.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Болки в тестиса

    ПОМОГНЕТЕ МИ !! много ме боли лежия тестис аз съм само на 12 години и вече казах на нашите дали ще ми мине МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ НЕМОГА ДА СПЯ ОТ БОЛКА !!

  2. #2
    Голям фен Аватара на ZeroPoinT
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    845
    Гадател Магда ще ти каже ...

  3. #3
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    Може да имаш камъни, и на мен ми се е случвало като по-малък един път, и ми мина за няколко дена, не съм ходил на лекари, но ако продължи повече от 2 седмици отиди.
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  4. #4
    пффф хора аз сам на 17 скоро ще праа 18 и имам същият проблем с топките и мене ме боли левия но мога да спа

  5. #5
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Уролог ?!

  6. #6
    Веднага отивай на лекар!Имах същия проблем преди време.Беше ми се подул тестиса и беше целия червен и ме болеше.Отидох на лекар и той ми даде направление за уролог.Там ми казаха,че е било въпрос на 1-2 дена да се отстрани(Т.е ако не бях отишъл сега щях да съм без 1 тестис). Каза ми,че отвътре тестиса някак си се е превъртял и това е спряло притока на кръв.Направиха ми операция и всичко мина добре.И сега си имам 2 тестиса
    Така че,отивай веднага на лекар и недей да чакаш ако не искаш да останеш само с 1 тестис!
    "Death is not the greatest loss in life. The greatest loss is what dies inside while still alive. Never surrender."

    — Tupac Shakur

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си