.
Отговор в тема
Страница 57 от 104 ПървиПърви ... 74753545556575859606167 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 401 до 1 425 от общо 2590
  1. #1401
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Всеки може да се разбира с мен, ако не се прави на интересен.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  2. #1402
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi Виж мнението
    Всеки може да се разбира с мен, ако не се прави на интересен.
    Добре. В такъв случай ще ти докладвам на ЛС нарушенията, които виждам из форума.

    А ти ако искаш ще ми разкажеш малко повече за себе си.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  3. #1403
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Нютон, стига се мазни, стана ясно на всички !
    Точно ти ли, дето след теб остава следа все едно охлюв е минал?

  4. #1404
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Вие не прочетохте какво написах или любезно решихте да го игнорирате?
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  5. #1405
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Аз мислих, че тук си говорим кой по-крив.

  6. #1406
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    В момента всичките сте ми криви
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  7. #1407
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Разбирам, ще пишем пак след 3-4 дни.

  8. #1408
    Повече от фен Аватара на KokoDjambo
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    446
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Абе, ти каква марка лютеница консумираш?
    Къде трябваше да се смея? На "абе" или на "консумираш" или някъде другаде?


    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    аз имам наблюдения над форумите
    в дата.бг съм виждал най-простите потребители, но по-прости от тях са модовете
    я кажи нещо по семейния въпрос там и как си назначават съпругите
    Ако почна да разказвам няма да ми стигне минимум един ден. Колкото до LadyDi и machoka ще кажа следното с няколко думи. Преди години machoka пусна една тема с която искаше снимки на потребители да се докажат, че са истински. Изтри доста профили/спор няма, че е имало и доста фалшиви/ и от този момент нататък форума тръгна на долу. Колорита се загуби. Това бяха сексуално разкрепостени потребители и явно machoka не беше наясно, че все пак секса продава. На един от тези изтрите въпросният админ беше искал голи снимки на лично и съответно не ги е получил доколкото знам. От изтриването на тези потребители, всеки нов го беше страх да пусне тема за секса, зщото биваше обвиняван за фейк на тоя и оня, темата се спамеше и се заключваше. Започнаха да се появяват хора като Грозния и Solo, които не знайно защо бяха толерирани. Малко по-малко качествените потребители изчезнаха, качествените модове също. През това време machoka изчезна и се появи LadyDi. Първоначално заключваше темите с почерка на machoka, a именно "А3". Явно обаче се усети, че е прекалено плитка измамата и смени тактиката. Докато имаше качествени модератори, а не някакви, които не са наясно със себе си и под ръководството си на създателя Алекс Ненов, форума достигна своя апогей и дори издаде книга. В нея дори нямаше цензура на един конкретен раздел и бяха публикувани мнения на именно тези потребители, които machoka изтри. Това на кратко е история за възход и падение именно от лош мениджмънт. Но какво ли разбирам аз....но когато фактите говорят и боговете мълчат. И уважаеми, потребители, не очаквайте адекватни реакции от администратора LadyDi спрямо модовете, защото все пак "гарван гарвана око не вади". Затова ви казах оплаквания до IT отдела на собтвеника investor.bg, който все пак е броил пари и явно колкото и лоша да е поддръжката на сайта, явно държи да има подобен форум.
    Вива канари...!!

  9. #1409
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от KokoDjambo Виж мнението
    Къде трябваше да се смея? На "абе" или на "консумираш" или някъде другаде?




    Ако почна да разказвам няма да ми стигне минимум един ден. Колкото до LadyDi и machoka ще кажа следното с няколко думи. Преди години machoka пусна една тема с която искаше снимки на потребители да се докажат, че са истински. Изтри доста профили/спор няма, че е имало и доста фалшиви/ и от този момент нататък форума тръгна на долу. Колорита се загуби. Това бяха сексуално разкрепостени потребители и явно machoka не беше наясно, че все пак секса продава. На един от тези изтрите въпросният админ беше искал голи снимки на лично и съответно не ги е получил доколкото знам. От изтриването на тези потребители, всеки нов го беше страх да пусне тема за секса, зщото биваше обвиняван за фейк на тоя и оня, темата се спамеше и се заключваше. Започнаха да се появяват хора като Грозния и Solo, които не знайно защо бяха толерирани. Малко по-малко качествените потребители изчезнаха, качествените модове също. През това време machoka изчезна и се появи LadyDi. Първоначално заключваше темите с почерка на machoka, a именно "А3". Явно обаче се усети, че е прекалено плитка измамата и смени тактиката. Докато имаше качествени модератори, а не някакви, които не са наясно със себе си и под ръководството си на създателя Алекс Ненов, форума достигна своя апогей и дори издаде книга. В нея дори нямаше цензура на един конкретен раздел и бяха публикувани мнения на именно тези потребители, които machoka изтри. Това на кратко е история за възход и падение именно от лош мениджмънт. Но какво ли разбирам аз....но когато фактите говорят и боговете мълчат. И уважаеми, потребители, не очаквайте адекватни реакции от администратора LadyDi спрямо модовете, защото все пак "гарван гарвана око не вади". Затова ви казах оплаквания до IT отдела на собтвеника investor.bg, който все пак е броил пари и явно колкото и лоша да е поддръжката на сайта, явно държи да има подобен форум.
    Чакай, чакай... Нали LadyDi беше machoka? Последно не са един и същ човек, така ли? Питам, защото нещо се оплетох...

  10. #1410
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от KokoDjambo Виж мнението
    Къде трябваше да се смея? На "абе" или на "консумираш" или някъде другаде?
    Кой е казал, че трябва да се смееш? Аз на твое място ако съм такъв филмар, бих ревала.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  11. #1411
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Чакай, чакай... Нали LadyDi беше machoka? Последно не са един и същ човек, така ли? Питам, защото нещо се оплетох...
    Накратко - избийте троловете и всички ще са доволни.

  12. #1412
    Повече от фен Аватара на KokoDjambo
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    446
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Чакай, чакай... Нали LadyDi беше machoka? Последно не са един и същ човек, така ли? Питам, защото нещо се оплетох...
    Ако четеш по-внимателно, а не диагонално ще разбереш!

    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Кой е казал, че трябва да се смееш? Аз на твое място ако съм такъв филмар, бих ревала.
    Ами какво чакаш?
    Вива канари...!!

  13. #1413
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    КокоДжамбо,толкова си млад, дете...
    LadyDi я има много от преди machoka.
    Истината е, че machoka е МОЕТО друго аз
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  14. #1414
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мога ли да се оплача, че в ей ТАЗИ тема има спам и обиди? Или да си го спестя?

    Едит: И имам въпрос. На колко точно доклада и предупреждения от модератор има право един потребител и след колко такива се банани? Да си знам само.
    квак

  15. #1415
    Повече от фен Аватара на KokoDjambo
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    446
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi Виж мнението
    КокоДжамбо,толкова си млад, дете...
    LadyDi я има много от преди machoka.
    Истината е, че machoka е МОЕТО друго аз
    Може би не се изразих правилно?! Трябваше да кажа, че LadyDi стана администратор след machoka. Истината започна от data.bg.
    Вива канари...!!

  16. #1416
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Мога ли да се оплача, че в ей ТАЗИ тема има спам и обиди? Или да си го спестя?

    Едит: И имам въпрос. На колко точно доклада и предупреждения от модератор има право един потребител и след колко такива се банани? Да си знам само.
    Можеш да докладваш, да. Ще го взема предвид всеки момент.

    На въпроса ти: искате правила за това колко предупреждения правят червен картон ли? Защото аз лично смятам, че тук сме повече от толерантни към всички. Но ако държите, ще ви направя правила и ще изисквам модовете да ги спазват до последната запетайка. И всяко неоснователно оплакване само ще удължава наказанията. Така най-лесно ще изринем форума от всички

    Вие вместо да се забавлявате в тоя форум с каквото там ви е забавно, го обърнахте на евтин кокошкарник...
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  17. #1417
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от KokoDjambo Виж мнението
    Може би не се изразих правилно?! Трябваше да кажа, че LadyDi стана администратор след machoka. Истината започна от data.bg.
    тя стана админ преди 4-5 месеца
    след като мацинката не беше влизал 2 години
    освен това Даяна е по-висока от мацето
    дори е по-мъжествена, кво като е майка, то просто мацето си беше на другия бряг
    голи снимки никога не са искали и ти го гарантирам
    иначе пръв щях да съм пратил

  18. #1418
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi Виж мнението
    Можеш да докладваш, да. Ще го взема предвид всеки момент.

    На въпроса ти: искате правила за това колко предупреждения правят червен картон ли? Защото аз лично смятам, че тук сме повече от толерантни към всички. Но ако държите, ще ви направя правила и ще изисквам модовете да ги спазват до последната запетайка. И всяко неоснователно оплакване само ще удължава наказанията. Така най-лесно ще изринем форума от всички

    Вие вместо да се забавлявате в тоя форум с каквото там ви е забавно, го обърнахте на евтин кокошкарник...
    Мне, аз за нищо не се боря, питам само.
    квак

  19. #1419
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi Виж мнението
    Можеш да докладваш, да. Ще го взема предвид всеки момент.

    На въпроса ти: искате правила за това колко предупреждения правят червен картон ли? Защото аз лично смятам, че тук сме повече от толерантни към всички. Но ако държите, ще ви направя правила и ще изисквам модовете да ги спазват до последната запетайка. И всяко неоснователно оплакване само ще удължава наказанията. Така най-лесно ще изринем форума от всички

    Вие вместо да се забавлявате в тоя форум с каквото там ви е забавно, го обърнахте на евтин кокошкарник...
    Кака, що се правиш, че не разбираш? Едно е примерно аз и папагала да се храним, друго е някакъв сульо да си е направил профил специално за заяждане с всички и после да се оплаква. Понеже тоя микроб има всичко на всичко 10 адекватни мнения, всичко друго са идиотщини.

  20. #1420
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Кака, що се правиш, че не разбираш? Едно е примерно аз и папагала да се храним, друго е някакъв сульо да си е направил профил специално за заяждане с всички и после да се оплаква. Понеже тоя микроб има всичко на всичко 10 адекватни мнения, всичко друго са идиотщини.
    Разликата е, че ако ти и папагала се храните, не тичате в Модераторска помощ да се оплачете, нали се сещаш? И после кака ти не си губи безценните три часа между заспиването на бебето и собственото си изтощение да се разправя с детската градина тук, ами си пие кротко виното.
    Хората имат различен праг на поносимост и непредизвикани по никакъв начин обиди не се толерират. Но някак си, имате твърде високи изисквания към модераторите, без самите вие да правите каквото се иска от вас, за да поддържате реда във форума.
    Ние не сме звероукротители...
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  21. #1421
    Повече от фен Аватара на KokoDjambo
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    446
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi Виж мнението
    Можеш да докладваш, да. Ще го взема предвид всеки момент.

    На въпроса ти: искате правила за това колко предупреждения правят червен картон ли? Защото аз лично смятам, че тук сме повече от толерантни към всички. Но ако държите, ще ви направя правила и ще изисквам модовете да ги спазват до последната запетайка. И всяко неоснователно оплакване само ще удължава наказанията. Така най-лесно ще изринем форума от всички

    Вие вместо да се забавлявате в тоя форум с каквото там ви е забавно, го обърнахте на евтин кокошкарник...
    Правилата са си добри, но не се спазват. И не се спазват и от модовете. Така, че подобни заплахи са меко казани проява на лош вкус и меко казано опит за измъкване от темата. И както каза Антракса, че група потребители,а не един са недоволни от "работата" на модовете е поредното жалко опитче за отклоняване на вниманието от същността на проблема. Видя ли сега LadyDi какво исках да кажа за правилата и спазването им от всички? Или пак не разбра!?
    Вива канари...!!

  22. #1422
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от KokoDjambo Виж мнението
    Правилата са си добри, но не се спазват. И не се спазват и от модовете. Така, че подобни заплахи са меко казани проява на лош вкус и меко казано опит за измъкване от темата. И както каза Антракса, че група потребители,а не един са недоволни от "работата" на модовете е поредното жалко опитче за отклоняване на вниманието от същността на проблема. Видя ли сега LadyDi какво исках да кажа за правилата и спазването им от всички? Или пак не разбра!?
    Много добре знам къде е същината на проблема и съм взела мерки. Престани да ми се дуеш.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  23. #1423
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Именно - не тичаме да се оплакваме, нито закачаме някой "невинен".
    Тоя хем ходи и се заяжда с абсолютно всеки, хем после реве защо го обиждали.
    Ти го каза - всеки си има праг на поносимост и мисля че Грозния е минал този праг на доста хора, макар и в повечето случаи не с директни обиди.

  24. #1424
    Ами добре де като ви писах и на двамата на модератора дето ме изтри и на администратора с какво съм заслужила това, защо никой не ми отговори? И как така ме определихте като фейк?

  25. #1425
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от Yoanа_01 Виж мнението
    Ами добре де като ви писах и на двамата на модератора дето ме изтри и на администратора с какво съм заслужила това, защо никой не ми отговори? И как така ме определихте като фейк?
    Не съм получавала съобщение от теб.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си