.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Кой е гледал профила ти във Facebook?

    Я,кажете има ли начин да видиш кой е гледал профила ти извън приятелите ти във фейсбук.
    На мен ми е известно,че може да видиш само 6 човека от приятелите ти,които току-що са проверили профила ти,и това става не винаги,а понякога,също има приложение виж кой най-много те коментира,и харесва статусите на стената ти,има и други зарибяващи страници като Брой посещения на профила ти и пр.мо това са спамове.
    Лично мен не ме интересува кой е гледал профила ми,интересувам се само от една персона дали го е гледала иначе ,ако някои непознат не ми пука.
    Казано честно вече се убедих,че тази персона знае за профила ми във фейсбук,защото виждам как ме гледа,когато се засчем,както и какви интриги стават в самия фейсбук
    Знам,че ми гледа профила,то се усеща,аз доколкото четох политиката във фейсбук не позволява тази опция .

  2. #2
    Мега фен Аватара на nepowtorima
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    ^___^
    Мнения
    3 549
    Идеалния раздел, но не няма начин..
    все лъжат, че има .. ама няма

    ~ ` всяка минута, в която сu тъжен,
    губuш по една мuнута щастuе..
    ♥♥

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от nepowtorima
    Идеалния раздел, но не няма начин..
    все лъжат, че има .. ама няма
    И Слава Богу,защото ако имаше начин всички щяхме да сме прецакани
    Сещам се за няколко начина да разбереш кой ти е гледал профила,но те са крайни,като например да си наемеш следовател ,не искам и да мисля колко пари би ти взел за подобна глупост,или другия начин да се имаш със създателя на Facebook.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си