.
Отговор в тема
Страница 66 от 104 ПървиПърви ... 165662636465666768697076 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 626 до 1 650 от общо 2590
  1. #1626
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Нямам нищо против конкретния потребител, но това е латиница:
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post11566045
    На същата страница има и още коментари на латиница.
    това е кофата там всеки пише както си иска

  2. #1627
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    това е кофата там всеки пише както си иска
    Добре.
    Май и ти обичаш да вървиш по ръба на правилата ?

    По темата:
    Цитирай Първоначално написано от DerStuermer Виж мнението
    Къв е тоя мега аутист ... да му сера в кандилото.
    Това ми се струва прекалено !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #1628
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    По темата:
    Това ми се струва прекалено !
    И на мен много неща ми се струват прекалени, както например колко хора се взимат прекалено насериозно, но не тичам из форума да се правя на дистопично ченге и да ви цензурирам мислите.

    Хора, сериозно, образовайте се, прочетете 1984 или нещо и най-после си го прокарайте в тъпите глави че политическата коректност и това какво може и не може да се казва, идва само от хора, които не искат свобода на словото. Всеки от вас индивидуално я подкрепя, защото го е страх да не чуе нещо неприятно за себе си или идеите които подкрепя. Елитът много добре се възползва от това, за да тласка политически и обществени дискусии в посоката която им изнася - а посоката която им изнася е следната - всеки може да си говори каквото си иска, стига да не е достатъчно решителен и истински, за да направи нещо по въпроса(или да подтиква другите към действия).
    Хората отдавна са казали че словото е по силно от меча. Не забравяйте че всяко мислене се осъществява в сферата на езика - качеството на всяко мислене, зависи от качеството на езика. Ако не можете да използвате езика в пълната му цветност, значи и мисленето ви ще е ограничено. Езикът оформя мислите ви, а мислите на всички формират това което наричаме "реалност". И не забравяйте думите на Хитлер - Пропагандата действа най-добре, когато хората си мислят че правят нещо по собствена воля.

  4. #1629
    Cthulian
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от DerStuermer Виж мнението
    И на мен много неща ми се струват прекалени, както например колко хора се взимат прекалено насериозно, но не тичам из форума да се правя на дистопично ченге и да ви цензурирам мислите.

    Хора, сериозно, образовайте се, прочетете 1984 или нещо и най-после си го прокарайте в тъпите глави че политическата коректност и това какво може и не може да се казва, идва само от хора, които не искат свобода на словото. Всеки от вас индивидуално я подкрепя, защото го е страх да не чуе нещо неприятно за себе си или идеите които подкрепя. Елитът много добре се възползва от това, за да тласка политически и обществени дискусии в посоката която им изнася - а посоката която им изнася е следната - всеки може да си говори каквото си иска, стига да не е достатъчно решителен и истински, за да направи нещо по въпроса(или да подтиква другите към действия).
    Хората отдавна са казали че словото е по силно от меча. Не забравяйте че всяко мислене се осъществява в сферата на езика - качеството на всяко мислене, зависи от качеството на езика. Ако не можете да използвате езика в пълната му цветност, значи и мисленето ви ще е ограничено. Езикът оформя мислите ви, а мислите на всички формират това което наричаме "реалност". И не забравяйте думите на Хитлер - Пропагандата действа най-добре, когато хората си мислят че правят нещо по собствена воля.
    Не пишеш в правилния форум. Тук е пълно само с роби и интелекто-импотентните им лидери, който не могат да наредят 3 думи в едно смислено изречение и вместо да приемат чуждото мнение за каквото е го нападат сякаш тяхната реалност се променя паралелно с думите на черната овца, дръзнала да каже, че земята е кръгла на пук на общото мнение, че е плоска.
    Тоест си се изразил прекалено интелигентно за текущата публика, която използва цензурата както разглезено дете пари

  5. #1630
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Хайде стига ме банвал за щяло и нещяло де ;/. Постоянно някой някъде обижда в тоя форум, а ти си се хванал мене да банваш. Нещо предупреждение тоя път? Директно бан...Тенденциозно е. Спри се вече.

  6. #1631
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Corb1225 Виж мнението
    Хайде стига ме банвал за щяло и нещяло де ;/. Постоянно някой някъде обижда в тоя форум, а ти си се хванал мене да банваш. Нещо предупреждение тоя път? Директно бан...Тенденциозно е. Спри се вече.
    Никой друг не си позволява толкова, колкото ти, а и не е като да си обиждал само веднъж.

  7. #1632
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Никой друг не си позволява толкова, колкото ти, а и не е като да си обиждал само веднъж.
    Дори не използвам толкова хард обиди. Тоя път ме банна за едни "нещастници". Пък да не отваряме тема за наричане на нещата с истинските им имена. Давай го по-леко с цензурата. Престараваш се.

  8. #1633
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Corb1225 Виж мнението
    Хайде стига ме банвал за щяло и нещяло де ;/. Постоянно някой някъде обижда в тоя форум, а ти си се хванал мене да банваш. Нещо предупреждение тоя път? Директно бан...Тенденциозно е. Спри се вече.
    Май те сваля. Ама да не се разчува.


    Чети бързо, че ще ми изтрие коментара.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  9. #1634
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от Corb1225 Виж мнението
    Дори не използвам толкова хард обиди. Тоя път ме банна за едни "нещастници". Пък да не отваряме тема за наричане на нещата с истинските им имена. Давай го по-леко с цензурата. Престараваш се.
    Добре, Корб. Може би е време да заровим томахавката с молбата да си малко по-съобразителен какво пишеш и да не се оплакваш при всяко шампонисване, защото това е начин коментарите с обидни съдържания да не биват изтривани, ако съдържат нещо по темата. За всеки случай мини през "Правила на форума", за да са ти пресни.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  10. #1635
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Не помня някога да ми е "шампонисван" коментар, действа се по същество с предупреждения и банове ;д. Твърде стриктно се придържате към правилата, нужна е по-свободна интерпретация.

  11. #1636
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    тя като каже, че иска да ти пише и да освободиш място
    да не чакаш голи снимки да праща

  12. #1637
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Тва беше поръчение на дримочето ;д, да може да ми пише.

  13. #1638
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от Corb1225 Виж мнението
    Не помня някога да ми е "шампонисван" коментар, действа се по същество с предупреждения и банове ;д. Твърде стриктно се придържате към правилата, нужна е по-свободна интерпретация.
    Ако имам време, мога да си играя да сапунисвам красноречивите мнения, ако нямам, честито на печелившите. Тук говоря от мое име.
    А точно в твоя случай беше баннват заради простата причина, че се появяваше с нови акаунти, защото не успя да се въздържиш от влизане за 3 дни във форума.

    Дрийм, към личните с Корб, ако може.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  14. #1639
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Ако имам време, мога да си играя да сапунисвам красноречивите мнения, ако нямам, честито на печелившите. Тук говоря от мое име.
    А точно в твоя случай беше баннват заради простата причина, че се появяваше с нови акаунти, защото не успя да се въздържиш от влизане за 3 дни във форума.

    Дрийм, към личните с Корб, ако може.
    Е, как да се въздържа, като бана не беше реален? Подп*чквахме се с дримока в дневника (без обиди) и това трябваше да е причина за бан?

  15. #1640
    LordKek
    Guest
    Честито ! Хората, който трябва да поддържат форума почнаха да го раздават тиранично и да правят каквото правиха троловете преди, каквото искат. Няма кой да им се изпречи да им се скара и те хората си банват, трият си каквото сметнат, че не е според църковните правила.
    Последно редактирано от LordKek : 06-12-2017 на 22:54

  16. #1641
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Интересно как множеството от форума се придържа към тези правила и докладват, когато някой реши да си излее душата по нецензурен начин. Няма да е лошо настоятелството на форума да обмисли срещи с психолози при случаи на подобни изблици.
    Радваш ли се на времето си в Сингапур?
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  17. #1642
    Голям фен Аватара на ОР
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    933
    Тва да те банват за псувни е анти-българско

  18. #1643
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Затова има предупреждения, на които не е учтиво да отговаряш с псувня, ОР.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  19. #1644
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    много реване и никва работа не вършите

    http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post11566964

  20. #1645
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    ^Този ако не е същия с екстеншъните от преди малко.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  21. #1646
    LоrdKek
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Интересно как множеството от форума се придържа към тези правила и докладват, когато някой реши да си излее душата по нецензурен начин. Няма да е лошо настоятелството на форума да обмисли срещи с психолози при случаи на подобни изблици.
    Радваш ли се на времето си в Сингапур?
    Ако не позволяваш на човек да показва свойте изблици, то някой ден може да излезе на улицата и да убие някой само, защото всички го принуждават да бъде учтив и да подтиска чувствата си, който могат да бъдат изкарани с малко нецензурно поведение от време на време. Ти си мислиш, че всички жестокости се извършват от луди ли ? Не забравяй, че в нас има много животинско и ярост, която може да бъде изкарана или с лоши думи или по други графични начини
    Последно редактирано от LоrdKek : 06-13-2017 на 10:22

  22. #1647
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от LоrdKek Виж мнението
    Ако не позволяваш на човек да показва свойте изблици, то някой ден може да излезе на улицата и да убие някой само, защото всички го принуждават да бъде учтив и да подтиска чувствата си, който могат да бъдат изкарани с малко нецензурно поведение от време на време. Ти си мислиш, че всички жестокости се извършват от луди ли ? Не забравяй, че в нас има много животинско и ярост, която може да бъде изкарана или с лоши думи или по други графични начини
    ти чувстваш ли агресия към определен потребител, може би модератор

  23. #1648
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от LоrdKek Виж мнението
    Ако не позволяваш на човек да показва свойте изблици, то някой ден може да излезе на улицата и да убие някой само, защото всички го принуждават да бъде учтив и да подтиска чувствата си, който могат да бъдат изкарани с малко нецензурно поведение от време на време. Ти си мислиш, че всички жестокости се извършват от луди ли ? Не забравяй, че в нас има много животинско и ярост, която може да бъде изкарана или с лоши думи или по други графични начини
    А не искаме това да се случи.
    Заповядай: http://www.apa.org/helpcenter/controlling-anger.aspx
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  24. #1649
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Ще го оставя и тук:
    Цитирай Първоначално написано от Corb1225 Виж мнението
    И после Корб обиждал, Кобр тва, Корб онова. Ае вземете да свършите нещо полезно за тоя форум, като му сложите перманентен бан на тоя тумор. Стига сте ми се придържали толкова стриктно към правилата, а помислете за благото на масата. Всички дразни тоя. И не ми казвайте да го игнорирам. По тоя начин само замитаме проблема под килима. Нека ходи да си лее жлъчта другаде, не сме длъжни да му търпим антисоциалното поведение. Ако не е склонен поне в част от времето да се държи приемливо, да не се бута между хора.

  25. #1650
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Нещо друго да попитам. Защо Фикуса е преследван при положение, че неговия случай е идентичен с Грозния, а Грозния не го барате? Даже бих казал, че Фикуса далеч по-малко заслужава това, защото не провокира никой директно, а просто излага някви позиции, които не се нравят на хората. Видях, че хора се оплакват от изразните му средства, което е просто смешно, защото не се забелязва нищо фрапантно. Каква е причината да правите свирки на Грозния?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си