.
Отговор в тема
Страница 60 от 104 ПървиПърви ... 105056575859606162636470 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 476 до 1 500 от общо 2590
  1. #1476
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Аз пък съм с две ръце ЗА, да се изтриват всички мнения, които не са по темата. Единствено в Споделете и в Кофата може да се правят компромиси. Фейк профилите също на момента да се изтриват. А ревльовци винаги ще се намират...
    Последно редактирано от Niakoitam : 02-06-2017 на 22:13
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  2. #1477
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    ...
    Ето ти го коментара по темата, който не е изтрит:
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Имам оплакване.
    Къде са ЛейдиДи и Калпазанка, че са по- адекватни?
    Тия новите мънечките само с тва се занимават да трият нормални коментари из темите и много са си повярвали май.
    П.П. лИлавите букви бяха модерни в 5ти клас


    Ето и коментарите, които бяха изтрити:


    Цитирай Първоначално написано от therichbitch
    Така ли
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch
    Щот ти мина матурата и вече си свободна да ни заливаш с мъдростта си?
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch
    Отивам да си изплета черна забрадка и да си разплета единия чорап (другия го разплетох вчера, когато ме обиди, че не помниш кво си казала)
    Някой да ме поправи ако греша, но все си мисля, че тези коментари не са по темата.
    Последно редактирано от YoungBloodZ : 02-07-2017 на 05:55

  3. #1478
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Вие пък хванахте та чак се уплашихте... Гледам, че по темите бая неща за прочистване сте изоставили тези дни.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  4. #1479
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Вие пък хванахте та чак се уплашихте... Гледам, че по темите бая неща за прочистване сте изоставили тези дни.
    Не съм се уплашил, няма от какво да се плаша, защото съм действал според правилата на форума. Просто реших няколко дена да не чистя, за да се направи разлика.

  5. #1480
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    И една година да го оставиш на някои няма да им направи впечатление тъй като вече са изгубили спомен за времената, когато тоя форум не се пълнеше постоянно с лайна пък и някакси не обичат някой си да им налага правила. Така, че действайте си и се впускайте във възможно по-малко обяснения на разни самоповярвали си индивиди...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  6. #1481
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    И една година да го оставиш на някои няма да им направи впечатление тъй като вече са изгубили спомен за времената, когато тоя форум не се пълнеше постоянно с лайна пък и някакси не обичат някой си да им налага правила. Така, че действайте си и се впускайте във възможно по-малко обяснения на разни самоповярвали си индивиди...
    А ти изглежда си забравил, че в тия времена имаше около 10 модератора... А не само 2-ма, които освен да се грижат за непрекъснато множащата се популация от тролове и техните безумни глупости, имат и друга работа. Like... in real life...
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  7. #1482
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Е, тогава и изключително трудно се ставаше и админ или мод, защото всеки си имаше място. Пък днес не е като да няма кандидати за тези позиции. Иначе като цяло напоследък младежите си се справят относително задоволително си мисля аз. Стига ти като най-старша да нямаш желание да възпираш младежкия им устрем.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  8. #1483
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Реклами - с линк към сайт и цени:
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post11546749
    Латиница:
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post11546746
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #1484
    neaktiviran_akaunt?
    Guest
    Днес си направих регистрация: Archer!
    Писах малко и излязох. Сега като се пробвам да вляза ми дава "неактивиран акаунт". А на имейла ми - ituslugi1@gmail.com нямам получен линк за активация. Направих си този профил, за да съобщя за проблема. Ето снимка:
    http://i.imgur.com/2NqOqPE.png

    Дано проблемът се реши по-бързо.
    Тъпото е, че и от този профил ако изляза пак ще ми даде същото. Fuck. Пратете ми линк за активация на мейла който написах.
    Последно редактирано от neaktiviran_akaunt? : 02-08-2017 на 19:41

  10. #1485
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от neaktiviran_akaunt? Виж мнението
    Днес си направих регистрация: Archer!
    Писах малко и излязох. Сега като се пробвам да вляза ми дава "неактивиран акаунт". А на имейла ми - ituslugi1@gmail.com нямам получен линк за активация. Направих си този профил, за да съобщя за проблема. Ето снимка:
    http://i.imgur.com/2NqOqPE.png

    Дано проблемът се реши по-бързо.
    Много е просто - вече си ползвал мейла за регистрация на другия ти профил !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #1486
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от neaktiviran_akaunt? Виж мнението
    Днес си направих регистрация: Archer!
    Писах малко и излязох. Сега като се пробвам да вляза ми дава "неактивиран акаунт". А на имейла ми - ituslugi1@gmail.com нямам получен линк за активация. Направих си този профил, за да съобщя за проблема. Ето снимка:
    http://i.imgur.com/2NqOqPE.png

    Дано проблемът се реши по-бързо.
    Тъпото е, че и от този профил ако изляза пак ще ми даде същото. Fuck. Пратете ми линк за активация на мейла който написах.
    Нямаш линк за активация, защото си написал грешен мейл.
    edit: за съжаление, аз не мога да го коригирам. Ще видя какво мога да направя за теб утре.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  12. #1487
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Реклами - с линк към сайт и цени:
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post11546749
    Латиница:
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post11546746
    1. Раздел Борса Купувам/Продавам е точно за продажба. Това, че продава аудиокниги и си е направил сайт, не е проблем.

    2. Правиш ли разлика между латиница и английски език? Щото някак си... има, да знаеш.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  13. #1488
    neaktiviran_akaunt?
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi Виж мнението
    Нямаш линк за активация, защото си написал грешен мейл.
    edit: за съжаление, аз не мога да го коригирам. Ще видя какво мога да направя за теб утре.
    Сигурно съм забравил 1-цата. Тъпо. Ако можеш ми прати линк за активация на ituslugi1@gmail.com
    Ако не може напиши тук, за да знам.

    Е ся кво, не мога да пиша. Ще гледам отстрани

  14. #1489
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от neaktiviran_akaunt? Виж мнението
    Сигурно съм забравил 1-цата. Тъпо. Ако можеш ми прати линк за активация на ituslugi1@gmail.com
    Ако не може напиши тук, за да знам.
    написал си ituslugui1@gmail.com
    Не мога да ти пратя. Това само глобален администратор може, а в момента няма такъв на линия. Казах ти, че ще видя утре какво мога да направя.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  15. #1490
    neaktiviran_akaunt?
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi Виж мнението
    написал си ituslugui1@gmail.com
    Не мога да ти пратя. Това само глобален администратор може, а в момента няма такъв на линия. Казах ти, че ще видя утре какво мога да направя.
    Добре. Благодаря!

  16. #1491
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Не съм се уплашил, няма от какво да се плаша, защото съм действал според правилата на форума. Просто реших няколко дена да не чистя, за да се направи разлика.
    вижда се огромната разлика
    вече никой не пише в тая темата
    както си беше и преди

  17. #1492
    _nikoleta__5
    Guest
    Хора как мога да публикувам тема

  18. #1493
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от _nikoleta__5 Виж мнението
    Хора как мога да публикувам тема
    Чрез големия червен бутон "Публикувай тема", който се намира в горния ляв ъгъл на всеки подфорум.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  19. #1494
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Ето и коментарите, които бяха изтрити:
    Радвам се, че цитираш коментари, които бяха написани СЛЕД оплакването ми за триене, т.е. абсолютно нерелевантно.
    Искам да попитам защо след като се трие (полу)спам с лека ръка, не са изтрити обидите на галакси, а седят да красят форума от месеци. (тук в темата бяха псоочени и други примери, като гледам)
    Доста субективно подхождате двамата нови модератори и като гледам не съм само аз на това мнение.

  20. #1495
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Радвам се, че цитираш коментари, които бяха написани СЛЕД оплакването ми за триене, т.е. абсолютно нерелевантно.
    Разбира се, че ще бъдат изтрити. Оплакването ти е оставено, но коментари, които не са по темата, ще бъдат изтривани. Свиквай.

    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Искам да попитам защо след като се трие (полу)спам с лека ръка, не са изтрити обидите на галакси, а седят да красят форума от месеци. (тук в темата бяха псоочени и други примери, като гледам)
    Доста субективно подхождате двамата нови модератори и като гледам не съм само аз на това мнение.
    Хехе, не гледай в чуждата паничка. Или сигурно ще ме обвиниш, че има и обиди от 2010г., които не са изтрити?

  21. #1496
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Ква чужда паничка, искам обективност, каквато трябва да е една от основните функции на модераторите, не да ми казваш, че моите ще бъдат изтрити, а чуждите към мен- не. Или един трябва да стои да чака да го обиждат, защото някой не си върши работата, а в момента, в който отговори- изведнъж се взимат мерки. Я се замисли малко.

    За първото- визирах изобщо да не ми цитираш тези, защото са след оплакването ми, в което очевидно нямам предвид тях (след него са написани, гет ит?), а съвсем нормални коментари по темата.

    Елементарен пример, върху който имам поглед от последните дни- едноседмичен бан за ракши и рънъра, за да си мерели приказките. Защо само те да си ги мерят, а другите, които не си ги, минават между капките. Ти ако се имаш с някого, си е твоя работа, ама не го прехвърляй тук, злоупотребявайки с правата, които са ти дадени.
    Последно редактирано от therichbitch : 02-10-2017 на 21:43

  22. #1497
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Дръж се на ниво, модераторче ;д. Досега единствено показваш, че изобщо не си наясно с динамиката на форума и взаимоотношенията. Не съм видял да учатстваш в някоя по-стойностна дискусия, камо ли да инициираш такава, въобще с нещо да допринесеш, освен да си вършиш модераторските задължения със съмнителен успех и също такива критерии, и да се подвизаваш в спам теми. Интересно ми е с какво се отличи, за да станеш модератор. Изглежда, че се появяваш от нищото след дълга пауза и внезапно те правят такъв. Така, че си спести арогантното отношение.

  23. #1498
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Дръж се на ниво, модераторче ;д. Досега единствено показваш, че изобщо не си наясно с динамиката на форума и взаимоотношенията. Не съм видял да учатстваш в някоя по-стойностна дискусия, камо ли да инициираш такава, въобще с нещо да допринесеш, освен да си вършиш модераторските задължения със съмнителен успех и също такива критерии, и да се подвизаваш в спам теми. Интересно ми е с какво се отличи, за да станеш модератор. Изглежда, че се появяваш от нищото след дълга пауза и внезапно те правят такъв. Така, че си спести арогантното отношение.
    Участвал съм и в по-стойностни дискусии, макар и по-рядко, но не мисля, че можеш да определяш в какви дискусии мога да участвам. Преди всичко аз съм и потребител на този форум, така че мога да избирам къде да пиша и къде не.

  24. #1499
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Ква чужда паничка, искам обективност, каквато трябва да е една от основните функции на модераторите, не да ми казваш, че моите ще бъдат изтрити, а чуждите към мен не. Или един трябва да стои да чака да го обиждат, защото някой не си върши работата, а в момента в който отговори- изведнъж се взимат мерки. Я се замисли малко.
    Нали се сещаш, че аз не съм 24/7 на линия? Като докладваш и ме няма след няколко часа всичко е наспамено и нещата се губят. Сега съм изтрил докладваните обиди на galaxy.

    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    За първото- визирах изобщо да не ми цитираш тези, защото са след оплакването ми, в което очевидно нямам предвид тях (след него са написани, гет ит?), а съвсем нормални коментари по темата.
    Аз съм изтривал само коментари, които са били извън темите.

    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Елементарен пример, върху който имам поглед от последните дни- едноседмичен бан за ракши и рънъра, за да си мерели приказките. Защо само те да си ги мерят, а другите, които не си ги, минават между капките. Ти ако се имаш с някого, си е твоя работа, ама не го прехвърляй тук, злоупотребявайки с правата, които са ти дадени.
    Смятам, че не съм злоупотребил с правата си. Ракши и рънъра бяха баннати, защото все някой им е крив и все трябва да си го изкарат чрез псувни и/или цинизми. Бановете им бяха само за по 7 дена, въпреки че съм ги предупреждавал по доста пъти, а реално бяха баннати само за по два дена, така че не мисля, че има какво повече да се каже по темата.

  25. #1500
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Ква чужда паничка, искам обективност, каквато трябва да е една от основните функции на модераторите, не да ми казваш, че моите ще бъдат изтрити, а чуждите към мен не. Или един трябва да стои да чака да го обиждат, защото някой не си върши работата, а в момента в който отговори- изведнъж се взимат мерки. Я се замисли малко.
    няма смисъл да спориш с някой който нито приема нито предава
    да не мислиш че си единствената която се е опитала да налее акъл с шепи
    важното е че админчето е наясно и прави каквото може
    за сега успешно

    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    и да се подвизаваш в спам теми.
    :д и ти си от наблюдателните

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си