.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 40 от общо 40
  1. #26
    mene me e strah zashtto dobre se e svil nastrani ai ako e svurshil i v mene ..

  2. #27
    Голям фен Аватара на bitchwolf
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    834
    еми не си ли го питала свършил ли е вътре не е ли..втф и + т'ва нали ти е казал, че няма нищо. не вярвам да те лъже. ако не е свършил вътре и без презерватив да е бил, пак не си бременна ..
    I'm inside! Open your eyes! I'm you! Sad but true!!!

  3. #28
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Цитирай Първоначално написано от andrea! Виж мнението
    Здравеите искам да попитам възможно ли е да съм бременна след като с моя приятел правихме секс и той осети неконфорт и го извади и в момента които го е извадил е видял че е скъсан и се сви настрани и свурши казва ми че няма нищо но аз много се притеснявам дайте ми съвет моля ви.
    Нали не е свършил в теб, то тогава няма кой знае каква опасност.
    А пресметна ли си овулацията?

  4. #29
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    По принцип е 14 дни преди да трябва да ти дойде... много зависи колко ти е редовен цикъла
    Но тоя метод с пресмятането не е никак сигурен, защото може да настъпят промени, а и си има жени, на които не им е в същия период по принцип. Има и други методи - температурни и не знам си какви още, но най-добре си е да ползваш тест за овулация.
    Първо разбери дали е свършил в теб или не.

  5. #30
    mi toi kazva che ne e

  6. #31
    Моята ситуация е че на 22.02 го правихме с приятеля ми и точно като свършваше, презерватива се скъса и всичко си остана в мен , веднага взех ескапел , сигурно не беше минал и един час...както и да е. На 27.02 имах леко кървене с някъква прозрачна течност като слуз и на следващия ден (днес) цял ден имам кръвотечение сякаш съм в цикъл ама малко по слабо , а пък попринцип трябваше да ми дойде на 11.03. Знам ,че не сте специалисти ама все пак кажете ми дали всичко е ок
    Последно редактирано от sarra : 02-28-2014 на 20:41

  7. #32
    За мен е ок, това е целта на Ескапел, да предизвика кръвотечение, с което да прекрати евентуална бременност, матката се излющва, за да не може да се закрепи евентуален ембрион.

  8. #33
    Meginka92
    Guest
    Zdraveite , moqta situciq e na 12.03 stana gafa , chas I polovina sled tova izpih hapcheto I 2dni sled tova zapochna da mi teche, no ne kakto obiknovenno, a edna tymna kryv, pyrvite 3-4 dni mi techeshe dosta, posle zapochna po 2-3 kapki na den I taka prodyljava veche 13dni , bolqt me mnogo qichnicite , sqkash shte mi idva , a to si mi teche vse oshte , tova normalno li e , znam , che sled tova hapche e normalno da ima kyrvene , no veche 13 dni po 2-3 kapki na den I sqkash nqma namerenie da spira , normalno li e?

  9. #34
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Във форума се пише на кирилица, иначе не ми се вижда нормално вече 13ти ден да кървиш от ескапела, иди на гинеколог най-добре.

  10. #35
    geriiitooo
    Guest

    СПЕШНОО

    Здравейте, искам да споделя нещо, което ме притесни за да ме посъветвате какво да правя. 2 дена след приключването на цикъла ми При полов акт с приятеля ми той свърши в мен, при което аз до 20 мин изпих хапче ''ескапел'' и 5 дена след това ми дойде отново. Та въпрода ми е дали има вероятност хапчето да не е подействало?

  11. #36
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Няма


  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от geriiitooo Виж мнението
    Здравейте, искам да споделя нещо, което ме притесни за да ме посъветвате какво да правя. 2 дена след приключването на цикъла ми При полов акт с приятеля ми той свърши в мен, при което аз до 20 мин изпих хапче ''ескапел'' и 5 дена след това ми дойде отново. Та въпрода ми е дали има вероятност хапчето да не е подействало?
    Подействало е на 100% няма за какво да се притесняваш, явно случайте зачестяват..

  13. #38
    Gergana7776
    Guest
    Извинявам се, но искам да попитам и аз нещо. Аз съм на 17 почти. Правихме секс с приятеля си и стана проблема, но не бяхме сигурно бих ескапел и цикъла си ми дойде навреме, но след седмица, две ми дойде едно кафеникаво като зацапано и съм леко притеснена може ли някакво мнение ?

  14. #39
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Няма такова нещо като "малко бременна" не си бременна а това са последствията от хапчето

  15. #40
    SweetbaPe
    Guest
    Здравейте! Имам по конкретен въпрос. Наскоро взех ескапел, наложи се и така, така, така... Та, въпросът ми беше, ако има някой по- запознат, или му се е случвало, дали дори и лекото червеникаво- кафяво зацапване (приличащо на течение смесено с кръв

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си