.
Отговор в тема
Страница 31 от 66 ПървиПърви ... 2127282930313233343541 ... ПоследнаПърви
Резултати от 751 до 775 от общо 1647
  1. #751
    Голям фен Аватара на RainBerry
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    ..някъде там..
    Мнения
    525
    Цитирай Първоначално написано от n3zabrawiimaa Виж мнението
    Как парафиновите ролки ще горят косата? Четете някъде, питате и всеки се изказва неподготвен и несигурен. Позаинтересовала съм се, леля ми се занимава с такива неща и с професионална козметика.. Не горят косата.. Все едно като се къпете и от водата да ви е изгоряла косата?! Няма никаква логика нали..
    А сега.. мисля да се правя руса, естествената ми коса е кестенява, но проблема е, че вече доста пъти си сменях цвета.. кестеняво, черно, кестеняво.. и ако може да ми кажете някоя домашна?! маска за подхранване, или за изтощена коса.., коята да мога да си я правя често.
    Дори само със зехтин да си я намажеш, пак ще е от полза. Поразрови се и кажи какъв тип ти е косата - суха, мазна и тн.

  2. #752
    Голям фен Аватара на n3zabrawiimaa
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Щом съм ти в ръцете, ползвай ме ДОКРАЙ! :]
    Мнения
    586
    Суха. . . . .


    Don't hate me, cuz Im Beautiful ♥

  3. #753
    Парафиновите ролки няма как да НЕ горят косата!!!Баба ми и леля ми са фризьорки и двете съм ги питала и двете са на еднакво мнение, че ГОРЯТ КОСАТА!!!Когато си миеш косата, ти я миеш с ТОПЛА вода!Когато вариш нещо имаш ли представа колко гореща става водата?!Сигурна съм, че поне веднъж си се опарвала на вряща вода и е болезнено!!...е, ти с такава вода ли се къпеш?Вряла?!Ролките се нагряват дори малко повече и от машата според мен, а сега ако ми кажеш че и маша като ползваш не гори косата...Машата дори е по-малко вредна!Защото я задържаш 10-15 минути на кичура коса, а ВРЕЛИТЕ РОЛКИ ги държиш много повече от секунди!!!Според мен помисли малко преди да твърдиш грешни неща!
    Родила съм се без да искам.
    Ще умра без да искам.
    Но ще живея както искам!

  4. #754
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 549
    за парафиновите ролки не мога да кажа дали горят или не, защото питах една фризьорка и тя каза, че това е пълна глупост, обаче питах и фризьор и той ми каза, че наистина горят...
    Живота е рисуване без гума за триене... : )

  5. #755
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    n3zabrawiimaa
    има тема за маски за косата и като цяло за поддържане на косата.. мястото за въпроси свързани с прически е тук,всичко останало в другата тема (всичко за косата вол.3)

    за парафиновите ролки.. помислете логично,а и аз също съм питала фризьорка и ми каза,че горят.. има 2 мнения по въпроса,но се замислете.. като се врят ролките с врят във вода.. водата ври на 100 градуса.. представете си средна температура 80 градуса,която стои върху косъма 10 минути средно.. и ще ми кажете,че не вреди ?!

  6. #756
    Голям фен Аватара на n3zabrawiimaa
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Щом съм ти в ръцете, ползвай ме ДОКРАЙ! :]
    Мнения
    586
    Окей, тази "вряла вода" да не би да си я слагаш на косата? Нито парафина, нито водата имат някакъв досег до косата.. замислете се.. няма как да вреди ПОВЕЧЕ от машата. Както каза, позаинтересувала съм се, от професионални фризьори и тези ролки не вредят.
    А ти вместо да ми обесняваш, можеше и да ми кажеш набързо. Мерси на другото момиче, дето каза със зехтина. Както и да е, не ме интересува в момента.
    Не се изразявайте неподготвени.. Попитайте някой по-възрастен, или някой, който разбира от такива неща, а не да питате във форум, със стотици различни мнения, съчинени от тийнове.


    Don't hate me, cuz Im Beautiful ♥

  7. #757
    Ролките се варят във врялата вода примерно 15 минути!Стават горещи близо колкото нея и ти веднага/защото не се чака, нали целта е да са горещи, за да станат толкова бързо къдриците/ си ги слагаш на косата!!И да, вреди повече от машата, защото държиш машата 10-секунди, горещите ролки - 15/примерно/!И да парафинът не почва да ври, но пак самите ролки са горещи, за да може той да подейства!И не, не се изразяваме неподготвени, и да, щом ти ги изказвам тези неща като факти, значи съм поискала повече от едно професионално мнение!И всъщност ти се замисли, защото то просто трябва да се помисли...ама както казвам, то хората които не обичат да мислят логично и почват да го правят - става страшно!
    Родила съм се без да искам.
    Ще умра без да искам.
    Но ще живея както искам!

  8. #758
    Голям фен Аватара на n3zabrawiimaa
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Щом съм ти в ръцете, ползвай ме ДОКРАЙ! :]
    Мнения
    586
    На баба ти хвърчилото.
    Когато почнат ролките да вредят на косата, вземи ми се обади.
    Леля ми е професионална фризьорка, ходи на семинар в Италия, познай кой съм питала още?!
    Това, че някоя си си ги е сложила и след това си е втълпила, че мнооооооого са и увредили косата, не означава, че наистина е така.


    Don't hate me, cuz Im Beautiful ♥

  9. #759
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    n3zabrawiimaa
    както казах питала съм фризьорка така че не говоря наизуст .. а колкото до това да ти отг. казах ти къде е мястото.. не виждам защо трябва да бъркаме темите.. ако се пита каквото и където ти скимне какъв е смисъла от различни теми ?!

  10. #760
    Голям фен Аватара на n3zabrawiimaa
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Щом съм ти в ръцете, ползвай ме ДОКРАЙ! :]
    Мнения
    586
    Чакай малко бе.. каква си ти в този форум? админ, модератор? Не. Защо се разпореждаш толкова.
    Всяка жаба да си знае гьола.
    Последно редактирано от n3zabrawiimaa : 02-17-2012 на 06:51


    Don't hate me, cuz Im Beautiful ♥

  11. #761
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    n3zabrawiimaa
    може да не съм,но поне ми харесва форума и искам да се запазят темите такива каквито са.. и да ти кажа.. по-добре не тръгвай да се заяждаш с мене

  12. #762
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    а и бтв. пропускаме факта,че косъма влиза в желаната от нас форма след топлинна обработка

  13. #763
    Голям фен Аватара на n3zabrawiimaa
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Щом съм ти в ръцете, ползвай ме ДОКРАЙ! :]
    Мнения
    586
    ХАХАХА да не тръгвам да се заяждам с тебе? Какво ще стане а, муцункеее, да те видя хаха ;р


    Don't hate me, cuz Im Beautiful ♥

  14. #764
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ще ти скъся живота с 10 години.. айде спри,че не ми се иска да развалям темата

  15. #765
    Голям фен Аватара на n3zabrawiimaa
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Щом съм ти в ръцете, ползвай ме ДОКРАЙ! :]
    Мнения
    586
    Хайде де, скъси ми го.


    Don't hate me, cuz Im Beautiful ♥

  16. #766
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ на 10 или 12 си ? че повече не ти давам

    по темата: който иска да ползва парафинови,който иска да не ползва.. все пак това е ваша работа,а и пресата уврежда ама ние я ползваме.. така че предлагам да спрем по тая тема

    http://2.bp.blogspot.com/-WMwb4WSm1v...ng-hair-01.jpg

  17. #767
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ на 10 или 12 си ? че повече не ти давам

    по темата: който иска да ползва парафинови,който иска да не ползва.. все пак това е ваша работа,а и пресата уврежда ама ние я ползваме.. така че предлагам да спрем по тая тема

    http://2.bp.blogspot.com/-WMwb4WSm1v...ng-hair-01.jpg

  18. #768
    Голям фен Аватара на n3zabrawiimaa
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Щом съм ти в ръцете, ползвай ме ДОКРАЙ! :]
    Мнения
    586
    Изобщо не знаеш с кого си имаш работа, само това ще ти кажа.
    На 15 съм.
    Казвай от къде си


    Don't hate me, cuz Im Beautiful ♥

  19. #769
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ писах ти на лично надъханата

    по темата: обещах на едното момиче да се накъдря с пресата.. може би след около 2 седмици ще ви покажа как се е получило,защото мисля тогава да се направя

  20. #770
    Голям фен Аватара на n3zabrawiimaa
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Щом съм ти в ръцете, ползвай ме ДОКРАЙ! :]
    Мнения
    586
    Аз на лични не отговарям. Казвай от къде си.


    Don't hate me, cuz Im Beautiful ♥

  21. #771
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ ами аз пък не развалям темата


    да не е спам: http://silk-hair.ru/images/stories/p..._Hairstyle.jpg

  22. #772
    Голям фен Аватара на n3zabrawiimaa
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Щом съм ти в ръцете, ползвай ме ДОКРАЙ! :]
    Мнения
    586
    Айде казвай, щеше да ми съкратиш 10 години? По-бързо


    Don't hate me, cuz Im Beautiful ♥

  23. #773
    n3zabrawiimaa по-добре замълчи...Изобщо не звучиш на 15-годишно момиче, а на 5 годишно лапе, което още си мисли, че света се върти около него.Не само показваш, че не знаеш почти нищо за косата и това какво и вреди и какво не, ами и направо си те представям как тропаш крак в ината си да се опиташ да ни втълпиш глупости, които не знам си коя лелка, баба, стринка или не знам си каква ти била казала..Ако наистина ти го е казала значи не си разбира и грам от работата, ако мисли така обратно и за всичко останало значи скоро трябва да фалира салона или бараката, в която работи!А съответно сигурно и ти толкова знаеш, умната! То е просто близко до ума, но то трябва да се помисли, а това дали можеш е под въпрос вече...уоу...
    Марти, ще чакам снимката И предлагам просто да игнорираме някои досадници, които си нямат и грам представа от коса.Нека не си губим времето
    Родила съм се без да искам.
    Ще умра без да искам.
    Но ще живея както искам!

  24. #774
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 549
    Хе-хе не е тук темичката за вашите разправии. Днес ходих с една приятелка до фризьорката и й нея я питах дали горят и тя каза, че горят, но и машата е горяла толкова?

    Аз днес си направих плитка в страни и ще пусна снимка, за да стане по-ясно
    Живота е рисуване без гума за триене... : )

  25. #775
    Цитирай Първоначално написано от mynichkaTanq Виж мнението
    Хе-хе не е тук темичката за вашите разправии. Днес ходих с една приятелка до фризьорката и й нея я питах дали горят и тя каза, че горят, но и машата е горяла толкова?

    Аз днес си направих плитка в страни и ще пусна снимка, за да стане по-ясно
    Ще чакам Напълно съм съгласна с фризьорката, и както с всяко друго ВИСОКОКАЧЕСТВЕНО мнение на някоя фризьорка, която явно си разбира от работата
    Родила съм се без да искам.
    Ще умра без да искам.
    Но ще живея както искам!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си