищо аз и пратих пари,тя ми прати ролките но каза,че 1.50 са пощенските ли нещо такова...

  17. #1517
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    https://www.youtube.com/watch?v=jXTlTHrIHLE мн хубаво става.. нямам търпение утре да си направя маска на косата и да си сложа ролките

  18. #1518
    Голям фен Аватара на BamBamBo
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    847
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    https://www.youtube.com/watch?v=jXTlTHrIHLE мн хубаво става.. нямам търпение утре да си направя маска на косата и да си сложа ролките
    Олеее,това е много яко.И странно..хаха.За първи път ги виждам.
    Значи се казват "магически ролки" така ли?

    p.s.Относно доставките с пощенски запис е 1.50,но с наложният плате е около 2 и нещо.Абе около 3 лв е доставката с пощенски запис,чрез Еконт. )))

  19. #1519
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от BamBamBo Виж мнението
    Олеее,това е много яко.И странно..хаха.За първи път ги виждам.
    Значи се казват "магически ролки" така ли?

    p.s.Относно доставките с пощенски запис е 1.50,но с наложният плате е около 2 и нещо.Абе около 3 лв е доставката с пощенски запис,чрез Еконт. )))
    ндам.. и на мен супер мн ми харесва.. днес ще се правя с тях,дано стане хубаво .. обаче усещам как ролките няма да ми стигнат

  20. #1520
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Фък13, чакаме снимки!

  21. #1521
    аз искам да си правя бързи прически но да не ми стой вързана косата и да е бърза за училище............ако има такава

  22. #1522
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от drebosa.haha Виж мнението
    аз искам да си правя бързи прически но да не ми стой вързана косата и да е бърза за училище............ако има такава
    обикновена плитка от едната страна,хващаш я някъде зад ушите но под останалата коса.. т.е. както ти е плитката по някое време да минава под косата... това е прическа за 2мин. другото е спиш на рибена кост и на сутринта разплиташ за 1 мин и си готова

  23. #1523
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от strawberry88 Виж мнението
    Фък13, чакаме снимки!
    добре,но със сламките след като ми се отпусна косата не съм снимала така че само ''негърските къдрици'' ще ви покажа а да.. и сега,които правя утре ще се снимам и ще ги кача наведнъж

  24. #1524
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Хм, объркахте ме... Пощенска пратка или пощенски запис /т. е. пращате парите и се надявате да получите нещо насреща/?! Пощенската пратка е 6 лв, като само обявената стойност ви е 4.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  25. #1525
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    Хм, объркахте ме... Пощенска пратка или пощенски запис /т. е. пращате парите и се надявате да получите нещо насреща/?! Пощенската пратка е 6 лв, като само обявената стойност ви е 4.
    виж... аз и пратих запис на който таксата ми беше 1,55 т.е. 6лв. и още 1,55,които са си за пощата,а тя ми прати ролките (пратката) ,но за пощенски са и взели 1,50

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си