.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Мицеларна вода

    Най-голямото предимство на този козметичен продукт е ненадминатото му свойство да почиства лицето до съвършенство, без да е необходимо измиване с вода след употребата му. Специфичното му действие се дължи на отличителния компонент във формулата му - мицелите. Те представляват специални сфери, които се намират във водна среда. При контакт с кожата тези частици имат способността да се отварят и да улавят както всички замърсявания и следи от грим върху епидермиса, така и излишния себум по повърхността му. След това те отново се затварят и кожата остава идеално почистена, освежена и омекотена. Благодарение на тази уникална система мицеларият разтвор е едно от най-добрите средства за отстраняване дори на водоустойчив макияж.

    Използвали ли сте я ? Доволни ли сте ? Чела съм,че най-добра е тази на Биодерма,откъде може да се закупи ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    От аптеката, откъде! И да, доволна съм много!
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  3. #3
    Голям фен Аватара на r0si
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    :) Пловдив (:
    Мнения
    663
    Каква е цената й? Мисля, че днес видях точно на Биодерма за около 20 лв - не съм сигурна точно мицеларната вода ли беше или се бъркам нз..
    Аз ще бъда единствената, която ще те накара да пълзиш.
    Още нещо преди да започне краят на срещата ни.
    Аз ще бъда единствената, която ще гледа как падаш.

  4. #4
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Зависи от разфасовката и марката, има и по 13 на Биодерма, има и по 80 на Lancome.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си