.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Треперене на ръцете

    От скоро забелязах, че ръцете ми треперят. Почти на 16 съм и не мисля, че това е нормално. Треперенето е съвсем леко, дори бих казал, че не се забелязва ако не се загледаш, но все пак съм разтревожен. Каква може да е причината за това? Наспивам се добре (средно по 9 часа сън на ден) и мисля, че не се преуморявам. Тренирам в залата (но едва ли е от това). Доста често си усилвам музиката на слушалките и ме съмнява да не би да дава резултат... Моля ако някой е имал същия проблем да сподели или трябва консултация с доктор...

  2. #2
    Супер фен Аватара на Verminaard
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Чирак-магесник от Льолин 4.
    Мнения
    2 536
    Треперене на ръцете.Хм.
    Пиянстване.
    Наркотици.
    Неврологични проблеми.
    Списъкът е дългичък.Съмнява ме да си си увредил вестибуларния апарат със слушалките,въпреки че е възможно.
    Хммм...не знам.Ако бъда честен - ако отидеш на доктор със 'доктореееее,съвсем леко ми треперят хващалниците,що да правя?!' ще ти се изсмеят и ще те изхвърлят.
    С други думи - няма с какво да ти помогнем ние,честито.

    Sanity is for the weak
    Продъжение на гордата регистрация от 26.12.2006та с 3600+ поста.
    Кофата -> /кофата/ -> /к/ | Кофата = Bin | Bin -> /bin/ -> /b/ @_@

  3. #3
    И на мен ми треперят понякога. Аз съм си така от дете, не обръщам внимание обикновено.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Ou7oFmYhEaD
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    308
    много кафе, цигари, ако ги използваш ги спри иии да слушалките влияят директно на вестибуларния апарат
    Times have changed and times are strange
    Here I come , But I ain't the same

  5. #5
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    И на мен ми треперят понякога. Аз съм си така от дете, не обръщам внимание обикновено.
    И аз съм така. Според мен освен да се научиш да се контролираш не знам хихи. Имаш ли проблеми с кръвното? На мен причината ми е от там, ниско кръвно...

  6. #6
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    1 006
    Поредният хипохондрик, а почти няма хора, на които ръцете да не им треперят леко.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си