.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Супер фен Аватара на cherrygloss
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    2 028

    БАЧ - конкурс за стипендия Англия, САЩ

    Не намерих друга тема по въпроса. Ако има заключете я.
    Да питам някой друг яви ли се на първия етап на конкурса на БАЧ тази година, който се състоеше в писане на есе. За тези, които не са информирани, всяка година Българската Асоциация по Четене организира нещо като конкурс за учениците от 10-11 клас със 4 етапа със награда - стипендии за 1 година обучение в Англия или 2 години в САЩ. За цяла България е.
    Интересна ли ви беше темата на есето ? Трудно ли ви беше?
    I found someone I can trust..can you see that I am bound to you? ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Аз съявих.Някои могат да го сметнат за глупаво,но въпреки че съявих,не искам да отида в Англия или САЩ и участието ми беше само ей така,да видя,да се пробвам,да разбера какво е.Темата на есето не беше трудна,времето ми беше малко.Освен това и имаше гафове,с които се занимавахме половин час,така че определено мога да кажа,че ми трябваше още време.
    Не очаквам кой знае какви резултати,вероятно дори няма да мина към следващия кръг,но няма и да съм разочарована от себе си.

  3. #3
    Супер фен Аватара на cherrygloss
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    2 028
    Така е. Аз искам да ида в Англия, но ще има голяма конкуренция. Първи кръг минават само 300 човека за цялата страна, а на финала за Англия остават само 13. Но си струва за да разбереш на какво ниво си, да свикнеш с есетата и като цяло да усетиш какво е да си на изпит.
    I found someone I can trust..can you see that I am bound to you? ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си