.
Отговор в тема
Страница 2 от 19 ПървиПърви 12345612 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 469
  1. #26
    Idrive са най-добрите...колкото и да ги оплюват,те ще си останат най-най

  2. #27
    Чувал съм, че "Василеви" били добри. Един приятел от София кара там курса и остана доволен. Взе книжка от първия път. Аз не мога да коментирам, защото съм от Русе. Карах курса при русенска фирма. Но като цяло са едни и същи. Взимат пари и не се стараят много. Така че, требва старанието и желанието за учене да е от твоя страна. Айде успех и безавариина!

  3. #28
    еми всеки си има мнение,и аз имах познати,които караха при Василеви,обаче бяха малко разочаровани.

  4. #29
    Ей,сега разбрах,че във IDrive предлагат и обучение на кола автоматик,мисля да се възползвам,да си взема няколко часа,за да видя как се управлява такъв автомобил...........

  5. #30
    megan6
    Guest
    porki,улесни ме с търсенето,много исках да карам автоматик,и най-накрая си намерих свястна школа,минах няколко други,но във Idrive уцелих на добър инструктор.Още вчера се записах да си доизкарам курса при тях,след поредния неуспешен опит в друга школа.Мерси !

  6. #31
    ами надявам се всичко да е ок,пък като покараш пиши да кажеш как е,и дали инструктора е ок,че мен това най ме притеснява ! Успех !

  7. #32
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    Вие не гледайте да карате възможно най-новата учебна кола със 3290820498 защити, хидравлики и не знам си още ко... после като се качите в нормална кола нищо няма да направите. Колкото по-старо, толкова по-добре.

  8. #33
    xXxAngerfisTxXx , да ти кажа изобщо не търся нов автомобил,но пък защо да не опитам,все пак едва ли ще мога след време да си позволя да карам Ауди А6 например,което се предлага като учебно в IDrive.Аз лично се интересувам да покарам автоматик,и не ме интересува каква е колата,колкото това инструктора да ми е добър,защото не съм карал такъв автомобил и ми е малко притеснено.,ще се чудя какво да правя с левия ми крак ;D

  9. #34
    карамело
    Guest
    аз пък се възползвах от една школа.която се намира на бул.Панчо Владигеров във Люлин,доста експресно ми протече курса.За младежите,които мислят да карат и са от там,мисля че са най-добрите в този район.

  10. #35
    kiro1988
    Guest
    може ли да дадеш по-точна информация,за школата,която е в Люлин

  11. #36
    brumbar82
    Guest
    Хей и аз се записах там,в Люлин.И якото е,че теорията ми е сутрин,защото съм втора смяна на даскало.Пък ми казаха,че и кормуването ми може да е сутрин,какво по-добро от това. надявам се,че помогнах с инфо

  12. #37
    Ani_93
    Guest
    Аз изкарах в Кати-77.Курса ми излезна около 650лв с изпитите.Взех от първия път(може би имах и доза късмет).Падна ни се готин изпитващ.Останах доволна и по точно от инструктора на корсата,беше спокоен и внимателен.Имаше и лекции по теория.Общо взето хората се съобразяваха с мойто свободно време.

  13. #38
    anonymous708973
    Guest
    Да имаш или не съединител ти е най-малкият проблем. Просто е удобство за хора, на които им е писнало да се разправят с лостове и простотии, защото го правят вече 30 години (примерно).
    Има къде-къде по-важни и трудни неща на пътя от някъв си педал.

  14. #39
    petko k
    Guest
    Във Люлин се записах на 298лв курс и само изпитите се доплащаха.Взех ги всички от първия път,така че не ми се оскъпи на 1000 лв,както някои коментират.

  15. #40
    lucky1995
    Guest
    Здравейте,предстои ми да запиша курсове,и чух за една много добра школа,която се намира на бул.Драган Цанков 31А,може ли някой,ако има информация за нея да я сподели мерси

  16. #41
    petetooo
    Guest
    Аз се записах там,много съм доволна,а и ми е много удобно до вкъщи...супер изряден теоретик Иванов се казва,и много добри условия предлагат.

  17. #42
    bad boy
    Guest
    егати и неграмотните школи има,направо нз,по-скоро неграмотни инструктори,скрийте се мишки,като не можете да обучавате,къде сте тръгнали....и мога и да кажа кои сте КАТИ-77...дрън дрън смешни сте

  18. #43
    ivan georgiev1990
    Guest
    няма смисъл да коментираме,за неграмотните инструктори,те са навсякъде,просто е невъзможно да изчезнат...хаха,но пък и хората,които искат да стават шофьори също не са малко,но и при тях има неспособни .....

  19. #44
    Голям фен Аватара на s40t4
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    635
    Преди самия изпит те питат искаш ли да вземеш допълнителни часове за кормуването, откажеш ли 100% си скъсан. А, ако не вземеш допълнителни часове и минеш изпита си късметлия. Винаги имат тактика как да ни вземат парите тези гадове и все ни карат да си плащаме

    Чуечц с две разбити яйца и един черпак

  20. #45
    mnenieee
    Guest
    аз пък си бях много доволен от моя инструктор Славчо Златков,няма по-кадърен инструктор от него,личи си,че си разбира от работата.при него си взех от първия път изпита и то без рушветчета.

  21. #46
    Голям фен Аватара на s40t4
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    635
    Цитирай Първоначално написано от xXxAngerfisTxXx Виж мнението
    Вие не гледайте да карате възможно най-новата учебна кола със 3290820498 защити, хидравлики и не знам си още ко... после като се качите в нормална кола нищо няма да направите. Колкото по-старо, толкова по-добре.
    +1..

    Мани аз като седна в нещо след 2005-06година си викам малее кво е тва лукс,екстри кво ли не. Има си разлика от наще дараци на 20 години ...

    Чуечц с две разбити яйца и един черпак

  22. #47
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Аз карах на голф 5ца, а инак карам голф 3ка или на бащата бавареца...който е малко по-малък от мен
    maDamn

  23. #48
    Аз си изкарах курсовете във Василеви.Супер доволен,листовки и курмуване от първия път.Ако някой се е насочил там,му препоръчвам моя инструктор-Митко.Много е печен!

  24. #49
    абе колкото и да ми обяснявате,на курсовете като си се качиш на тойотка,голфче 5,ауди А 6,примерно нема ли да си се кефите и да си карате с кеф...все пак не живеем във времето на жигулките,някога са си били луксозни автомобили,но все пак трябва да вървим към по-добро

  25. #50
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    и за кво да се кефиш като колата не е твоя ?!
    добре е да се учиш да караш на по-голяма кола ( е,не тир де)

    In the future everyone will be famous for 15 minutes...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си