вход с FB
.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Треперене на ръцете

От скоро забелязах, че ръцете ми треперят. Почти на 16 съм и не мисля, че това е нормално. Треперенето е съвсем леко, дори бих казал, че не се забелязва ако не се загледаш, но все пак съм разтревожен. Каква може да е причината за това? Наспивам се добре (средно по 9 часа сън на ден) и мисля, че не се преуморявам. Тренирам в залата (но едва ли е от това). Доста често си усилвам музиката на слушалките и ме съмнява да не би да дава резултат... Моля ако някой е имал същия проблем да сподели или трябва консултация с доктор...

Супер фен Аватара на Verminaard
    Град
    Чирак-магесник от Льолин 4.
    Треперене на ръцете.Хм.
    Пиянстване.
    Наркотици.
    Неврологични проблеми.
    Списъкът е дългичък.Съмнява ме да си си увредил вестибуларния апарат със слушалките,въпреки че е възможно.
    Хммм...не знам.Ако бъда честен - ако отидеш на доктор със 'доктореееее,съвсем леко ми треперят хващалниците,що да правя?!' ще ти се изсмеят и ще те изхвърлят.
    С други думи - няма с какво да ти помогнем ние,честито.

Sanity is for the weak
    Продъжение на гордата регистрация от 26.12.2006та с 3600+ поста.
    Кофата -> /кофата/ -> /к/ | Кофата = Bin | Bin -> /bin/ -> /b/ @_@

И на мен ми треперят понякога. Аз съм си така от дете, не обръщам внимание обикновено.
    [color=#B22222][size=3][b]

Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

много кафе, цигари, ако ги използваш ги спри иии да слушалките влияят директно на вестибуларния апарат
    Times have changed and times are strange
    Here I come , But I ain't the same

Мега фен Аватара на mimsssssss
    Град
    у нас...
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    И на мен ми треперят понякога. Аз съм си така от дете, не обръщам внимание обикновено.
    И аз съм така. Според мен освен да се научиш да се контролираш не знам хихи. Имаш ли проблеми с кръвното? На мен причината ми е от там, ниско кръвно...

Banned Супер фен
    Поредният хипохондрик, а почти няма хора, на които ръцете да не им треперят леко.

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си