.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346

    3D филми у дома ?

    Хора ако си изтегля 3д филм от интернета,и си купя очила за 3д филми,то филма ще изглежда ли като 3д?

  2. #2
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    1 006
    Зависи дали си на бело, кафево или зелено, а ако запалиш и някоя свещ направо става 4D(българската измислица)

  3. #3
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Някой по сериозен отговор?

  4. #4
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    1 006
    Не можеш, а очилата, които сигурно вече си купил ги хвърляй.
    Тия 3D телевизори, които ги продават 2-3 пъти по-скъпо от нормалните да не би заради златното покритие да са с такава цена?

  5. #5
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Еми не знам,аз да си питам пък ....Иначе не съм си купил такива очила,иначе са по 3-4 лева...

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 392
    С аланглифни (тия картонените дето са червено+синю или зелено+виолетово ли к'во беше) можеш да гледаш и на обикновен монитор (дори на CRT става) но болят много очите и главата, трябва да си настроиш цветовете, ако нямаш уред за хардуерна настройка трябва да го направиш софтуерно ... което при мен не се получи особено. Получи се приличен 3D ефект но зеленото се виждаше жълто филмите ест. трябва да са направени за такъв тип очила.
    Облякох черни дрехи върху бялата си душа
    за да се слея със сивата безмълвна тълпа.

    Darkness Is My Fate, but I Have an Angel Heart !!!
    Between Darkness and Light I'm ready to Fight !!!

    TheDarkAngelOfHope ... comming soon for your last Hope !

  7. #7
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    1 006
    Цитирай Първоначално написано от DarkAngelOfHope
    С аланглифни (тия картонените дето са червено+синю или зелено+виолетово ли к'во беше) можеш да гледаш и на обикновен монитор (дори на CRT става) но болят много очите и главата, трябва да си настроиш цветовете, ако нямаш уред за хардуерна настройка трябва да го направиш софтуерно ... което при мен не се получи особено. Получи се приличен 3D ефект но зеленото се виждаше жълто филмите ест. трябва да са направени за такъв тип очила.
    Напомняш ми на хората, които си ъпгрейдват хардуера със софтуер, а казано разбрано:
    сипват нитро в трактор и го пускат на рали

    Нищо не си гледал, нищо не си успял да направиш и спри да се самозалъгваш, а и другите покрай теб.

  8. #8
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710

    D

    да яко е аз имам 3D очила/червено и синьо/ и си тегля понякога такива филми, но тряя да е тъмно и е по добре на по-големичък монитор/моят е 22 инча/ и се вежда перфектно и филма е по-добре да е HD, има и доста 3D клипчета в нета аз си ги взех очилата преди няколко години 2броя пластмасови+ диск с филми май за 10лв беше някъде, но не помня от къде-някъде онлайн ги взех, но не знам от кой сайт

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 392
    Цитирай Първоначално написано от torVPN
    Цитирай Първоначално написано от DarkAngelOfHope
    С аланглифни (тия картонените дето са червено+синю или зелено+виолетово ли к'во беше) можеш да гледаш и на обикновен монитор (дори на CRT става) но болят много очите и главата, трябва да си настроиш цветовете, ако нямаш уред за хардуерна настройка трябва да го направиш софтуерно ... което при мен не се получи особено. Получи се приличен 3D ефект но зеленото се виждаше жълто филмите ест. трябва да са направени за такъв тип очила.
    Напомняш ми на хората, които си ъпгрейдват хардуера със софтуер, а казано разбрано:
    сипват нитро в трактор и го пускат на рали

    Нищо не си гледал, нищо не си успял да направиш и спри да се самозалъгваш, а и другите покрай теб.
    Айде да не ми казваш какво съм гледал и какво не ...
    Облякох черни дрехи върху бялата си душа
    за да се слея със сивата безмълвна тълпа.

    Darkness Is My Fate, but I Have an Angel Heart !!!
    Between Darkness and Light I'm ready to Fight !!!

    TheDarkAngelOfHope ... comming soon for your last Hope !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си