.
Отговор в тема
Страница 3 от 16 ПървиПърви 123456713 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 382
  1. #51
    Много е тъпо това... Една приятелка постоянно ме питаше как да се целува и умираше от притеснение. Всеки път й казвах, че когато моментът дойде, тя сама ще разбере, ще и бъде много лесно и ще й дойде отвътре, ама тя " Не, не! "... и накрая, когато излезе с онова прословуто момче, после ми се обади и " Абе, то наистина си идвало отвътре, бе ! "...

  2. #52
    xaxx bllagodarq !! <33

  3. #53
    Цитирай Първоначално написано от fibichkaa Виж мнението
    Те пък някой се уливат в притеснения . Няма да излизате по телевизията . Изживей мига !
    Права си...

  4. #54
    Цитирай Първоначално написано от IseeDEADbodies Виж мнението
    Т'ва все едно да обясниш на някого как да кара колело... или как да плува.
    + ..

    всичко става от само себе си,бе хора !
    един човек, а всъщност всичко ...

  5. #55
    Темата е доста полезна предполагам .. и аз в началото не бях наясно но това не е нещо което се прави по определен сценарий или описание .. Както казах .. не знаех какво да правя и един приятел ми каза да взема едно яйце и да си представя човека,който искам .. и неочаквано НО СЕ ПОЛУЧИ ;дд

  6. #56
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w Виж мнението
    Поради зачестилото напоследък пускане на теми от типа "Не знам да се целувам HELP", реших да напиша най - сетне една обща тема, която да ви даде горе - долу идея за какво става дума.

    Първо - френската целувка (целувката с език), не е нищо сложно, както повечето от вас си го представят. И аз също като вас, преди първата ми целувка се притеснявах, задавах си въпроси от типа "Какво трябва да правя?", "Дали няма да объркам нещо?" и прочие.

    Общо взето, целуването не е голяма философия. Първата целувка е "най - трудна", след това вече ще се отпуснете.

    Като за начало - отпуснете се, притеснението е ваш враг. Когато усетите че е дошъл момента за целувката, просто се наклонете бавно към вашия партньор/ка (не твърде рязко за да не си ударите главите) и допрете устни като за начало. Поради факта, че френската целувка е по-влажна от други типове целувки, е добре да започнете със сухи устни, а не да ги мокрите преди целувката. Докоснете ги няколко пъти. Започнете с нормална целувка, не твърде официална, но не и твърде агресива. Затварянето на очите е по ваш избор - въпреки че се смята за неприлично да се целувате с отворени очи.

    По време на целувката, нежно отворете устата си и внимателно с помощта на езика си подканете и човека срещу вас да си отвори своята. Отново не твърде агресивно, вкарайте езика си в устата на човека срещу вас и игриво докоснете езика му. Това е! Сега просто играйте с вашето езиче с това на партьора/ката си.

    Важно е да не забравяте да дишате. През носа обаче, не през устата! Внимавайте със слюноотделянето, преглъщайте, защото дори по време на целувка слюнкоотделянето не се прекратява.

    Имаше и въпроси от рода на "Къде да си държа ръцете, докато се целувам?". Ръцете може да си ги държите, където ви е удобно - за момчетата: на кръста на момичето,да я гушнете с една ръка, а с другата да я галите по шията; момичетата също може да гушнете момчето. Общо взето където ви е удобно там ги дръжте, няма някакво правило за това.

    Темата е отворена за коментари и допълнения (още не е в окончателен вид), написах я набързо и ако имате предложения да я направим по -добра, споделете
    като кажете "преглъщане" имате предвит по време на френската целувка или трябва да спреш за да преглътнеш и как да не пускам много лиги ?

  7. #57
    като кажете "преглъщане" имате предвит по време на френската целувка или трябва да спреш за да преглътнеш и как да не пускам много лиги ?

  8. #58
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Преди целувката.

  9. #59
    Цитирай Първоначално написано от alonens Виж мнението
    Мое мнение е че е редно когато се целува една двойка, да се целува както подобава без да се развращават с езици.
    Е т'ва ме уби! Не ми се мисли пък секс ако тръгне да прави една двойка, какъв разврат ще настане...
    ♫♪♫
    This aftertaste is gonna break my heart
    Feels like it's over before it starts ...
    ♫♪♫

  10. #60
    Цитирай Първоначално написано от Sh@d0w Виж мнението
    Преди целувката.
    да но като ти се съберат лиги по време на целувката тогава какво?

  11. #61
    Най - важно е си миеш зъбите редовно. И преди киса да си дъвчил/а дъвка или поне да си ползвал/а лента за езика .. И да не си ял/а чсън, лук, миризлива манджа и други пумии... ;дд

  12. #62
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    бе земете някво бонбонче или нещо такова (наподобяващо език), доближете го до устата и почнете да го обикаляте с език :д същото е
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  13. #63
    Наистина, според мен разумно сте пуснали тази тема :P Тъкмо и аз смятам да пробвам за първи път

  14. #64
    Цитирай Първоначално написано от HappyStar Виж мнението
    Спазвайте спокойствие!Дори да се случи нещо от рода на задавяне,лигавене,хапане и такива подобни провали, помнете че партньорът ви ви обича и няма да ви зареже заради 1 провалена целувка спокойно.
    А другото е хапането.Не за всички хапането е неприятно.С гаджето ми докато се целуваме често се случва единия да захапе другия,но нямам предвид силно,че да заболи а нежно.Не знам дали и други хора го харесват но на мен лично ми е по-приятно.
    И помнете,преди секса целувката е най-страстното нещо между вас,но това не значи че след първия секс трябва да престанете.
    :P :P :P :P
    Има ли начин за това как да разбера коя целувка е точно преди секса?

  15. #65
    Повече от фен Аватара на broken-barbiee
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    374
    Цитирай Първоначално написано от gabchety9 Виж мнението
    да но като ти се съберат лиги по време на целувката тогава какво?
    Ако се целуваш бавно ще можеш да преглътнеш и по време на целувката и то съвсем безпроблемно и неусетно..

  16. #66
    Супер фен Аватара на flo0pY
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 511
    И не яжте чесън преди това кофти е най добре с някакво бонбонче за по свеж дъх а не да лъха на умрели катерички от устата
    LovEsIckk

    Спя с телефона до главата от 4 години.
    Дори като си лягам с приятеля ми пак си взимам телефона в леглото.


    Мъжко съм !

  17. #67
    Аватара на OverCrusher
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    pazardjik
    Мнения
    40
    До вчера търсих из форума, как да се целувам, щото приятелката ми искаше адски мн да я целуна предишната вечер , но аз не го направих защото не знаех как е , и като дойде момента за целувката вече се бях приготвил да я целуна, но и казах - охх малко се притеснявам, трагни ти парва и тя ме целуна и не беше кои знае ква философия , после даже пак се целувахме , такаче пичовете като мен да не се притесняват ;д

  18. #68
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    ^при мен стана същото. само дето момичето беше най-голямата, тъпа курва, която познавам... за съжаление :@

    иначе па много смешни кво викат "да не си ял преди тва, да си смукал бонбонче или да си дъвкал дъвка" то па ти винаги ше си подготвен нали... да ти е през оная работа, то толкова се усеща... е, не е като да се целуваш с някой ял чесън, ама па некои мн се изхвърлят...
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  19. #69
    Лично за мен,никой не е в състояние да ти даде какъвто и да е било съвет как да се целуваш...всичко се случва на момента,неочаквано..няма какво толкова да му мислиш ...това е магията на целувката

  20. #70
    Кирилицата е задължителна

    $h@d0w
    Последно редактирано от Sh@d0w : 02-23-2012 на 08:06

  21. #71
    Кирилицата е задължителна

    $h@d0w
    Последно редактирано от Sh@d0w : 02-23-2012 на 08:06

  22. #72
    Это нещо и от мен , тоест от Паул Флеминг (1609-1640). Явно е имал подобни вълнения (кой не е имал*), но се надявам да съм полезен.

    Как да се целува

    Не за думи в любовта
    служат нашите уста.
    Не с принуда, не с преструвка
    идва сладката целувка.

    Както в детските игри
    нежно устните допри!
    Не тъй звънка, нетъй жарка -
    иска се целувка с мярка!

    За да няма и сълзи,
    разтояние пази!
    За Адонис и Венера
    знаем не от днес и вчера.

    А целува не веднъж
    и не дваж добрият мъж -
    не тъй рядко, не тъй много,
    не тъй сляпо, не тъй строго;

    не в боязън, не в захлас,
    не без срам и не без страст,
    не без оглед на местата,
    нравите и времената!

    Целуни когото щеш
    с порив чист и начин вещ!
    Но целувка несравнима
    ще е нашата, Любима!

    Конечно, в оригинал е велико В книжките има ответ на всички проблеми, и всички ответи работят безотказно*))

  23. #73
    Имам едно доста дебилно въпросче. До сега съм се целувал има няма 10на пъти. Въпросът е, че винаги си въртя езика на дясно по посока на часовниковата стрелка. Имам чувството, че ако обърна посоката вътре ще стане някаква каша и езика ще се мята като риба на сухо. Та въпросът ми е вие само в една посока ли си го въртите или си сменяте наляво надясно?

  24. #74
    И аз много се притеснявам.Винаги при целувките с език ми става смешно.И започвам да се хиля ката идиотка.
    Много се притеснявам да не объркам нещо.

  25. #75
    Цитирай Първоначално написано от robles Виж мнението
    Тогава ще внимаваш да не глътне(ш) някой сопол
    Teardrop

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си