.
Затворена тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Тя е много сексуална ....нормално ли е ?

    Извинявам се за предишната си тема която звучеше доста вулгарно. Просто съм непрекъснато възбуден
    напоследък, и в момента в които я писах въображението ми препускаше...
    Става въпрос за приятелката ми, която се държи много развратно в леглото. Досега не съм бил с момиче
    която харесва гагинг, (тоест с извинение дави се върху пениса ми и го поема целият в устата си)
    Не мога да разбера какво точно и харесва в това защото сигурно я боли гърлото и т.н. но тя продължава
    да го прави и явно и харесва. Разбира се за мен усещането е невероятно но понякога се притеснявам...
    Освен това иска да и удрям шамари и да я душа. Притеснява ме, че има и сексуални фантазии със съквартиранта ми, непрекъснато
    говори за това как искала да гледа как го чукам ( а аз не съм гей) Освен това, тя е само на 19 а е спала вече с
    20 мъже. това много ли е според вас? Мерси предварително.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    Oкей, наистина не си забавен.
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си