.
Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви 1234
Резултати от 76 до 99 от общо 99
  1. #76
    Повече от фен Аватара на qkakukla2
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    374
    Стига сте мислили, филм е това, не действителен случай
    Някой да знае испански, че когато пуснат 2ра част веднага да се сложат субтитри... и ще я сложат в imdb нали ?

  2. #77
    Хей, аз живея в испания и сега на 19 юни пускат втората част по кината!! (жалко че точно тогава си тръгвам за бг)

  3. #78
    аа и 2та част се казва ''tengo ganas de ti''

  4. #79
    Повече от фен Аватара на qkakukla2
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    374
    Да, знам как се казва. Ще можеш ли да сложиш някакви субтитри ?

  5. #80
    Еми аз съм добра в езика знам го по-добре от българския и точно там е проблема, че с превода се замислям как е на бг но ако имам време и го намеря ще се пробвам

  6. #81
    ето рекламират го вече http://www.youtube.com/watch?v=X_jZHkOYSIg ... ох много ме радва (party)

  7. #82
    Повече от фен Аватара на qkakukla2
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    374
    Знаеш ли български щом пишеш тука значи всичко е окей

  8. #83
    хехе знам бг, незнам дали разбираш какво искам да кажа, понякога като се опитваш да превеждах не се сещаш точната дума, но пък искам да уча за преводачка, трябва да се упражнявам

  9. #84
    Повече от фен Аватара на qkakukla2
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    374
    Има време сега ще е добре да се упражниш и да помогнеш да другите като сложиш субтитри

  10. #85
    Живея в Германия и успях да намеря и 4-те книги, преведени на немски. Страхотни са, нямам търпение да видя и 2-рата част на филма ... Жалко, че ги няма преведени и на български, защото в България филма стана много по-известен, от колкото е в Германия ..

  11. #86
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от qkakukla2 Виж мнението
    Има време сега ще е добре да се упражниш и да помогнеш да другите като сложиш субтитри
    Хрумна ми нещо да намери някой английски субтитри и да ги преведе на български...мисля,че ще е по-лесно.

  12. #87
    Повече от фен Аватара на qkakukla2
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    374
    Цитирай Първоначално написано от strawberry88 Виж мнението
    Хрумна ми нещо да намери някой английски субтитри и да ги преведе на български...мисля,че ще е по-лесно.
    Добре, но английският не ми е от най-силните страни.

  13. #88
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Давайте да превеждам от английски

  14. #89
    Супер фен Аватара на sashko705
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 176
    Oooo... тва е адскиии клиширания филм, честно..


    "Everything kills you, you're dying everyday. You're either dying everyday, or you're living everyday, and I'm living everyday."- Christofer Drew

    "Imagine all the people
    Living life in peace"- John Lennon

  15. #90
    Banned
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    10
    А явно не сте чули за 3 метра над небето част 3? - click

  16. #91
    Жалко.. аз толкова исках те пак да се съберат ии да продължът заедно но за съжалениее няма.. въпреки че гледах треилъра и новото му гадйе не ми допадна многоо.. ноо.. искам да разбера дали е излязъл и куде мога да го нямера за да го гледам )?

  17. #92
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Не се вживявайте толкова, бе хора, по кротко. Четох коментарите преди мен и ви се чудя на акъла как може да не се радвате, че няма хепи енд? Ами не ви ли писна от захаросани американски филмчета, в които от 1вата минута вече знаеш края какъв ще е. 3MSC е европейски филм, позагледайте се малко като цяло в европейското кино и може и да се обогатите повече.
    Моят въпрос е има ли ги книгите в България изобщо на какъвто и да е език?
    Някой би ли отговорил? Аз също искам да си ги взема, надявам се да ги има на английски поне, ако не на български?

  18. #93
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Книгите ги няма в България.

  19. #94
    От Тук http://www.vbox7.com/play:m139fc52e7 може да го гледате във vbox7.com целия филм със продължителност : 2:00:27

  20. #95
    От Тук може да гледате целия филм : http://www.vbox7.com/play:m139fc52e7

  21. #96
    Голям фен Аватара на heartlesandfreaky
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Plewen
    Мнения
    826
    В замунда излезе филма, ама е с отвратително качество и без субс... Аз лично ще чакам по-добро, иначе несъмнено ще е уникален..
    "You fail to recognize that it matters not what someone is born, but what they grow to be."
    Albus Dumbledore.

  22. #97

    Smile ще има ли 3 част?!

    ще има ли 3 част?!

  23. #98
    http://zamunda.net/details.php?id=315807&hit=1 ето в замунда.. но няма субс и е леко орязан.Няква тиква се появява от време на време по средата на екрана

  24. #99
    Голям фен Аватара на heartlesandfreaky
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Plewen
    Мнения
    826
    Цитирай Първоначално написано от SunT Виж мнението
    http://zamunda.net/details.php?id=315807&hit=1 ето в замунда.. но няма субс и е леко орязан.Няква тиква се появява от време на време по средата на екрана
    да, и някви коси се подмятат Този дето го е снимал, къде е държал камерата не знам, ма нищо не се вижда ;д Карай, поне се е постарал човека, че ще се чака по-добро качество е ясно ;д
    "You fail to recognize that it matters not what someone is born, but what they grow to be."
    Albus Dumbledore.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си