.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Проблем с пениса

    Здравейте. Искам да споделя за един проблем който възникна снощи вечерта. Така да си призная мастурбирах близо 40 минути. Един час по късно видях че главичката на пениса ми е много подута и отекла Немога да си обесня какво е станало и на какво се дължи това. И по-точно е подута кожичката около главичката, а не главичката. Надявах се през нощта отока да спадне, но не. В момента съм в друг град, които е малък и няма надежден специалист които да ме консултира. Незнам това дали е травма на пениса, дори не искам да си помислям ако това е спукан кръвоносен съд, но мисля че е оток. Имам молба към всеки който би могъл да ми помогне с мнение да пише по темата. Много ми е притеснено

  2. #2
    А кожичката покрила ли е главичката или главичката е оголена .Ако е оголена и кожичката не се връща - т.е ти не можеш да я върнеш , то по всяка вероятност се е получила парафимоза .Ако има болка , посиняяване - върви бързо на лекар.

  3. #3
    Значи тя главичката винаги е покрита с кожичка, не съм обрязван. Мога почти да забеля главичката, но е трудно заради това, че е подута и отекла. Няма болка, нито посиняване. Само кожичката която обвива главичката е подута и се едно отекла. В този случей дали отока може да се разкара от само себе си и евентуално колко дни би траело това с отока, според вас. Благодаря за отговора и се надявам и на още мнения, защото в такъв момент лично аз (а може би всеки в моето положение е много объркан) и незнае какво да мисли и какво да прави

  4. #4
    Щом няма болка ,зачервяване и посиняване значи няма страшно.А за колко време ще спадне - зависи от организмът ти .

  5. #5
    Наистина поспадна и се надявам скоро да се възстанови. Аз си го обеснявам случилото се с травма. Благодаря, че се отзова.

  6. #6
    Голям фен Аватара на reperw
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    825
    от къв зор треа да лъскаш 40 мин бе ?!?!?!?! даваш бързо за 10 мин и тфа е кфо е тфа 40 мин....

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от reperw Виж мнението
    от къв зор треа да лъскаш 40 мин бе ?!?!?!?! даваш бързо за 10 мин и тфа е кфо е тфа 40 мин....
    Да найстина. Аз за 5 мин постоянно и съм готов. Тва, ако лъскам 40 мин. няма да мога да го вдигна сигурно за седмица напред :Д.
    __________________
    http://gorata.net/old/f.php?f=tuRb0o0

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си