.
Отговор в тема
Страница 65 от 104 ПървиПърви ... 155561626364656667686975 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 601 до 1 625 от общо 2590
  1. #1601
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Моля модераторите да махнат бана на акаунта ми Tinker Bell или да покажат еднакъв стандарт и да наложат такъв на всички знайни фейк профили.
    Нещо друго?

  2. #1602
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    БТВ апелирам бан за всички дето правят мултиакаунтинг
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  3. #1603
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Нещо друго?
    Виждаш ли се колко струваш? Не заслужаваш дори плюнката си да хвърля по теб. И това не е обида, а констатация и мнение.
    Последно редактирано от corbV2 : 06-05-2017 на 17:31
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  4. #1604
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    БТВ апелирам бан за всички дето правят мултиакаунтинг
    Че то така ще останат 4-5 човека...

  5. #1605
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Че то така ще останат 4-5 човека...
    тва е плашещо

  6. #1606
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Че то така ще останат 4-5 човека...
    И това ти е оправданието да не си свършиш работата? Това не може да е никакъв аргумент. Ставаш все по-несъстоятелен с всяко следващо мнение.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  7. #1607
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Че то така ще останат 4-5 човека...


    sad
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  8. #1608
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Спокойно, само се шегувам. Всеки ден от около 10:00 до 23:30 има по 45-50 човека (без повтарящи се акаунти).

  9. #1609
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    има ги тук или се водят, че са тук
    щото аз по тая причина съм се сложил скрит
    иначе влизаш сутрин за малко, излизаш, а след това
    те водят зелен една седмица

  10. #1610
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    има ги тук или се водят, че са тук
    щото аз по тая причина съм се сложил скрит
    иначе влизаш сутрин за малко, излизаш, а след това
    те водят зелен една седмица
    Има ги тук, включил съм и скритите в тези 45-50 човека. Иначе се води, че има по 2-3 хиляди гости, ама не знам колко е вярно това.

  11. #1611
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    колко може да е вярно да има 3000 човека, бе
    няма сайт в България с толкова на линия по едно и също време

  12. #1612
    Мега фен Аватара на pe6oskeiborda
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    3 863
    с какво ви пречат въображаемите акаунти? наскоро исках да си измисля нов
    може да се банят само баналните
    ПОДЯВОЛИТЕ УСЕЩА СЕ ДОБРЕ ДА СИ ГАНГСТЕР

  13. #1613
    Голям фен Аватара на ОР
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    933
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    БТВ апелирам бан за всички дето правят мултиакаунтинг
    Няма начин по който да стане това.

  14. #1614
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    ...
    След като си "нещо като шеф на форума", какво ти пречи да натикаш един банан на грозния? Или искаш да кажеш, че не виждаш откритите провокации? Вместо да го натикаш в миша дупка, ти му играеш по свирката. И преди съм го споменавал, но имам чувството, че троловете, които се появяват периодично са плод на някакъв жалък опит за вдигане на посещаемостта на форума. Дори да не е така, не виждате ли, че толерирането на фейкове и тролове действа само негативно? Сами си затривате "царството".

  15. #1615
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    След като си "нещо като шеф на форума", какво ти пречи да натикаш един банан на грозния? Или искаш да кажеш, че не виждаш откритите провокации? Вместо да го натикаш в миша дупка, ти му играеш по свирката. И преди съм го споменавал, но имам чувството, че троловете, които се появяват периодично са плод на някакъв жалък опит за вдигане на посещаемостта на форума. Дори да не е така, не виждате ли, че толерирането на фейкове и тролове действа само негативно? Сами си затривате "царството".
    Аз и преди ти казвах, че само за провокации не мога да банвам, в противен случай трябва да банна всички (вкл. себе си). Не, троловете и фейковете не са толерирани. Когато някой фейк/трол се активизира, веднага го набелязвам, но грешката в случая е твоя, защото мислиш, че Грозния е трол.

  16. #1616
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Всъщност, точно провокациите са си тролско поведение. Щото много хора тук са си реално съществуващи, но влизат във фороня точно с идеята да се заяждат и да провокират заяждане. На примависта се сещам за Минка, Грозния, Патнещоси-женомразеца... Те са тези, където ходят да цитират някви неща в теми за изцепки, пишат чисто злобни коментари при все че не ги тормози никой и такива сапунщини.
    Троловете не са само тези, където предлагат сирене или си правят теми за памперси.
    квак

  17. #1617
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Права си.. донякъде. Но все пак всеки във форума провокира малко или много, така че с Грозния нищо не мога да направя. Като не ви харесва - блокнете си го от опциите и се оправя проблема.
    Pathtoouroboros вече почти не пише, а когато го прави - изтривам му мненията.
    За Минчето си напълно права, ама кажи ми честно, не смяташ ли, че вече е достатъчно наказана?

  18. #1618
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Като не ви харесва - блокнете си го от опциите и се оправя проблема.
    Логиката... Аз съм го блокирал, ама по същата логика не ми пречи да си блокирам и разните там феички със сиренцата... Вие къде сте в цялата схема? Както казах, сами си затривате форума с толерирането на откровени идиотщини. Дали е фейк или не, изобщо не ме интересува, щото се заяжда и дори има цели теми с цел заяждане.
    Казваш, че всички провокираме, ама дай малко направи разлика между това (примерно) двамата с папагала да се храним в някоя тема и това някакъв лигльо да изважда цитати от контекст, за да ги използва и/или коментира в други теми. Лично съм бил свидетел не един път преди да го блокирам, когато е цитирал Ива в теми, в които тя не е участвала.
    Продължавайте по същият начин и съвсем скоро ще сте си шефове само на себе си и на тролчетата, които отглеждате.

  19. #1619
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Логиката... Аз съм го блокирал, ама по същата логика не ми пречи да си блокирам и разните там феички със сиренцата... Вие къде сте в цялата схема? Както казах, сами си затривате форума с толерирането на откровени идиотщини. Дали е фейк или не, изобщо не ме интересува, щото се заяжда и дори има цели теми с цел заяждане.
    Казваш, че всички провокираме, ама дай малко направи разлика между това (примерно) двамата с папагала да се храним в някоя тема и това някакъв лигльо да изважда цитати от контекст, за да ги използва и/или коментира в други теми. Лично съм бил свидетел не един път преди да го блокирам, когато е цитирал Ива в теми, в които тя не е участвала.
    Продължавайте по същият начин и съвсем скоро ще сте си шефове само на себе си и на тролчетата, които отглеждате.
    Логиката... ако банна него за провокации, трябва да банна всички. Така пък форума съвсем ще се затрие, докато фейковете няма как да не ги банна.
    Ако смяташ, че храненето е по-малко нарушение от провокациите, много жалко.
    Не знам защо изкарваш, че форума е наш. Нито форума е мой, нито съм шеф на форума.

  20. #1620
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Пак те питам дали сериозно не правиш разлика между това да споря с теб с някакви доводи, макар и хапливо и това да те цитирам извън контекст и да ти наливам в тема, в която не участваш?
    Няма как да стане по-зле положението, отколкото е в момента. Дори малкото хора, които се вясваме, вече почти не пишем заради подобни олигофрени. Дори да ни оставиш настрани по-старите потребители, дебили като този отблъскват и потенциални нови потребители.
    Ти сам каза, че си "нещо като шеф". Какъв е смисъла да триете някакви (наистина досадни) фейкове, които реално с никого не се закачат, а да оставяте празноглави комплексари да гонят и малкото останали потребители?

  21. #1621
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898

  22. #1622
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Не се отваря тоя линк.

  23. #1623
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post11566071

    pepimili всички му/и коментари са спам
    не знам по ква причина веднъж коментарите се дават с един адрес, а друг път с различен

  24. #1624
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Нямам нищо против конкретния потребител, но това е латиница:
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post11566045
    На същата страница има и още коментари на латиница.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #1625
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от PathToOuroboros Виж мнението
    Не, че не мога да направя така, че да мога да пиша свободно без притеснения, но проблема е, че ще падна на твоето ниво и дори до много по страшно ниво под теб, но като разумно същество с ценности и все още достатъчно човещина, съм решил да отстъпя през комплексите ти, защото не всеки конфликт си заслужава да хвърляш всичко по него, особено не и тези породени от кривите разбирания на един банален човек за правилно и грешно, давай трии, защото нямаш какво умно да кажеш и си безсилен, освен правата който имаш

    Освен това ако класифицирате всичко, което не съвпада с вашите разбирания като тролене, то извършвате едно престъпление срещу потенциала за един конструктивен и разнообразен разговор, пълен както с хубавото, така и с лошото, който може да роди една истина, която изобразява нещата както са, а не както ни се иска да бъдат..
    Аз съм съгласен с теб !
    Защо не опиташ да си направиш собствена тема и там да водим дискусията? Може и аз да участвам.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си