.
Отговор в тема
Страница 9 от 66 ПървиПърви ... 56789101112131959 ... ПоследнаПърви
Резултати от 201 до 225 от общо 1647
  1. #201
    Голям фен Аватара на FreshJuice
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Everywhere
    Мнения
    735
    ^^ а за какво смесваш лимон с вода и си пръскаш косата?
    Believe in Yourself !!!

    Продавам МОДЕЛИРАНИ БИЖУТА : http://www.teenproblem.net/f/viewtop...440641#9440641
    Ако има заинтересовани-пишете в темата

  2. #202
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 549
    аз скоро бях се пробвала на сестра ми да и направя рибена опашка и стана СУПЕР, но няколко пъти се мъча да и правя плитката водопад, но за жалост не става : (
    Живота е рисуване без гума за триене... : )

  3. #203
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ опитвай докато гледаш снимка,където се вижда хубаво кое през къде минава.. аз така се научих,но признавам,че и на мен не ми се получи от 1вия път.. упражнения,упражнения и пак упражнения ..

    FreshJuice
    отг. ти в другата тема

  4. #204
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 549
    да, но може ли да ми дадеш примерна снимка, където се вижда ясно? Аз търсих, но нищо не се вижда или някаква размазана или смалена : (
    Живота е рисуване без гума за триене... : )

  5. #205
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ разбира се,ей сега

  6. #206
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    http://4.bp.blogspot.com/-F5g81q9r0v...d-tutorial.jpg -една интересна според мен прическа

    плитка водопад:
    http://prikachi.com/images/707/3606707l.jpg
    http://woman.hotnews.bg/static/uploa...1O_c_large.jpg - на тази се вижда доста добре

  7. #207
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    момичета,темата нещо замря.. някоя скоро да си е правила някоя интересна прическа ? .. иначе аз сега нямам време за прически,защото съм първа смяна,като съм втора и имам време ще си правя по някоя нова прическа и ще пускам снимки

  8. #208
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    ^ Как няма да замре, то целия форум замря, ти ...
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  9. #209
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ той отдава си беше замрял.. и сега след тия промени съвсем

  10. #210
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Не, аз преди това не съм забелязала, но след промените вече е главоломно. Аре да го съживим. Някой ми развали подредбата на червените икони и ще яде бой.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  11. #211
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    айде ...
    ей сега пускам няколко прически

  12. #212
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Супер, аз съм тук, за да ги коментирам, хаха.



    Тва е яко. Даже се чудя дали да не се подстрижа така. В момента съм на черта, дължината е като на снимката, но някак си, прическата ми в момента е доста скучна. Била съм на етажи, хубаво ми е, но... исках да съм на черта и да ми стане дълга до бюста. Но явно не ми отива и обмислям по-горния вариант.
    Последно редактирано от koshtramba : 12-06-2011 на 16:47
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  13. #213
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    за къдрокоските:
    http://werasrecords.com/wordpress/wp...0/03/anahi.jpg
    http://fc00.deviantart.net/fs44/i/20...wunshpunsh.jpg

    П.С. да ме светнеш къде са кодовете ?

  14. #214
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Мисля, че ги няма. Аз си ги перкам наизуст с [img] [/img]. То даже май и емотиконките ги няма.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  15. #215
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    мда.. и аз ама емотиконите и то пак тези,които знам.. кодовете не ги помня

    http://gallery.svatbata.bg/users/mai...serialNumber=1
    това отзад стои много хубаво според мен.. мн ми харесват такива къдрици,защото моята коса като я направя стават бабешки букли,а не хубави отпуснати леко къдрици

  16. #216
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Как така бабешки, бре?! С кво я къдриш ти ?
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  17. #217
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ за прическата,която си избрала.. ако ти е права или съвсем леко чуплива косата ще стои добре,но иначе ще иска доста дърпане с пресата

    ми бабешки.. имам в предвид,че не стават хубави къдрици спуснати надолу ми точно букли - от кса до кръста става до раменете .. и точно като на някоя бабка.. а аз искам пак къдрици и хубаво накъдрена коса,но отпуснати.. да се скъсява дължината ама не чак толкова..иначе с каквото и да я накъдря все така става.. последно с едни ролки за студено къдрене и после балсам на глис и като го пръсках дърпах малко,за да се отпуснат и на следващия ден бяха супер.. даже имам и снимка,но съм я пускала вече.. ей така искам винаги да стават,но..

  18. #218
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    С права като праз лук коса съм. Знам, че ще ми отива, но съм била така преди 2 години запоследно. После се подстригах на късо френско каре и сега ми е на черта, дооста дълга. Та май пак ще си я етажирам.

    Тука съм преди 4 години някъде :



    А за къдриците - като послегнат малко не стават ли каквито ги искаш? Аз като се къдря и е нещо страшно, щото аз си навивам косата около пръста и си правя много "охлювчета" на главата, на малки кичури и си защипвам с фуркети (това на влажна коса с малко пяна за коса) и стоя така 4-5 часа и като я пусна е покъртително зле, но като слегне малко е супер.
    Последно редактирано от koshtramba : 12-06-2011 на 17:19
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  19. #219
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ ох.. моята коса е доста чуплива и ако не я намокря спада на 3тия ден ;д... абе ужс.. и аз съм се къдрила с фуркети.. и там става г/д. както искам ама пак на 2рия ден ..

  20. #220
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ забравих да кажа.. мн си хубава.. на тая снимка ми приличаш на главната актриса на екс лист (по фокслайф)

  21. #221
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Благодаря.
    Би ли ми показала снимка, защото не знам за коя става дума

    ПС: Ллеле, ако е Елизабет Рийзър си върни думите назад. Ужасна е.
    Последно редактирано от koshtramba : 12-06-2011 на 17:36
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  22. #222
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    http://www.cinefish.bg/data/movies_i...6/p_116742.jpg

    но тука е усмихната и не си личи толкова ;д

  23. #223
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Казвали са ми че приличам на Калиста Флокхарт, Кийра Найтли и още една, ама и забравих името. Ма май с Калиста ми е най-голяма приликата, особено на тази снимка : http://www.cardcow.com/images/set21/card00094_fr.jpg
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  24. #224
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ ами не знам,може.. на мен най-много ми приличаш на таза,която ти казах

  25. #225
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 549
    е как става така фолиото няма ли да се развърти нещо там не знам..?!

    как е завъртяно така?

    и искам да отбележа, че най-накрая ми станаха къдриците с права преса (парту)
    Живота е рисуване без гума за триене... : )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си