.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Голям фен Аватара на mey_si
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    751

    Exclamation Подут лимфен възел..

    Имам подут лимфен възел на отстрани на шията..той винаги ми реагира когаго съм болна,но сега нито съм болна ,нито има признаци да се разболея..а той си седи подут и ме боли леко когато преглъщам,ходих на лекар,но тя едва ли не ми се присмя за какво нещо съм отишла и ми предписа хапчета за гърло ,а аз прочетох за такива неща ,с които може да е свързан,че ми настръхна косата..Някой знае ли как може да спадне..или на какво може да се дължи ,ако е срещал подобен проблем?

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Meoww
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    485
    Присмяла ти се е?! Е*ати безхаберието. Отиди при друг лекар! Лимфните възли са опасни...на мен миналата година ми отстраниха един - оперативно...

  3. #3
    Голям фен Аватара на mey_si
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    751
    Цитирай Първоначално написано от Meoww Виж мнението
    Присмяла ти се е?! Е*ати безхаберието. Отиди при друг лекар! Лимфните възли са опасни...на мен миналата година ми отстраниха един - оперативно...
    Вече направо си мечтая да ми го махнат..При най-малкото той реагира и се подува даже не спада напълно като другия от другата страна..Лятото изкарах една ангина и мисля,че гърлото не ме болеше толкова от нея колкото от лимфния възел.. :XX

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Meoww
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    485
    Той ще си спадне сам, но за всеки случай е добре да разбереш причината за появата му.

  5. #5
    И аз имах такъв проблем като малък,и ми казаха,че е от сливиците.Докторът ми каза,че ако антибиотиците които ми е изписал не го премахнат,ще трябвало да се наложи оперативна намеса(радвам се че антибиотиците го отстраниха).След като ми спадна възела ми извадиха едната сливица(имах 3) и оттогава проблеми не съм имал с него и дано да нямам за напред
    Моят съвет е да си намериш друг лекар,защото може да е нещо сериозно.
    "Death is not the greatest loss in life. The greatest loss is what dies inside while still alive. Never surrender."

    — Tupac Shakur

  6. #6
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    има проблем в устната кухина и/или гърлото и/или зъбите.
    системата се бори с някакъв тип инфекция там.
    чувствителността ще изчезне когато изчезне причината.
    това " но сега нито съм болна ,нито има признаци да се разболея.." - се дължи в голяма степен точно на наличието на този лимфен възел и работата, която върши, която работа субективно усещаш като "а той си седи подут и ме боли леко когато преглъщам".

  7. #7
    Голям фен Аватара на mey_si
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    751
    Имам съмнения за мъдрец ,който вероятно не може да избие..Някой знае ли къде в София правят рентгенови снимки..??

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си