.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    След 12 клас.

    След година и половина завършвам училище и още не съм решил какво да следвам. Нищо не ме влече. Не искам да стоя до късни часове в някой офис, да съм претъпкан от работа и да работя с нежелание. Искам нещо, което ще ми харесва да работя, но така и не мога да си избера. Всеки път, когато ми хрумне нещо, някой почва да ми си смее, да ми обяснява какво трябвало, и че аз няма да мога да го направя. Помогнете ми как да открия себе си!
    Аз съм реалист.

  2. #2
    Супер фен Аватара на againstyou
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Несебър ;]
    Мнения
    1 374
    Кво учиш ?

  3. #3
    и аз съм на твойто положение,, проблемът ечче всичко ми върви и не знам кое да избера ;с

  4. #4
    Ти какво искаш да работиш?
    Какво те интересува какво казават/правят другите?! Нима те ще я работят твоята професия?
    Винаги ще има хора, които няма да одобряват действията ти. Но не случайно си имаш глава на раменете...
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  5. #5
    Супер фен Аватара на maksimal
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    В къщи...
    Мнения
    1 417
    Ако човек не следва мечтите си, то той цял живот работи за мечтите на другите.
    Dream..
    Think...
    Do...
    Live...
    Be...

  6. #6
    Фен Аватара на sunity06
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    гетото
    Мнения
    197
    Напълно позната ми е тази дилема, имаш време да обмислиш какво ти се учи и най-вече какво те влече. Ето, и аз съм в абсолютно същото положение, едва днес ми просветна къде ще се чувствам комфортноно. Спокойно, имаш година и половина.
    Забавно е да правиш невъзможното!

  7. #7
    Имаш година и половина... супер! Аз съм 12ти клас и нямам никаква идея какво искам да уча.

  8. #8
    аз - 10-ти, но пък знам какво искам да уча ;д

    замисли се какво ти харесва ;д направи някой тест ;р
    ❝ Аз те моля, затвори очи,
    ти недей да плачеш, знам че те боли,
    от мойта стая бяла с безброй врати
    защо избяга?..❞


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си