.
Отговор в тема
Страница 19 от 19 ПървиПърви ... 91516171819
Резултати от 451 до 469 от общо 469
  1. #451
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Марката не прави качеството. Този точно не знам как е, не пише характеристики. Гледай MHz-те да са му колкото се може повече и което е по - важното, да има карти. Максимално карти, най - вече в България, предполагам, че такива ти трябват. За тия, дето казах, просто споделих марката, която аз лично намирам за най - добра, но това далеч не значи, че само те са добри
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  2. #452
    Мисля, че започнах да се ориентирам. Много благодаря.

  3. #453
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    На престижио има едно таблетче 7 инча с вграден GPS приемник и TV тунер. Много е добро, пробвано!

  4. #454
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    Garmin.
    Подкрепям с всички крайници

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #455
    st2841
    Guest
    Здравейте! Аз съм от Стара Загора и искам да споделя моето мнение за шофьорските курсове. Аз вече приключих с моя и си взех книжката преди 2 месеца. Карах курса във фирма Родео тук в града. Много съм доволна от обслужването им и начина на преподаване. Инструкторът беше спокоен и приятелски настроен човек, който си личеше, че си разбира от работата. Взех си и двата изпита (по теория и практика) от първия път! Препоръчвам ги на всеки мой познат, защото цената е много добра и наистина те научават на нещо. Определено няма по-добра фирма в града от АМК Родео!!

  6. #456
    elinka_93
    Guest
    Горещо препоръчвам "Росен 85" и инструктор Димитър Мишев!!!!
    Много добро отношение,всичко е просто знаеш взимаш си изпитите,не късат просто така за да ти вземат парите.
    Аз си взех всичко от първия път без проблем,но най-важното е че се чуствам спокойна и уварена да шофирам
    благодарение на страхотния ми инструктор.
    Успех на всички!

  7. #457
    Искам да изкажа огромното си възмущение от измамниците, с които се сблъсках, след като се записах на шофьорски курс в автошкола КАТИ77. Това е възможно най-отвратителната школа, която може да съществува, с по-нагли, арогантни и прости хора не се бях сблъсквал никога през живота си досега. В следващите редове ще ви обясня по-подробно впечатленията си от проведеното обучение във въпросната “автошкола”. Практическото обучение в школата е под всякаква критика. Колите са много стари и дефектни, всеки месец ги дават на ремонт, за да могат горе-долу да ги закрепят дотолкова, че да могат да се движат колкото да не е без хич. През това време разбира се не може да карате защото колите са на ремонт и няма как. Съединителят на колата ,на която изкарах часовете си по кормуване, не се връщаше докрай и това създаваше големи проблеми при шофирането. По време на кормуването ви карат да шофирате само и единствено на габаритни светлини заради икономии, независимо, че по закон трябва да се кара на включени къси светлини. Инструкторите са прости и тъпи пенсионери, които ви крещят, говорят голяма част от времето по телефона си, вместо да ви дават инструкции как да карате. На всичко отгоре са адски нагли и несериозни, закъсняват всеки път с по 15-20 минути и дори отменят часове, като ви се обаждат 1 час преди предварително уговорения час, че не могат да дойдат. Изобщо не им пука, че след това сте на работа и закъснявате, държат се с вас надменно, нагло и арогантно, все едно сте им слуги, изобщо не се отнасят към вас като клиенти, за чиято услуга сте си платили и очаквате да се държат с вас с уважение и разбиране. На вътрешният изпит бяхме заедно с едно момиче, което направи много сериозни грешки- не спря на знак стоп, отне предимство в кръгово движение и т.н. Въпреки всичко издържа изпита и тъй като си е платила, защото на всичкото отгоре беше и позната с инструктора издържа и външния изпит пред ДАИ. Успеваемостта на школата на изпитите пред ДАИ е много ниска, под 50%. На всеки изпит, минимум половината от явилите са скъсани. Това се прави нарочно и целенасочено, за да ви накарат да платите още 100 лева за 4 допълнителни часа и 70 лева такса за изпит, които са задължителни ако искате да се явите пак. Няма значение дали карате добре или не, дори да не правите никакви грешки, шефът на школата се разбира с даяджиите, че минимум половината от явилите се трябва да бъдат скъсани. Сами разбирате за колко голяма корупция става въпрос. После школата и даяджиите си разделят помежду си парите от допълнителните часове и таксата за изпит. Сами можете да сметнете, колко пари изкарват от това, като всяка седмица има изпит на който се явяват 10 човека като поне 5 от тях са скъсани. В нормалните школи, успеваемостта е 70-80% , както и трябва да бъде, но за съжаление тук не е така. Не се записвайте в автошкола КАТИ77, това са мошеници, които се подиграват с хората, с тяхното време, пари и усилия отделени, за преминаването на един шофьорски курс. Има хора, които си плащат и заради тях късат, способните и можещи да управляват кола хора. Скъсаха ме на два пъти, напълно умишлено и тенденциозно. Първият път, карах пълната продължителност на изпита, който трае около половин час. Изгаснах на два пъти при потегляне в самото начало и при паркирането, без да създавам опасност за движението и в двата случая, като това бяха единствените ми грешки, които не са достатъчни за да не издържиш изпита. Изпитващият, ми каза, че съм направил много грешки, като го попитах какви не ми отговори и каза, че мога да си ги видя в интернет. Вторият изпит продължи точно 2 минути. Преминавах направо на зелено през един светофар, в момента който предните колела бяха пресякли стоп линията светофарът светна жълто, и изпитващият веднага ми наби спирачка и спря на два метра след стоп линията, като каза, че съм минал на забраняващ сигнал и съответно изпита приключва. Независимо че в момента в който преминах беше зелено и следователно трябва да премина, щом вече съм навлязъл, тъй като времето за реакция не е 1 секунда и не мога да спра без да създавам опасност за другите участници в движението. Обясних му, че съм минал на зелено, а той ми каза, че няма такова нещо и дори е трябвало да почна да натискам спирачката, въпреки че е зелено, защото светофарът няма секундомер, при което аз му казах какво да спра на зелено пред светофара ли, сами можете да си представите за какво нещо ме скъсаха. Пиша, за да ви предпазя да не се записвате при тези наглеци и лъжци от КАТИ 77, защото няма да научите нищо при тях, а само ще загубите страшно много време, пари и нерви. НЕ СЕ ЗАПИСВАЙТЕ КАТИ77, ТЕ СА ЛЪЖЦИ И ИЗМАМНИЦИ, КОИТО ЦЕЛЯТ ДА ВИ КЪСАТ НАРОЧНО И ДА ВИ ВЗИМАТ ПАРИТЕ.

  8. #458
    Искате ли да загубите време и пари,запишете се на шофьорски курс в БЪЛГАРСКИ АВТОМОБИЛЕН СЪЮЗ.Аз направих тази грешка и вече 6 месеца късам нерви и давам пари ,но книжка няма.Давам пари ,а курсът беше рекламиран като безплатен.Безплатен курс за отличници така ни беше представено от нашата директорка/сигурно и тя е грабнала някой друг лев /.Истината обаче се оказа съвсем друга.Безплатно се оказа само обещанието за взимане на книжка.Ако си от безплатните шофьорски курсове продължителноста на курса е над 5 месеца при записването те карат да се разпишеш на декларация в която имаш само задължения и нямаш право да се откашеш от тях.Когато се записваш ти казват ,че ще трябва да платиш и някакви измислени такси за явяване на изпит.Казваш си е добре нали другото е безплатно ще го преглътна това.После идват вътрешните изпити и там е уловката ВИНАГИ ТЕ КЪСАТ НА ВЪТРЕШНИТЕ ИЗПИТИ.И за всяко следващо явяване пак ти искат отново такса за явяване.Ако пък те скъсат вътрешният по практика те карат да платиш таксата и 4 часа по кормуване.Ако не ги платиш не те пускат на изпит пред ДАЙ .ВНИМАНИЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ЩЕ ВИ СКЪСАТ 2 ПЪТИ НА ВЪТРЕШНИЯТ ИЗПИТ ПО КОРМУВАНЕ И ВИНАГИ ЩЕ ВИ ИСКАТ ТАКСА ЯВЯВАНЕ И 4 ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЧАСА.На изпита пред ДАЙ пък ти разиграват номера с офисите.Пращат те да се явяваш на изпит в непознат район където не си карала и не познаваш маршрута и естествено те късат.Цялата система във фирмата е насочена към това как да ти вземат възможно най много пари.За качеството на обучението не ми се говори под всякаква критика.Инструкторите не са от София и не познават улиците на София.Аз карах с двама инструктори и мога само да ги оределя за нещо средно между каруцар и маршруткаджия.Не обясняват само мълчат и ако ги попиташ нещо само сумтят.Изключително неприятно е и когато започнат да се хранят в колата когато ти караш.Безплатният шофьорски курс в БЪЛГАРСКИ АВТОМОБИЛЕН СЪЮЗ досега ми струва
    2 късания на вътрешен изпит по кормуване 280 лв
    3 късания на външен изпит по кормуване 520 лв
    4 такси явяване на изпит 240 лв
    всичко 1040 лв за безплатен шофьорски курс ХА ХА
    Не ме е яд за парите,яд ме е ,че се хванах на тъпата уловка на тия селяндури.Запишат те на безплатен курс ,а после те издояват с такси.Моята приятелка се записа на шофьорски курс при някакви мошеници плю ги плю ги ,ама скъсаха я на външния изпит 2 пъти и взе книжка и всичко и излезна 800 лв.Раздават и някакви ваучери за отстъпки с който също зарибяват хора и после късане късане .
    Като се разрових в интернет прочетох и доста други отрицателни коментари за БЪЛГАРСКИ АВТОМОБИЛЕН СЪЮЗ дори и “Господари на Ефира ” са направили предаване за измамите на тези мошеници.
    http://gospodari.com/%D0%BA%D0%BE%D1...ideo50012.html

  9. #459
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Безплатен обяд няма И как така не можеш да се откажеш от курсовете ?

  10. #460
    Супер фен Аватара на DoubleDMG
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 963
    Аз мога да препоръчам за Варна , курса ми излезе 500 лв + изпити + помагало и листовки общо към 700 около 2-3 месеца (НЕ мога да кажа точно)

  11. #461
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    моя и той към 700 в плд само че.ама ме умориха с тия листовки все на тях ме касаха ама вече си имам книжка

  12. #462
    donita66
    Guest
    Аз съм много доволна от Димитър Динев гр.Бургас чудесен професионалист и е много добър спокоен обяснява.

  13. #463
    dan4012
    Guest
    Костадин Димитров wrote:

    Здравейте,
    Ето я и моята драма със БАС, или иначе казано, фирма “Бг драйв консулт ЕООД”- известна като БАС. На 18 март 2016г. аз се записах на шофьорски курс, към Български автомобилен съюз, подмамен от ниската цена. Поради изключително лошото ниво на обучение, аз се отказах още на третото ходене. Нивото на обучение дори на теория е катастрофално ниско, как е било преди не знам. Бяха сложили някаква пенсионерка която говореше като на запис без възможност за въпроси, просто я интересуваше да си изпее материала. На третия ден подадох писмено заявление, че се отказвам, обясних причините, казах, че желая да бъда освободен от системата за да продължа на друго място, както и да ми бъдат върнати парите. Но това не се случи. Нарочно не ме освобождаваха от системата, защото ми поискаха 500лв. за да го направят. Лицето което ми поиска парите по телефона се казва Мирослава Димитрова, шеф и член на управителният съвет на БАС, чиито мъж е собственик на фирмата. Отидох при началник от ДАЙ и му обясних ситуацията, оказа се, че ДАЙ нямат права да ги накарат да ме освободят. Оказа се също, че са длъжни, но това “длъжни” отново е на добра воля. За да ограничат достъпа ми до офиса, Мирослава подава жалба в полицията срещу мен. И така се минават два месеца. Свързвам се с техните адвокати и им казвам, че ако не ме освободят, подавам жалба в прокуратурата. На другия ден бях освободен, но вече бях подал жалба в прокуратурата затова, че за да ме освободят ми искат пари. Подадох същата жалба и в автомобилна администрация. Втори път със входящ номер подадох молба за връщане на парите, от което последва пълен отказ. Вече ми знаят номера и Мирослава е инструктирала дори своите адвокати да не ми вдигат. Вчера подадох жалба в икономическа полиция за умишлено задържане на средства, което е кражба. Подадох жалба и в КЗП. Сега паралелно с това завеждам дело за връщане на парите и пропуснати ползи. БАС са изключително мръсни и подли, интересуват ги само да ви вземат парите. Този курс от 350 ще ви излезе 1350 минимум, но няма гаранция, че ще вземете книжка. Силно ви съветвам никога да не се записвате в БАС. Нека се обединим всички ощетени от тази измамна фирма и да заведем едно общо дело. Вече сме се обединили около пет души, които ще постъпят като мен, а ако се стигне до дело, в което силно вярвам, те ще свидетелстват моите думи. Потърсете правата си. Мирослава си мисли че има зад гърба си не адвокати а богове, които колят и бесят произволно и с които плаши всички, но това са просто едни смешни и изпаднали адвокатчета, които не могат да си намерят работа на друго място. Предлагам ви да се обединим, и всичко това да стигне до медиите и до съда, за да си получи заслуженото тази измамна фирма. Оставям ви имейл: konstantin__dimitrov@abv.bg

    НИКОГА НЕ СЕ ЗАПИСВАЙТЕ В БАС!

  14. #464
    afterlifetime
    Guest

    За Бургас препоръчвам Лалко Косев, професионалист, бивш изпитващ, много спокоен и добър инструктор, разбира си от работата, всичко е точно цената на целия курс и изпити е 600лв. Телефона му е:0887623896.

  15. #465
    svetinq20
    Guest

    Angry АВТО-БИС ,Бургас оплакване

    Здравейте,
    искам да изразя мнение отностно фирма,,Авто-бис,, където дъщеря ми кара шофьорски курс,за да предпазя желаещите и да не се записват там,ЗАЩОТО ЩЕ СИ ДАДАТ ПАРИТЕ БЕЗ РЕЗУЛТАТИ.Първо часовете по теория които трвбва да са 31,се предават само 2 дни-4часа.Госпожата Георгиева изобщо не и се занимава,казва им от къде да си учат листовките и да се спасяват.Инструктура при който бяхме Атанас(Наско) е отвратителен-никакво отношение,крещи,нищо не обеснява,а колата му Опел-стара разтракана,непотдържана-мръсна,волана е проблемен,изобщо ако искате да НЕ си вземете изпита-
    той е.Разочарованието ми е голямо затова реших да го споделя.

  16. #466
    Здравейте! Попаднах на темата преди време, когато търсих добър инструктор в Пловдив, за да запиша шофьорски курс. Сега вече от страната на горд притежател на шофьорска книжка и като активен шофьор, искам да препоръчам автоинструктор Атанас Гозманов. Изключително спокоен, разбран, търпелив човек, който обяснява всичко по разбираем начин. Сайтът му е изключително подробен за абсолютно всичко (gozmanov.com). Аз лично добих представа какво ми предстои, само като прочетох това, което е описано в сайтa, без да се налага да звъня за допълнителна информация. Обaдих се единствено да се запиша.
    Успех!

  17. #467
    Да ви кажа като информация,има един сайт avtoinstruktor.bg където е дадена цялостна информация за автошколите в България.Процента на успеваемост е реален на база изпитните резултати.За всички които мислят да почват курсовете е хубаво да погледнат и там.Аз се възползвах от него и останах доволна.Изкарах курса в БГ АВТОКЛУБ при инструктор Боби,сравнително млад и много спокоен.Там има и каква е успеваемостта при всеки изпитващ.Може би е хубаво ако може да се сложи и графа с успеваемостта на всеки инструктор,но сигурно няма как да стане.Защото в една школа може да има и добри и кофти инструктори.Ако има и за тях обявен процент успеваемост,то те биха се старали повече по време на курса да ви научат..

  18. #468
    За София можете да се доверите инж. Владимир Йорданов. Невероятен учител и наставник по кормуване. Той има достатъчно натрупан опит в областта в която преподава и го доказва като един признат учител. Часовете при него минават лесно и бързо. Неусетно минават 30-те кормилни часа.
    Няма напрегната и стресираща обстановка. Ако се направи грешка той не вика и не повишава тон, а обяснява грешката на разбираем и смислен език.
    Часовете при него обикновено се взимат в удобно и достъпно време за кормуващитте. Той препоръчва да не започва кормилен час по-късно от 18:00, тъй като се стъмва и видимостта намалява и способността на шофьора за адекватни решения на пътя се понижава както казва той.
    Не се притеснявайте ако не вземете изпита по практика още от първия път. И аз не успях от първия път както повечето хора, но спокойно. Мен ме'' скъсаха'' поради моя лична вина – от притеснение натиснах без да искам педала за газта, колата се засили и щях да се блъсна в едно дърво. След това се амбицирах да взема книжка и си доплатих за допълнителни часове. Там всичко ми стана ясно и на втория път взех изпита си от раз. Дори изпитващият ме похвали за безупречното ми кормуване.

  19. #469

    Защо сайта avtoinstruktor.bg не работи

    Имаше един сайт avtoinstruktor.bg на който се виждаха резултатите от изпитите.Някой знае ли защо не работи

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си