.
Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви 1234
Резултати от 76 до 91 от общо 91
  1. #76

  2. #77
    А къде си слага своите и ако може някакви данни на ортодонта.

  3. #78
    Здравейте!

    Аз вече си свалих брекетите Много съм доволна от крайният резултат. Подредени, равни, бели зъбки
    Сега нося само вечер ритейнърите на горната челюст, а на долната на предните зъби имам залепена от вътрешната страна една лента, която ги придържа да не се изкривят пак.
    Пиша това за всички онези, които се колебаят дали да си сложат брекети. НЕ СЕ КОЛЕБАЙТЕ!!! При всички случаи си заслужава парите, времето и усилията

  4. #79
    Колко време ги носи ?

  5. #80
    Носих ги година и осем месеца....само

  6. #81
    Да ви попитам на колко години бяхте, когато са ви ги сложили(изобщо възрастта има ли значение) и колко време се носят retainer-ите?

  7. #82

    Question Може ли да кажеш в кой град и при кои ортодонт си си сложила брекетите ? Малко инфо ?

    Цитирай Първоначално написано от LOrituu Виж мнението
    Здравей ! аз нося брекети от известно време ,но моите брекети само на горната челюст,защото само там имам проблем и ми струваха 650 лева но всеки месец си плащам за нещата които ми слага и накрая общо ми излизат 1000 лева според мен твоите си са доста скъпички
    Може ли да кажеш в кой град и при кои ортодонт си си сложила брекетите ? Малко инфо ?

  8. #83
    Слагах ги в Бургас при д-р Светлана Милина. Напиши й името в Google и ще ти излезе сайта, телефон, адрес, всичко Аз съм много доволна от нея. Скъпо е, но си заслужава и е много мила

  9. #84
    Аз си сложих брекетите на 25, но доколкото знам за възрастта няма никакво значение. Виждала съм и хора на 40 г с брекети.
    А, относно ритейнърите зъболекарката ми каза, че ще ги нося 5 год, със сигурност. Нося си ги само вечер и понякога и през деня, когато съм вкъщи и не ми пречат по никакъв начин. Дори вече се радвам и на комплименти за правите ми зъби

  10. #85
    lovestory
    Guest
    пиша ти малко късно... лично аз нося брекети от 2012 година и ми взеха само 800 лева ( това е общата цена за горната и долната челюст ), като се има в предвид че зъбите ми бяха доста криви, но това доста зависи и от населеното място аз съм от Шумен , тези които имам аз са най- евтините вече след тях имаше за 1000 и повече ... и все още са на същата цена

  11. #86
    В град Шумен брекетите струват (около) 400 лв. на едната челюст!! При д-р Катя Керанова. При нея съм и съм много доволна, помогна ми а съм с много крива захапка. Ето ти данните на докторката ако искаш да се свъжеш с нея, работи с професионално оборудване и е утвърден специалист.
    д-р Катя Керанова
    град: Шумен
    адрес на кабинета: ул."Цар Освободител"14
    Телефон за записване на час за преглед и консултация: 054 864517 или 0888 531458
    Работи на нечетни дати следобед 13 -18 ч., а на четни - сутрин 8- 13 ч.
    Дано да съм ти помогнала!
    Поздрави.

  12. #87
    Вече 4 месеца съм с брекети на Д-р Хунджев и съм много доволен.Вече усещам голяма разлика най-вече при захапката и един кучешки зъб,който беше много крив.Ортодонта е голям пич,много весел човек и е страшно внимателен.Нямах абсолютно никаква болка при слагането.Има кабинет в София и Пловдив и слага всякакви видове брекети.
    Телефон: 0889 02 7778 . Разгледайте и сайта му http://www.breketisofia.com/ там има всякаква информация,снимнки и тн.
    Брекетите ги плащам на месечни вноски и направо не ги усещам.Цените варират според вида брекети,затова съветвам да звъннете и да питате.Надявам се да съм помогнал на някого и най-важното не чакайте а слагайте брекети колкото се може по-рано.Промяната идва бързо и ще сте много доволни още първите месеци.

  13. #88
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 026
    Kude 3100 we, 2011 mislq bqha 2000 mi govoreha na mene zubolekarite ?

  14. #89
    mari_59ivivivi
    Guest

    Smile Здравейте! Бихте ли ми дали номер на д-р Керанова, Благодаря предварително

    Цитирай Първоначално написано от svetlidim Виж мнението
    Хора, намерих си евтино решение в Шумен, д-р Катя Керанова. Благодаря на всички отговорили тук, но нейните цени наистина разбиха всички класации и най-вече отговориха на моите очаквания и надежди -> метални 800лв. Честито, а?
    Само пътя дето трябва да си плащам всеки път.

    aylin_98 цената за контролен преглед се определя от ортодонта. Някои ти я включват в цената и ти казват общата сума, примерно 1000лв ще ти струва цялото лечение. Други доктори, както вероятно и твоят, казват една цена за апаратите и отделно цените за прегледите. Строго относително.

    Сега ще дам само един пример : за преглед-консултация в кабинет във Варна взимат 10лв, в друг кабинет в Габрово взимат 15лв, в Плевен - 20лв (!!!), а в Шумен - нищо. Всеки ортодонт сам определя тарифата си.
    http://

  15. #90
    Siskata_st
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от PsychoSmile Виж мнението
    Вече 4 месеца съм с брекети на Д-р Хунджев и съм много доволен.Вече усещам голяма разлика най-вече при захапката и един кучешки зъб,който беше много крив.Ортодонта е голям пич,много весел човек и е страшно внимателен.Нямах абсолютно никаква болка при слагането.Има кабинет в София и Пловдив и слага всякакви видове брекети.
    Телефон: 0889 02 7778 . Разгледайте и сайта му http://www.breketisofia.com/ там има всякаква информация,снимнки и тн.
    Брекетите ги плащам на месечни вноски и направо не ги усещам.Цените варират според вида брекети,затова съветвам да звъннете и да питате.Надявам се да съм помогнал на някого и най-важното не чакайте а слагайте брекети колкото се може по-рано.Промяната идва бързо и ще сте много доволни още първите месеци.
    Здравей. Може ли да дадеш информация за цената? Благодаря много

  16. #91
    Доста късно пиша, но пак мога да помогна на някого.
    Аз сега съм при ортодонт Мариана Чернева и ценета за брекети на горната челюст е 700-800 лв., на долната още толкова. Цена за месечните прегледи е 6 лв. Мисля, че приемливи цени. Цена за скоби пък е 200 лв.

    Велико Търново

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си