.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1
    Baby Girl®
    Guest

    Как да ми дойде без да се паникьосвам?

    Здравейте! Пиша тук, защото четох много примерни теми тук, свързани с моя проблем. Та той е такъв, че този месец с приятеля ми правихме секс без кондом. Правим секс около 5-10 пъти седмично. Сметнете колко практика без предпазни средства е това. Той е спокоен, защото е сигурен в себе си, че не е станала голямата беля, но аз всики месец полудявам в дните преди да дойде от притеснения дали изобщо ще дойде. Миналия месец четох, за експериментът с ванилията и колата.Дойде ми на другия ден! Но този месец трябваше да дойде днес. Не дойда и пих пак същата бърканица. Цикълът ми е нередовен попринцеп. Закъснява с ден, два. Но наистина не знам как да го предизвикам, защото майка ми ме пита постоянно " Дойде ли ти", което ме стресира допълнително. Тя не знае, че водя полов живот и затова прибягвам към такива експерименти, за да го предизвикам на точна дата. Моля ви, кажете ми гарантирани начини да предизвикам цикъла си! Ще ви бъда благодарна!

  2. #2
    гост-05
    Guest
    Ако не си трол, то...

    има вероятност следващата ти менструация да е след малко повече от девет месеца. (:

    Задължително пиши тук след няколко седмици дали си забременяла или не. (:

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си