.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 99
  1. #1
    Повече от фен Аватара на qkakukla2
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    374

    Три метра над небето 2 част

    Искам да питам филма "Три метра над небето" ще има ли 2 част, ако има кога ще излезе и кога ще я качат по сайтовете?

  2. #2
    Супер фен Аватара на iPurple
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    1 278
    Да, ще има. Излиза на 22 юни.. всъщност дори има 4 книги, така че може да има и 3та и 4та част.
    Fall down seven times..
    Stand up eight.

  3. #3
    Повече от фен Аватара на qkakukla2
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    374
    О, супер нямам търпение. Много гадно свърши първа част и затова реших да се поинтересувам Мерси, че ми каза

  4. #4
    Супер фен Аватара на gabri3lla
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 582
    Книгите има ли ги на български?

    Дайте ни шанс да сбъднем мечтите си. Дайте ни шанс да изживеем дните си. Шофирайте разумно.

  5. #5
    Може ли да ми кажеш заглавията на книгите?

  6. #6

  7. #7
    даа може ли да кажеш заглавията на книгите : )

  8. #8
    Don't try to deny what you feel !

  9. #9
    Търсих книгите и ги няма на български.. Някой открил ли ги е?

    Сега отворих линка горе и се чудя - Поло защо е в каста?!
    Последно редактирано от SunT : 01-23-2012 на 17:06

  10. #10
    Повече от фен Аватара на qkakukla2
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    374
    Доколкото знам ги има на италиански, но май в бг не се продават.

  11. #11
    И аз това намерих.. жалко, филма е уникален..

  12. #12
    Zdraveite na vsi4ki vuv foruma...tazi tema mnogo me valnuva i vidqh 4e pi6ete za neq...molq nqkoi ako ima informaciq za tozi film da pi6e...az razbrah 4e 6te ima 2-ra 4ast i 6te se kazva tango ganes de it v prevod zna4i iskam te ...a i do4uh 4e e trilogiq,no nqma dokazatelstva za tova i mnogo bih iskala nqkoi dako znae ne6to da spodeli...ispanskata versiq e kato italqnskata,no ne znae kak 6te prote4e vtorata 4ast...
    Последно редактирано от tango danas de it : 01-25-2012 на 14:26

  13. #13
    ^^ горе има линк на 2 част в IMDb.И по-добре пиши на кирилица

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    7 773
    Ох, нямам търпение да излезе втората част!
    Надявам се и тя да е уникална както първата. <3

  15. #15
    Мега фен Аватара на bubkaa93
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    14 457
    Цитирай Първоначално написано от iPurple Виж мнението
    Да, ще има. Излиза на 22 юни.. всъщност дори има 4 книги, така че може да има и 3та и 4та част.
    за съжаление в Испания излиза на 22 юни,а в България сигурно през ноември или декември месец на 2012г. ;D
    Нещата не стават като по филмите. Няма щастлив край, няма вечна любов, няма нищо на готово. Всичко трябва да си го направиш САМ !

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от bubkaa93 Виж мнението
    за съжаление в Испания излиза на 22 юни,а в България сигурно през ноември или декември месец на 2012г. ;D
    Аз не знаех че изобщо излизат в БГ.Не съм чула да го има по кината или изобщо да го има някъде освен в тракерите.Какво пречи да се изтегли от чужбина с английски субтитри?Спокойно, дишайте :д

  17. #17
    Искам да попитам 2рата част ще се казва искам те ... продължение на 1ва част ли е или нов филм и със същите актиори ли ще е или ? ако може някой да ми каже филма е уникален

  18. #18

  19. #19

    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    under the rainbow
    Мнения
    9
    Втората част ще се казва Tengo ganas de ti (Искам те).

    Отново ще е с Марио Касас и Мария Валверде и в Испания и мисля че ще излезне по кината през март 2012, което означава че през април ще можем да гледаме оригиналната версия

    Взела съм си книгата да я чета, но все нямам време. Историята започва там където свършва 3MSC и H заминава за Лондон, после за Мадрид и след време се срещат с Баби. Той започва нов живот, в който си има приятелка (Джин) и смята, че отново боже да се влюби и да забрави за Баби, което обаче се оказва доста сложно... Не очаквайте да се съберат Хепи енд пак има, но по един по-особен и реалистичен начин.

  20. #20
    Maruma, колко са книгите общо?И ти на какъв език я четеш?Само да уточня, че премиерата е на 22 юни.

    Аз гледах италианската версия (Tre metri sopra il cielo) и те са 2те части.Не очаквах наистина да се съберат, но беше гадно все пак..

  21. #21
    Гадно е и аз ги гледах...все пак знаем за втора 4аст ,но аз искам да разбера книгите колко са със сигурност?

  22. #22
    В продължението няма ли да се съберат ? ;х

  23. #23
    Много сладка двойка са а искам да ви попитам ако някой знае момичето по горе беше казало че той си намира гадже джен ли нещо такова после не се ли събират със Баби пак ? ;((

  24. #24
    loretta - не, не се събират за съжаление

  25. #25
    оле ужас смисъла на филма се губи чак не искам да го гледам ;( как ще си намери ново гадже първата любов си е първа бее толкова мн ме е яд че няма да са заеднооо ;((

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си