.
Отговор в тема
Страница 2 от 16 ПървиПърви 12345612 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 382
  1. #26
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914
    Цитирай Първоначално написано от sh@d0w Виж мнението
    поради зачестилото напоследък пускане на теми от типа "не знам да се целувам help", реших да напиша най - сетне една обща тема, която да ви даде горе - долу идея за какво става дума.

    първо - френската целувка (целувката с език), не е нищо сложно, както повечето от вас си го представят. и аз също като вас, преди първата ми целувка се притеснявах, задавах си въпроси от типа "какво трябва да правя?", "дали няма да объркам нещо?" и прочие.

    общо взето, целуването не е голяма философия. първата целувка е "най - трудна", след това вече ще се отпуснете.

    като за начало - отпуснете се, притеснението е ваш враг. когато усетите че е дошъл момента за целувката, просто се наклонете бавно към вашия партньор/ка (не твърде рязко за да не си ударите главите) и допрете устни като за начало. поради факта, че френската целувка е по-влажна от други типове целувки, е добре да започнете със сухи устни, а не да ги мокрите преди целувката. докоснете ги няколко пъти. започнете с нормална целувка, не твърде официална, но не и твърде агресива. затварянето на очите е по ваш избор - въпреки че се смята за неприлично да се целувате с отворени очи.

    по време на целувката, нежно отворете устата си и внимателно с помощта на езика си подканете и човека срещу вас да си отвори своята. отново не твърде агресивно, вкарайте езика си в устата на човека срещу вас и игриво докоснете езика му. това е! сега просто играйте с вашето езиче с това на партьора/ката си.

    важно е да не забравяте да дишате. през носа обаче, не през устата! внимавайте със слюноотделянето, преглъщайте, защото дори по време на целувка слюнкоотделянето не се прекратява.

    имаше и въпроси от рода на "къде да си държа ръцете, докато се целувам?". ръцете може да си ги държите, където ви е удобно - за момчетата: на кръста на момичето,да я гушнете с една ръка, а с другата да я галите по шията; момичетата също може да гушнете момчето. общо взето където ви е удобно там ги дръжте, няма някакво правило за това.

    темата е отворена за коментари и допълнения (още не е в окончателен вид), написах я набързо и ако имате предложения да я направим по -добра, споделете
    ша се самозастрелям :d :d :d

    най-важното е да не сте яли чесън и да сте си мили зъбите, за да не смърдите на кенеф.
    Temet Nosce

    벨야카

  2. #27
    Който си го може,го може и без да чете
    Oh but until then I got you
    Baby I got you
    Until you're used to my face
    And my mystery fades
    I got you


  3. #28
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    България
    Мнения
    125

    Wink

    В моя слу4ай моми4ето има по-голям опит от мен а скила на мен ни е 0 и супер мн се притеснявам, верно 4е не е ни6то особено ама ако ми се дока6ля, или докиха?? Кво прайм друже? Или ни се допърди??? Мн искам си4ко да мине ама да си спомням, нали.....:Д:Д

  4. #29
    Аз ли съм единственото момиче, което тръгва веднага с език? Просто иначе е все едно целувка по бузката...
    ♫♪♫
    This aftertaste is gonna break my heart
    Feels like it's over before it starts ...
    ♫♪♫

  5. #30
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Цитирай Първоначално написано от ICanSeeTheFireBurning Виж мнението
    Аз ли съм единственото момиче, което тръгва веднага с език? Просто иначе е все едно целувка по бузката...
    Не си единствена. И аз правя така.
    Mакар, че аз харесвам и без език понякога, само да усещам меки устни... Хубавко е.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  6. #31
    оф ... колкото и да четете няма как да разберете как се прави !! от личен опит го зная .. гледах клипчета четох форуми ии накрая една приятелка, която можеше ме научи !! толкова бях претеснена ... аа то било толкова лесно просто много зависи понякога и от момчето ако успее да те предразположи забравяш за притеснението .. ако толкова се притеснявате помолете някой ваш приятел който може ви научи , че не се излагате пред момчето !! Но моя съвет е просто се отпуснете !! лесно ее само отваряш и затваряш устата си с леки допири на езикаа !!

  7. #32
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773

    Exclamation

    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w Виж мнението
    "Къде да си държа ръцете, докато се целувам?"
    У джобовете, как къде |(



    П.П. Хубава темичка.

    П.П.2 Аз знам едни, дето просто се изплезват колкото могат и почват да се лижат сеедно куче пие вода ...
    Последно редактирано от ccdesigns : 12-19-2011 на 10:06
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  8. #33
    Докато четах темата умрях от смях , такис простотии ръсят някой от форума , че то просто няма как човек да не са разплачи от смях ... таа колкото за темата , както казва едно момиче по горе , колкото и да четете колкото и да гледате клипчета , няма да има разлика , то сичко става по интоиция, поне при мен беше така доколкото помня ... и какво лошо има дали първо с усни или директно с език ;д само обърквате хората , а колкото до тея да не си пъхат езика до сливиците , абе няма нищо такос прай го така сеедно ръгаш чушки в боба

  9. #34
    темичката е мн добра и полезна

  10. #35
    Супер фен Аватара на IseeDEADbodies
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Бургадидас !
    Мнения
    2 894
    Т'ва все едно да обясниш на някого как да кара колело... или как да плува.

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от HappyStar Виж мнението
    Спазвайте спокойствие!Дори да се случи нещо от рода на задавяне,лигавене,хапане и такива подобни провали, помнете че партньорът ви ви обича и няма да ви зареже заради 1 провалена целувка спокойно.
    А другото е хапането.Не за всички хапането е неприятно.С гаджето ми докато се целуваме често се случва единия да захапе другия,но нямам предвид силно,че да заболи а нежно.Не знам дали и други хора го харесват но на мен лично ми е по-приятно.
    И помнете,преди секса целувката е най-страстното нещо между вас,но това не значи че след първия секс трябва да престанете.
    :P :P :P :P
    __________________________________________________ __________________________________________________ __

    Те още не са минали първата целувка..за секса има време

  12. #37
    Има някои, които като си напъхат езика в устата ти да няма място за твоя ;д е недейте толкова егоистично де ;д
    Чувала съм всякакви смешни ситуации при целуване ;д едно момиче ми каза, че без да иска щяло да си оригне докато се целува, друго пък щяло да се задави ;дд Малко се отклоних от темата ама това което казах е за забавление

  13. #38
    определено не си единствената и аз го правя

  14. #39
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Цитирай Първоначално написано от Bad_like_them Виж мнението
    Чувала съм всякакви смешни ситуации при целуване ;д едно момиче ми каза, че без да иска щяло да си оригне докато се целува, друго пък щяло да се задави ;дд Малко се отклоних от темата ама това което казах е за забавление

    Разказвали са ми, как някъв пич повърнал докато се целувал с гаджето си...
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  15. #40
    На мене първоначалното беше много трудно ! много се притеснявах да не згреша някъде но си затворих очите и...

  16. #41
    Аз знам доста момичета които ги кефи да им се изплюеш в устата докато ги целуваш. Разбрах го съвсем случайно докато по интуиция се изплюх в устата на едно момиче с което се целувах

  17. #42
    Супер фен Аватара на пAteNцЕ
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 750
    аз с език не съм още ама не ме е срам само къде се чуда кво да праа като момчето еее тооолкова високо че и на пръсти не мога да го стигна

  18. #43
    Повече от фен Аватара на raror
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Разлог
    Мнения
    352

    Lightbulb

    такива постове прочетох, че трябваше да си меня гащите темата е добра, но да се научиш да целуваш е все1 да научиш щурец да говори.. когато е момента-ти и идва отвътре разбира се не омаловажавам мнението и на другите има неща, които да се помнят
    SKYPE: raror- [ss тIrЭт0]

  19. #44
    Ми то зависи от партньорите Иначе не е сложно Стига двамата да сте на една вълна и да не се опитвате да се издушите един друг останалото си идва от самосебе си.

  20. #45
    или да си извадите сливиците

  21. #46
    Целувайте се нормално... поколението съвсем деградира, според мен трябва да се запазят старите и нужни принципи и в това отношение. Мое мнение е че е редно когато се целува една двойка, да се целува както подобава без да се развращават с езици.

  22. #47
    Хаха има кофти случай първата ми истинска целувка на 14-15 с момиче което много харесвам еми тя ми разби носа .. така,че има кофти моменти ! !

  23. #48
    Повече от фен Аватара на pentxayc
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    между две женски бедра ;>
    Мнения
    397
    баба ти по форума ли е е чела как да се целува само преебвате покуленията после не можели да си говорят на живо а само по скайп, е ти какво искаш?
    задник съм


    "Revenge is a dish, best served with my dick."

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от IseeDEADbodies Виж мнението
    Т'ва все едно да обясниш на някого как да кара колело... или как да плува.
    Нещо такова.. Учи се от само себе си.

    ПП: Честно казано и аз не съм се целувал с език, но и за никъде не бързам. Когато - тогава!

  25. #50
    Повече от фен Аватара на pentxayc
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    между две женски бедра ;>
    Мнения
    397
    Цитирай Първоначално написано от Стеff Виж мнението
    Нещо такова.. Учи се от само себе си.

    ПП: Честно казано и аз не съм се целувал с език, но и за никъде не бързам. Когато - тогава!
    много интересно как си специалист по нещо което не си правил
    задник съм


    "Revenge is a dish, best served with my dick."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си