.
Отговор в тема
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 99
  1. #51
    Повече от фен Аватара на qkakukla2
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    374
    Не според мен нямаше да се промени, той към края на 1 част се промени, но ако Баби не го беше зарязала щеше да си остане същия дивак.

  2. #52
    Филма много ми хареса, испанската част повече. Актьорите според мен бяха по-добре подбрани, а и играта им беше доста по на ниво. Защо казвате "любовта им БЕШЕ прекрасна", тя все още е. Аз очаквах да се съберат във края на втората част, но уви. Казвате били по-добре така- да са разделени, за да не бъде края като тези на сладниковете романтични американски филми. Ок, съгласна съм, но защо във втората част се отадодха един надруг? Качиха се в колата, слязоха на плажа и хопала! Ако Степ обичаше толкова Джин на мига щеше да откаже на Баби. Аз лично се надявам във втората част да се отклонят малко и да събберат персонажите. : ))

  3. #53
    Напълно съм съгласна с scar.ss...,а и живота е прекалено суров,защо поне във филмите да няма един хепи енд...наи-важното такава любов не е за подминаване,дано наистина съберат персонажите...все пак по4ертавам живота е достатъ4но суров,за да нямат филмите хепи енд...

  4. #54
    Повече от фен Аватара на qkakukla2
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    374
    Цитирай Първоначално написано от tango danas de it Виж мнението
    Напълно съм съгласна с scar.ss...,а и живота е прекалено суров,защо поне във филмите да няма един хепи енд...наи-важното такава любов не е за подминаване,дано наистина съберат персонажите...все пак по4ертавам живота е достатъ4но суров,за да нямат филмите хепи енд...
    Защото като в филмите има хепи енд си мислите, че и при вас ще е така, не осъзнавате реалноста и после кво става тъжни сте и ревете в ъгъла.

  5. #55
    Аз предпочитам филма да е с хепи енд, защото така ми се струва по-правилно спрямо Аче и Баби, а не заради "суровия живот". Разбира се всеки си има своите разсъждения и разбирания спрямо филма, както и лично мнение. Аз споделям моите, както и вие вашите, но пък ще видим какво ще ни поднесат накрая режисьорите. Предполагам, че ще втората част ще е със същия край като на "Желая те", тъй като "3 метра над над небето" е абсолютно копие на "3 метра от Рая", само че е подобрен вариант.

  6. #56
    Много добре я осъзнавам...заради това искам във филмите да има хепи енд,защото в живота го няма тоя хепи енд...аз съм щастливо омъжена и мисля ,4е за тия години съм имала достатъ4но драми и хубави неща пред о4ите си и знам много добре деиствителноста каква е....

  7. #57
    Просто ми харесва много този филми и ми се иска поне на мен- да се съберат А4е и Баби...

  8. #58
    Повече от фен Аватара на qkakukla2
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    374
    Цитирай Първоначално написано от tango danas de it Виж мнението
    Много добре я осъзнавам...заради това искам във филмите да има хепи енд,защото в живота го няма тоя хепи енд...аз съм щастливо омъжена и мисля ,4е за тия години съм имала достатъ4но драми и хубави неща пред о4ите си и знам много добре деиствителноста каква е....
    Не говоря само за теб.

  9. #59
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Има и италианска версия на филма /т.е тя е оригинала/ и тя има 2ра част. не мисля, че по нещо ще се различават. Така, че може да гледате 2рата част на италианската, ако нямате толкова търпение.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  10. #60
    Повече от фен Аватара на TrueStory
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    325

    Smile

    Ще си дочакам аз специално испанската версия, тъй като поне първата част беше много по-хубава от италианската първа част. Има ли нужда да казвам и аз,че филмът е страхотен

  11. #61
    Цитирай Първоначално написано от loretta Виж мнението
    оле ужас смисъла на филма се губи чак не искам да го гледам ;( как ще си намери ново гадже първата любов си е първа бее толкова мн ме е яд че няма да са заеднооо ;((
    Права си първата любов не се забравя лесно и аз като гледах испанската версия поне до това което разбрах той не е забравил баби, но след всичко което става разбира, че трябва да продължи без нея Пък и като среща това момиче той мисли и се надява да се влюби в нея и май и се получава не знам дали накрая се събират защото не съм гледала края понеже повечето неща не ги разбрах защото не съм много добре в испанския, но и аз се надявам да се сдобрят

  12. #62
    Не се вживявайте толкова, бе хора, по кротко. Четох коментарите преди мен и ви се чудя на акъла как може да не се радвате, че няма хепи енд? Ами не ви ли писна от захаросани американски филмчета, в които от 1вата минута вече знаеш края какъв ще е. 3MSC е европейски филм, позагледайте се малко като цяло в европейското кино и може и да се обогатите повече.
    Моят въпрос е има ли ги книгите в България изобщо на какъвто и да е език?
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  13. #63

    Smile

    според мен филма ще е много добър като първия, дори и да не се съберат с Баби пак ще я има тръпката ))

  14. #64
    Голям фен Аватара на RalittyYy
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    507
    може да гледате италианската версия която я има и в две части, и като гледате 2рата част на италианската версия ще разберете каква ще е 2рата част на испанската версия
    The most truly song ever

    Гордостта ни прави силни, но не винаги щастливи..
    Родих се принцеса, защото курвите бяха много !
    Майната им на принцесите, аз ще ставам мафиотка !

  15. #65
    to s mario casas e po qko .. shte chakam da gledam s mario casas <3

  16. #66
    Уникален филм! През цялото време ме държа под напрежение какво ще се случи. Баби постъпи много гадно с него.. Италианската версия не ми хареса изобщо. С нетърпение очаквам втората част. Mario Casas <3333

  17. #67
    bihte li mi kazali ot kade da si isteglq italianskata versiq

  18. #68
    Премиерата му ще е на 22 юни, а ние в България кога ще можем да си го изтеглим от zamunda пример?

  19. #69
    Голям фен Аватара на heartlesandfreaky
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Plewen
    Мнения
    826
    Густаво и майката на Баби, ако има как, с правата лопата ще ги бия, докато не им изтече и последната капка кръв! :Д Толкова са противни и отвратителни и двамата, че просто няма накъде... И честно казано Баби не заслужава Аче. Тои правеше всичко за нея, а тя накрая тръгна с тоя грозник Густаво, заради когото всъщност се разделиха?!
    Иначе ми е мн тъжно за Катина, защото с Пойо бяха толкова сладки заедно <3 Дано да си намери някого във втората част... Интересното обаче е, че актьорът, който играеше Пойо ще участва и в тази част.. Може би като някакъв спомен, или?! :Д ох, нямам търпение вече ;д
    "You fail to recognize that it matters not what someone is born, but what they grow to be."
    Albus Dumbledore.

  20. #70
    Не е сигурно , че испанската версия ще протече по същия начин като италианската и много се надявам да е различна .. не съм гледала италианската версия но съм убедена че испанската е 1000 пъти по-добра !!! Много ми се иска Аче и Баби да се съберат , но както чета навсякъде много не ми се вярва ;( ;( ;( ;( филма е страхотен вече съм го гледала поне 7 пътии ;ДД <33333 наистина страхотен филммм !!!! :* :*

  21. #71
    Голям фен Аватара на heartlesandfreaky
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Plewen
    Мнения
    826
    Какъв е смисъла да се събират, при положение, че Баби го заряза без да е виновен за нищо (онзи олигофрен предизвика боя), после го обвини за смъртта на Пойо, а откъдето и да го погледнеш, Аче не беше виновен?! Момиченцето първо да се научи, че не целият свят се върти около нея, и че това, че я обича не означава, че ще тича вечно след нея и ще прави всичко, търпейки нападките от нейна страна... Като се научи на тези няколко нещица, тогава да се събират, колкото си искат, за момента според мен, ТЯ не го заслужава.
    "You fail to recognize that it matters not what someone is born, but what they grow to be."
    Albus Dumbledore.

  22. #72
    Супер фен Аватара на SlowDownBaby
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 336
    Оф прескочих страниците,защото много ви се дразня.Нямате търпение да гледате филма или да четете книгите,а разказахте цялата историята във форума........еми поне малко от малко .. |( честно казано радвам се,че H няма да е със Баби...БОЖЕ къде да БОГА са я избрали тая актриса...меко казано съм потресена.Марио Касас какъв е,и тая каква е....нямам думи.И това не е само мнение,питала съм доста хора какво мислят за актрисата,и мнението им винаги е такова,за това не се срамувам да го кажа.При положение,че испанките са супер красиви,те каква са взели за главна актриса...ужас.Дано в последствие H да бъде с друга.
    Моля те шофирай внимателно.Пази живота на близките ни,любимите ни,нашия и своя !

  23. #73
    Според мен Баби постъпи добре като се раздели с Аче. Да, обичаха се, но той не направи нищо за да се промени. Може да ѝ помагаше, но го правеше с неговите методи-агресия, насилие, заплахи. Тя му прости когато откраднаха пръстена, излъжа в съда, прости му когато разбра за кучето на учителката и той пак направи сцена на рождения ѝ ден. Нямаше право да вдига панаир на щастливия ѝ ден, можеше да се въздържи един единствен път, ако я обичаше толкова много. Майката логично се притесняваше за дъщеря си. Аче отиде ли един път да поговори с жената и да ѝ обясни, че обича Баби и ще се постарае да се промени и да я направи щастлива? Някакъв тип със съдебни дела, предупреждения, на мотор с 200км/ч и непрекъснато забъркващ се в боеве. Изживяха една емоция, но тя трябваше да свърши. Аче направи много грешки. Баби също имаше своите грешки, но видя, че няма бъдеще с Аче и винаги той ще я дърпа назад. Когато му се развика след смъртта на Пойо просто нервите ѝ не издържаха. От спокоен живот изведнъж стана свидетел на бой, кръв и смърт. Майката постъпи добре в сцената с телефона. Въпреки тежките думи, които Баби каза на майка си, тя беше тази която я прегръщаше докато Баби плачеше на леглото. Добре, че Аче замина за Англия и остави Баби да продължи напред с човек, който повече подхожда на начина ѝ на живот. Дано испанската втора част е като италианската, защото това е живота- противоположностите се привличат, но само за известно време. Момичето с което Аче се запознава във втората част много повече подхожда на характера и навиците му. Накрая и Аче, и Баби намериха половинките си, които бяха точно като тях.
    Дълго стана

  24. #74

    Smile

    абе хора това е просто филм...(страхотен при това).!!! Но ако не го режисират по този начин ние няма какво да гледаме.

  25. #75
    Да, но като се замислим и Аче преживя много: тази драма с майка му го подлуди !! Много ме е яд за Баби, че веднага тръгна с първия срещнат, а именно - Густаво (ако не се лъжа). Да, разбирам я и тя преживя много, но защо трябваше да остави Аче в толкова труден за него период?! Тя го обвини за смъртта на Пойо (така и не разбрах защо), и го заряза. Дори не продължи да поддържа връзка с Катина, дори не и помогна да преодолее всичко. Много се надявам да се съберат във втора част, а ако не поне в трета (ако има такава)!!

    За всички не разбрали: Премиерата на Tengo ganas de ti (Искам те) ще е на 22.06.12г. в БЪЛГАРИЯ !!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си