.
Отговор в тема
Страница 5 от 19 ПървиПърви 12345678915 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 469
  1. #101
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Ми то беше на 29 април,мисля..понеделник май беше, не съм 100% сигурна, и имаше много трафик,че доста хора си бяха взели 2та дни преди празниците и затова може би. Поне така си го обяснявам,а не съм карала бързо,защото просто няма как на отсечката преди града,трябва да съм малоумен самоубиец.

    Такава проверка са ни правили само на границата с Румъния преди 4-5 години като ходих , пак с кола.
    maDamn

  2. #102
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    Пътувам от един град за друг от доста често ,нали се сещате, че няма кой да се навие да се разкарва с мен всеки път??
    Тва имах предвид

    това,че никой не ми е стоял на главата,докато се уча,не ме прави некадърна

  3. #103
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    По-добре е да запазиш мълчание, за да спреш да се излагаш как даже не може да зацепиш за какво ти се говори.

  4. #104
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Kristianc95 Виж мнението
    Казват им завоя на къде е и колко е остър. Едва ли им казват как се включва 1ва. И аз съм на мнението на Полина човек трябва сам да преценява ситуацията. Не може всеки път някой друг да му казва като на тапак - тръгни, мигач, спирачка...
    'ма вие сте много зле.
    Никой не ти говори да те учат кога да дава мигач, това го прави инструкторът. Дрейд има предвид съвсем други напътствия от близък човек СЛЕД като си взел книжка - точно примерите, които даде ти за шофьорите от WRC. Ще ти каже дали да обереш завоя или да го вземеш по-външно и защо, ей такива неща.

    Да бе, кво обяснявам, той човекът си го написа.
    Вероятно има случаи, в които не могат постоянно да ти висят на главата, но аз като родител не бих пуснала детето си от един град до друг само, докато не видя дали наистина преценката му е като хората, когато колата няма втори чифт педали!
    Последно редактирано от PinkPan7her : 05-04-2013 на 16:32

  5. #105
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    аз много добре зацепвам за кво ми говориш,ти си този,който не разбира

    не съм смятала за необходимо някой да ми мърмори на главата кое как да направя. Идва един момент, в който ще ти се налойи сам да се справиш в определена ситуация и тогава като го няма човека до теб да ти дава напътствия кво правим

  6. #106
    anonymous708973
    Guest
    Правиш го добре, защото освен кирливите 31 часа ИМАШ НАТРУПАН СТАЖ С ОПИТЕН ШОФьОР!
    НЕ разбираш за какво ти се говори бе, момиче, не мислиш. Ти каза и цитирам: "да ти казва някой спри, намали, завий", НЕ говорим за това, следователно ти НЕ зацепваш.

    Говорим за изграждане на преценка, моето момиче, която не става с 31 часа кормуване, за преценка, когато над колата ти няма закачено "У" и няма кой да ти прави евалата и да те търпи, когато се туткаш или пресичаш нечий път.
    Става дума за непреценена скорост, остър завой, евентуална грешка, пропускане да видиш тия, които ти идват отдясно при ляв завой, съответно да се размажеш в тях.

    Боже, защо цял ден се разправям с очевидно немислещи хора?!

  7. #107
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Цитирай Първоначално написано от POLLINA Виж мнението
    не съм смятала за необходимо някой да ми мърмори на главата кое как да направя.
    Тук ясно си проличава острата ти проницателност.

    Цитирай Първоначално написано от POLLINA Виж мнението
    тогава като го няма човека до теб да ти дава напътствия кво правим
    А тук силно развитото ти логическо мислене. Та, по твоята логика, каква е разликата между този период и първите пъти, когато караш сама?
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  8. #108
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Какво още се разправяте на тази тема? Естествено е,че всеки иска да се покаже първите пъти като много можещ и знаещ, малко по-спокойно е на душичката като има някой опитен покрай теб, друг е въпроса ,че някои хора не търпят някой да им дава напътствия и искат сами да си трошат главата. Както и да е.
    maDamn

  9. #109
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението
    Какво още се разправяте на тази тема? Естествено е,че всеки иска да се покаже първите пъти като много можещ и знаещ, малко по-спокойно е на душичката като има някой опитен покрай теб, друг е въпроса ,че някои хора не търпят някой да им дава напътствия и искат сами да си трошат главата. Както и да е.
    Дядо ми е сапьор, ветеран от войната. Слава на бога, че не са му давали сам да си троши главата докато се научи ....

  10. #110
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    Aз през тези неща съм минала отдавна няма нужда да ми обясняваш на мен.
    Не претендирам,че съм отличен шофьор.Имам още мноого да уча,но смея да твърдя,че се чувствам спокойна зад волана.

    Нито е имало кой да кара с мен,нито съм искала.Не е задължителна стъпка в ''ставането на шофьор''

  11. #111
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    И сега недай боже пред теб изскача ТИР, много ми е чудно да видя какво би направила ерудирана личност като теб.

    Едит: Не знам как може толкова много някой да не схваща какво му се говори. Сега ще пробвам да обясня на котката, бога ми сигурен съм ще разбере по-бързо.

  12. #112
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    Мисли за себе си какво би направил, за мен не знам защо си се притеснил

    край на темата,че вече взе да избива на приятни пожелания

  13. #113
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Цитирай Първоначално написано от POLLINA Виж мнението
    Мисли за себе си какво би направил, за мен не знам защо си се притеснил

    край на темата,че вече взе да избива на приятни пожелания
    'Що не ми отговори на въпроса?

    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Сега ще пробвам да обясня на котката, бога ми сигурен съм ще разбере по-бързо.
    Ох, а аз ще му намачкам ушите!
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  14. #114
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Дядо ми е сапьор, ветеран от войната. Слава на бога, че не са му давали сам да си троши главата докато се научи ....
    Аз , драйд, също предпочетох да карам с баща ми,дядо ми, приятеля ми,докато свикна, на това мнение съм,но ...не можеш да убедиш някого другиго щом си е наумил обратното.

    Пример , наскоро , няма и седмица близка приятелка катастрофира, шоьорския и стаж е колкото моя - 6 месеца + 3 месеца курса...караше с майка и известно време, знам че е спокоен шофьор , не пие, не вдига много.
    Катастрофата - чисто ново бмв, със 120 на дълги , срещу нея в насрещното платно. Избоът и е бил: Или в бетонната ограда вдясно на пътя, или тоя да си вкара двигателя в купето и, или в дървото вляво...избра 3тото...и сега е с нараняване на 7ми прешлен.Тя е карала с не повече от 60. Приятеля и опитен шофьор от 7 години със спукани ребра и десен крак. Избрала е "най-малкото зло" в случая. А оня путьо си е продължил по пътя без да спре.
    Последно редактирано от granger : 05-04-2013 на 17:24
    maDamn

  15. #115
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от POLLINA Виж мнението
    Мисли за себе си какво би направил, за мен не знам защо си се притеснил

    край на темата,че вече взе да избива на приятни пожелания
    Притеснявам се за всички с прекомерно самочувствие, защото за съжаление и те са участници в движението.

    Цитирай Първоначално написано от Violenza Виж мнението

    Ох, а аз ще му намачкам ушите!
    Като дойдеш, ще ги намачкаш
    Последно редактирано от draid : 05-04-2013 на 17:31

  16. #116
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Дядо ми е сапьор, ветеран от войната. Слава на бога, че не са му давали сам да си троши главата докато се научи ....

  17. #117
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението

    Пример , наскоро , няма и седмица близка приятелка катастрофира, шоьорския и стаж е колкото моя - 6 месеца + 3 месеца курса...караше с майка и известно време, знам че е спокоен шофьор , не пие, не вдига много.
    Катастрофата - чисто ново бмв, със 120 на дълги , срещу нея в насрещното платно. Избоът и е бил: Или в бетонната ограда вдясно на пътя, или тоя да си вкара двигателя в купето и, или в дървото вляво...избра 3тото...и сега е с нараняване на 7ми прешлен.Тя е карала с не повече от 60. Приятеля и опитен шофьор от 7 години със спукани ребра и десен крак. Избрала е "най-малкото зло" в случая. А оня путьо си е продължил по пътя без да спре.

    Ами да,това е страшното.До теб и Господ да седи, пак може да си умреш по чужда вина.
    Тъкмо бях взела книжката(10 ден да е било) и на един завой ми изскочи камион,натоварен с дърва,който беше огромен(изскочи точно срещу мен,защото няма как да вземе завоя,ако не се изнесе).А който е пътувал към Своге знае какви са завоите по дефилето - без видимост,остри и обрасли с храсти.Та аз нямах друг избор освен да навия надясно и да спра,е навих и се забодох в едни камъни метър на метър,спуках гума, изкривах джанта,а баща ми,който е шофьор с 20-годишен стаж само крещеше спирай.Та,ако бях заковала спирачка в момента,който видях камиона, без да навия волана, сега нямаше да ме има.
    Това,че до теб седи шофьор не е гаранция,че ще ти помогне и ще бъде адекватен.
    Просто пример.
    Последно редактирано от pifiella : 05-04-2013 на 18:01
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  18. #118
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Оф:Пак съм осрала пълния член...като бързам правя малоумни грешки,ОХ и пунктуационни, идеално.Самоубийте ме.
    Вярно е.Не знаеш какво може да ти се случи.Пак се радвам,че са се отървали живи. Докторите като разбрали какво е станало и след снимките на гръбнака са казали на майка ѝ " че е чудо ,че е оцеляла"
    maDamn

  19. #119
    anonymous708973
    Guest
    Само не знам, Плам, това момиче как е успяло да мисли в този момент, милата...

  20. #120
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Ми, решила е,че ако оня я изплющи със 120 ще е последното нещо,което ще и се случи, инстинктивно след тва е килнала вляво и изкоренила дървото...номера на колата не могат да го извадят от дървото.
    Последно редактирано от granger : 05-04-2013 на 19:35
    maDamn

  21. #121
    Много лошо с тия катастрофи. Мен пък инструктура ми каза, че 5 пъти го удрят на пешеходна пътека. Той спира да дава път на хората и някой отзад като се излети и право у него. Има хора, който просто не стават за шофьори.

  22. #122
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Катастрофите са ежедневие, за това е опасно да се шофира и трябва много голямо внимание. Има си и неща които трябва да се правят при неизбежен удар ама са все неща дето няма как да се научиш сам

  23. #123
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    До днес си мислех че мога да карам, докато не запалих съединителя на астрата на един висок бордюр...

  24. #124
    Мега фен Аватара на trabi_bs
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    8 147
    Цитирай Първоначално написано от xXxAngerfisTxXx Виж мнението
    До днес си мислех че мога да карам, докато не запалих съединителя на астрата на един висок бордюр...
    Ми ти първия път как я качи???

  25. #125
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Катастрофите са ежедневие, за това е опасно да се шофира и трябва много голямо внимание. Има си и неща които трябва да се правят при неизбежен удар ама са все неща дето няма как да се научиш сам
    А, тук не си прав.
    Не познавам човек, който да остане хладнокръвен при вида на сигурна катастрофа, когато стои на мястото ДО шофьора.
    Опитен шофьор зад волана може да реагира, но тогава рефлексът изпреварва мисълта. Но и най-опитният да е, ако не управлява той автомобила, се панира.
    Време за мисъл на опитния, време за изказване на мисълта, време за възприемане от младия шофьор зад волана, време за реакция... то катастрофата е станала отдавна.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си