.
Отговор в тема
Страница 43 от 104 ПървиПърви ... 333940414243444546475393 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 051 до 1 075 от общо 2590
  1. #1051
    Nurito
    Guest
    Случайно видях какво си коментирате тук и наистина форума е под всякаква критика. Но след като не ви харесва пишете някъде другаде. Случайно намерих един сайт(подчертавам сайт, а не форум) където всеки може да пита каквото му е необходимо, каквото го интересува. Сайта е нов, но мисля, че има ниво. Е сега ще кажете, хубава реклама направих, но никого не задължавам просто препоръчам.
    http://www.pitanka.bg/

  2. #1052
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Айде без реклами, а?
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  3. #1053
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Айде без реклами, а?
    На кой викаш

  4. #1054
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Провокации и обиди на етническа и религиозна основа, системно от съответния потребител !
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post11406875

  5. #1055
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    На кой викаш
    Не видях ти да правиш реклама някъде.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  6. #1056
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    http://www.teenproblem.net/forum/sho....php/581401-23
    Някакъв сбъркан нумеролог, който си пише единици в всяка съществуваща тема и създава още много теми като тази от линка, целящ единствено да смущава спокойствието във форума, ако изобщо има такова, и явно да трупа мнения. Моля някой модетатор да се събуди и да спре бота, преди да достигне до трицифрените числа!

  7. #1057
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    И аз почнах да влизам и пиша отново тук сравнително от скоро, след прекъсване от години, но и аз забелязвам фактас, че модератори изобщо няма. Още тогава (преди 5 - 6 години) администраторите във форума си казваха, че нямат нищо общо с ръководството на сайта. Форумът явно е останал на самотек след като и поселедният администратор се е почувествал одъртял, за да влиза и да се тревожи кой да сложи за модератор или за нов администратор. Властта, така да се каже, тук винаги е била предавана между близки по между си хора, без значение от приноса или датата им на присъединяване към форума. Сега, ако няма на кой да се заинтересува, към този момент форумът е без надзор и предполагам един доста богат ресурс от потребители и мнения ще се загуби съвсем скоро, ако собствениците от Инвестор осъзнаят колкото ценен ресурс е форумът към този сайт, но едиснтвеният им начин да придобият администраторски права върху него е, ако го изтрият и направят нов. Но едва ли ще го направят - ще последва огромен отлив на потребители - тук никой не идва заради тъпите неграмотни статийки копирани от чужди сайтове. Най-вероятно ще го оставят да си е кочина, така и така това е тийн сайт - на кого изобщо от властите ще му се занимава да влиза тук, ако си има сериозна работа. Пълно е с теми погазващи законите на държавата, но фактът, че от месеци насам никой не си прави труда да ги трие говори, че предположенията ми са напълно правилни. Бъдещото развитие на форума заивиси единствено от добрата воля на някой да влезе и да си направи оценка на собствеността (все пак има собственици), но докато някой не се свърже с тях да ги подсети, че еидн от хилядата им сайтове не е наред, нищо няма да се случи. А паричките иначе си текат експоненциално в дожбовете на Инвестор. Те повод за притеснения не виждат, както обясних по-горе, от това, че форумът е без надзор.

  8. #1058
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    И аз почнах да влизам и пиша отново тук сравнително от скоро, след прекъсване от години,
    И аз бях прекъснала за няколко години

  9. #1059
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...ърсинга Тази тема трябва да се вдигне на важна

  10. #1060
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...4#post11411334
    Най-големият спамер Сополо пак се прояви

  11. #1061
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/581515 Соло постоянно спами.

  12. #1062

  13. #1063
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481

  14. #1064
    Повече от фен Аватара на raror
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Разлог
    Мнения
    352
    Ако можете да ми махнете подписа
    SKYPE: raror- [ss тIrЭт0]

  15. #1065
    Супер фен Аватара на Sarafina
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 025
    Може ли да ми смените ника на Morello?

  16. #1066
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Цитирай Първоначално написано от Sarafina Виж мнението
    Може ли да ми смените ника на Morello?
    Не е възможно.

  17. #1067
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от Sarafina Виж мнението
    Може ли да ми смените ника на Morello?
    Не.

    Цитирай Първоначално написано от raror Виж мнението
    Ако можете да ми махнете подписа
    Не.

    Модератор няма такава опция.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  18. #1068
    Супер фен Аватара на Sarafina
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 025
    Към кого да се обърна тогава?

  19. #1069
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от Sarafina Виж мнението
    Към кого да се обърна тогава?
    Уви, към настоящия момент, не мисля, че някой може да ти помогне...
    Съжалявам.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  20. #1070
    Голям фен Аватара на Smith_6
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    681
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    И аз почнах да влизам и пиша отново тук сравнително от скоро, след прекъсване от години, но и аз забелязвам фактас, че модератори изобщо няма. Още тогава (преди 5 - 6 години) администраторите във форума си казваха, че нямат нищо общо с ръководството на сайта. Форумът явно е останал на самотек след като и поселедният администратор се е почувествал одъртял, за да влиза и да се тревожи кой да сложи за модератор или за нов администратор. Властта, така да се каже, тук винаги е била предавана между близки по между си хора, без значение от приноса или датата им на присъединяване към форума. Сега, ако няма на кой да се заинтересува, към този момент форумът е без надзор и предполагам един доста богат ресурс от потребители и мнения ще се загуби съвсем скоро, ако собствениците от Инвестор осъзнаят колкото ценен ресурс е форумът към този сайт, но едиснтвеният им начин да придобият администраторски права върху него е, ако го изтрият и направят нов. Но едва ли ще го направят - ще последва огромен отлив на потребители - тук никой не идва заради тъпите неграмотни статийки копирани от чужди сайтове. Най-вероятно ще го оставят да си е кочина, така и така това е тийн сайт - на кого изобщо от властите ще му се занимава да влиза тук, ако си има сериозна работа. Пълно е с теми погазващи законите на държавата, но фактът, че от месеци насам никой не си прави труда да ги трие говори, че предположенията ми са напълно правилни. Бъдещото развитие на форума заивиси единствено от добрата воля на някой да влезе и да си направи оценка на собствеността (все пак има собственици), но докато някой не се свърже с тях да ги подсети, че еидн от хилядата им сайтове не е наред, нищо няма да се случи. А паричките иначе си текат експоненциално в дожбовете на Инвестор. Те повод за притеснения не виждат, както обясних по-горе, от това, че форумът е без надзор.
    Като един бивш и може би бъдещ трол подкрепям този човек.
    Да тролиш сайт без потребители и модератори е като да сереш на бунището: губи се тръпката.

    "What's the point of being bad when there's no good to try and stop you?" ~ Megamind

  21. #1071
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    LadyDi, говоря от името на всички обикновени потребители - нека някой от екипа се върне за няколко часа, за да поизчисти цялата помия, дето се изля в тоя форум. Направо вече да те е гнус да влезеш в някой от разделите - наспамени на макс. Консултирайте се с администратор/собственик/Господ ако се налага да увеличите модераторският екип, защото положението е много сериозно.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  22. #1072
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    LadyDi, говоря от името на всички обикновени потребители - нека някой от екипа се върне за няколко часа, за да поизчисти цялата помия, дето се изля в тоя форум. Направо вече да те е гнус да влезеш в някой от разделите - наспамени на макс. Консултирайте се с администратор/собственик/Господ ако се налага да увеличите модераторският екип, защото положението е много сериозно.
    Колкото вие може да се консултирате, толкова и ние.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  23. #1073
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi Виж мнението
    Колкото вие може да се консултирате, толкова и ние.
    Трагедията е пълна.
    иначе искам да задам едно въпросче, нищо, че вече не си модератор, би трябвало да знаеш. ако и друг може да асистира, да не се срамува да си каже. въпроса ми, е как мога да си сложа и аз някакъв цитат под мненията (както е при теб това с Аристотел, Декарт и компания)?

  24. #1074
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Трагедията е пълна.
    иначе искам да задам едно въпросче, нищо, че вече не си модератор, би трябвало да знаеш. ако и друг може да асистира, да не се срамува да си каже. въпроса ми, е как мога да си сложа и аз някакъв цитат под мненията (както е при теб това с Аристотел, Декарт и компания)?
    Честно да ти кажа, откакто смениха платформата, нямам идея дали новите потребители могат изобщо да си слагат подпис.
    Моят е праисторически и така си остана. Не мога дори да го сменя.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  25. #1075
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi Виж мнението
    Честно да ти кажа, откакто смениха платформата, нямам идея дали новите потребители могат изобщо да си слагат подпис.
    Моят е праисторически и така си остана. Не мога дори да го сменя.
    никой не може да слага подпис, нито да си го сменя

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си