.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Закъснение на цикъла

    Здравейте! Сигурна съм, че има и друга такава тема, но не можах да я намеря. Цикълът ми закъснява с 12 дена.. На 15 години съм и съм девствена, знам че първите години е нормално да не идва навреме, но все пак се притеснявам. Имам много приятелки, които са имали месец без да им дойде, но не знам трябва ли да отида на гинеколог?

  2. #2
    Здравей аз също съм на 15 и съм девствена. Имам болки и течение и казах на мама преди 3 дена. Родителите ми решиха да ме заведат на гинеколог и тати ще ме води. За теб не знам дали трябва? Но кажи на родителите си и те най-добре ще решат това. Просто им кажи.
    Последно редактирано от роси96 : 12-03-2011 на 05:46

  3. #3
    Казах на мама и тя каза да изчакам.

  4. #4
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    От колко време менструираш?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #5
    Какво значи това от кога имам цикъл ли? От 13 годишна.

  6. #6
    Ще ме водят в понеделник нямаше часове за вчра.

  7. #7
    Пфф на мене ми дойде ;д .

  8. #8
    на мен вече цял ноевмври не ми е идвало а сега е декември и съм на 17..казах на майка ми. сега ми дава някакви хапчета, които нормализирали цикъла от неделя ги пия. ще изчакам тази седмица и ако не ми дойде ще ходя на доктор на ми харесва идеята за доктор, но така е. А имаш ли бяло течение?
    Dear Diary: Today will be different. It has to be. I will smile and it will be believable. My smile will say, 'I'm fine. Thank you. Yes. Much better.' I will no longer be the girl who lost her parents. I will start fresh. Be someone new. It's the only way I'll make it through.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си