.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1
    Голям фен Аватара на Juicy_Lucy
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    687

    Розова,синя,зелена боя за коса

    Здравейте Искам да си направя косата розова,синя,зелена (голяма шарения ще е :П )и възможно най-малко да я изгоря,а цветът да бъде ярък и хубав.Можете ли да ми препоръчате бои или оцветители?
    get off.

  2. #2
    Супер фен Аватара на ELiTyYy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    1 799
    и аз искаммм 1-2 розови ки4ура...
    някой знае ли с какво се правят.. ?

  3. #3
    Аватара на spongkata
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    DreamLand =)
    Мнения
    569
    ami zn za boq takuw cvqt no mojete da gi napravite s sprei ima vsqkakwi cvetove i mojete da si pravite vseki den razlichni kichuri
    За 3 неща бях напълно убедена.
    Първо Едуард бе вампир.
    Второ, някаква част от него - нямах представа колко силна може да бъде тя,
    жадуваше за кръвта ми.
    И трето, бях безусловно и необратимо влюбена в него. ♥

  4. #4
    Ei hora iskam da vi posavetvam mn vnimavaite kakva boq slagate na kosite si, i predi tova dobre precenete dali kosite vi shte izdarjat. Az opatih mn tova lqto slojih si nqkakva boq uj hubava uj skapa a kosata po4na da mi kape na ki4iri. Golqm ujas be6e e razdelih se s golqma 4ast ot kosata si i s mn maski i vitamini sega sprq da kape, no ujasa ostava.
    Uspeh4eta

  5. #5
    Значи ако сте с по-тъмни коси, боята трудно ще хване .... да не кажа невъзможно Първо е добре да си направите руси кичури иии чак след тва ги боядисвате в квот искате :P айде успех!

  6. #6
    Аватара на unfaithful1234
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    934
    Цитирай Първоначално написано от ELiTyYy
    и аз искаммм 1-2 розови ки4ура...
    някой знае ли с какво се правят.. ?
    първо си ги изруси и след това...аз тая едмица ще си правя сини
    So if you're asking me
    I want you to know
    When my time comes
    Forget the wrong that I've done
    Help me leave behind some
    Reasons to be missed...

  7. #7
    Аватара на ValzZi
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    на мястото , което ме прави щастлива ..
    Мнения
    833
    най добре отиди на фризьорка тя ще ти ги нарави най добре..иначе и аз искам сини..или розови..или може и лилави..яки са...
    in defense of our dreams...

  8. #8

  9. #9
    с боите на палете се получават добре,ама най-добре първо си направи руси кичури..
    "Eдно е ди се иска, друго е да можеш, а пък трето и четвърто - да го направиш !

    Н.Хайтов

  10. #10
    hora molq pomognete ot varna s1m i iskam da se boqdisam zeleno ama ne jabe6ko. molq vi pomognete mi
    az s1m valenrin i mi e priqtno da se zepoznaem

  11. #11
    с боите на Палете стават най-добре;съгласна съм, че ако косата ти е тъмна, по-добре 1во изруси кичурите
    в домашни условия ще ти е трудно иди на фризьор

  12. #12
    az ne iskam ki4uri a cqlata kosa
    az s1m valenrin i mi e priqtno da se zepoznaem

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Dron
    az ne iskam ki4uri a cqlata kosa
    da e zelena 6tot mn mi haresva no nemoga da namerq boq v varna smis nz koq marka da t1rsq
    az s1m valenrin i mi e priqtno da se zepoznaem

  14. #14
    Аватара на FuCkInBuBbLeGuM
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    * Somewhere Over The Rainbow *
    Мнения
    1 824
    Тая тема е лееко стара
    Всяко вдишване е квадратче към теб...

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от DqVoLsKoJeLaNiE
    с боите на Палете стават най-добре;съгласна съм, че ако косата ти е тъмна, по-добре 1во изруси кичурите
    в домашни условия ще ти е трудно иди на фризьор
    боите на палете хващат и без изрусяване. Аз съм с тъмно кафява коса, почти черна и хваща без проблем.
    Иначе имаше една тема...мисля, че се казваше "Боите, направени с лекарства". Там се обеснява как да си оцветите косата в тези цветове, без проблем : )

    Съвет - Пишете лс на ХексГърл, тя ще ви обясни
    Let the psycho plays with you...

  16. #16
    Здравей, моята коса много неща е понесла и съм правила какви ли не шуротии с нея. Първо, ако искаш цялата коса първо я изруси до много светло русо, или на кичури зависи как искаш. Боята най-хубавата която мога да ти предложа е на Manic Panic. Аз лятото ще се боядисам розова по същия начин. Била съм и с червен бретон. С косата няма проблем ако използвам хубави маски, и се боядисваш през няколко месеца. Трябва да оставиш косата да се разтовари от боядисването.
    Всичко е по-лесно, когато се настроиш за него, приятел !

  17. #17
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    ^ Здрасти и на теб
    темата е стара, не е нужно да я ъпваш
    и ако си 98, или лъжеш или мноого лошо говори за теб, това че косата ти е понесла много неща
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  18. #18
    Аз сега ще си правя зелен кичор и много хора ми казват, че си го правят с Гранифорин. Казват, че не уврежда косата.

  19. #19
    Гранифорин, Пиоктанин, Фуксин - това са разни лекарства, които се използват и за оцветяване на косата и се отмиват. Иначе можеш да си поръчаш/купиш бои от "На тъмно".

  20. #20
    Повече от фен Аватара на betty-dimitrova
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    314
    Аз имам лилав кичур, но трябва да ходя от време на време да го обновявам, защото става червен... и да сега също е червен.. исках ии под него да си направя зелен, но фризьорката нямаше, а не ми се занимаваше да ходя при друга... Скоро като отида пак да ми подновят лилавия кичур ще отида при друга фризьорка, за да ми направи зеления..

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Благоевград
    Мнения
    358
    Доста съм чувала за лекарства, които боядисват косата, но не съм много запозната. Ако искаш може да пробваш със спрей, но лично аз не съм доволна, защото ако искаш ярък и плътен цвят трябва много да пръскаш, а той е на основата на лак за коса и съответно косата се спластява. А си направих сини кичури със боя на марката Star Gazer. Доволна съм, продава се в магазин "На тъмно". Може да проверите в сайта - www.natamno.com

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Germany
    Мнения
    1 267
    Темата е от преди 4 години...

  23. #23

    Talking

    Лилавите кичури се правят с лекарството пиоктанин, а розовите с фуксин.. Може да се боядисва цялата коса .-.
    Ефекта е неизменим ^^

  24. #24
    Повече от фен Аватара на Anastasiq5910
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    308
    Цитирай Първоначално написано от DqVoLsKoJeLaNiE Виж мнението
    с боите на Палете стават най-добре;съгласна съм, че ако косата ти е тъмна, по-добре 1во изруси кичурите
    в домашни условия ще ти е трудно иди на фризьор
    +1

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си