.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 67
  1. #1
    Повече от фен Аватара на TheMan9191
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    358

    Минусови температури !!

    Здравейте, в Русе в момента е -19-20 градуса, а да не говорим че цял ден го дават така студено. Аз днеска си отивам на спирката и чаках към 1 час да дойде тролея ми и накрая кат дойде беше целия претъпкан и к'во не можах да се кача, и накрая се прибрах.... Според вас нормално ли е да се ходи на училище в тези температури?

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Да! Аз при -30 съм ходил на даскало и не се оплаквам! Вие мързеливците постоянно си търсите причини да не ходите на училище, а после защо живота бил гаден...

  3. #3
    Повече от фен Аватара на didenceeto
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    365
    До колкото разбрах, София са ваканция до петък ?
    И за най-умният философ е трудно да отговаря на глупави въпроси.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от didenceeto Виж мнението
    До колкото разбрах, София са ваканция до петък ?
    грешно си разбрал/а

  5. #5
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Не е нормално, разбира се, но аз нямам нищо против (даже се надявам) на ниски темперетури и повече сняг за да има ваканция! :d Който си иска да ме нарича мързелива - Ок! Все повече градове са в грипна (общо 173 училища, Шумен, Бургас и някой от училищата в другите селища)! Въпрос на време е да се излезе в дървена ваканция - според мен!!
    Харесвам те защото... Защото си ти. Прикрит от всички твои лъжи!!!

    Моят сайт!

  6. #6
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    В Бургас сме в грипна епидемия до петъка :П Но ще ни одължават срока на нас,заради това...

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от didenceeto Виж мнението
    До колкото разбрах, София са ваканция до петък ?
    от къде разбра?аз до колкото знам за сега няма информация за София.

  8. #8
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    във Варна със сигурност е по-топло от колкото в Русе и от утре до четвъртък няя да учим заради студа, аз и без тваа съм болен, но дори и да не бях днес нямаше да отида-щото нямаше да има никъв смисъл-днес като ходих при личния и чаках там 2 часа напрао ме болеше всичко от студ +тва имаше и силен студен вятър, който тотално ме довърши-станах още по-болен-би тряяло да не учите утре

  9. #9

    Talking

    Една приятелка звъня на РИОКОЗ DD И от там казаха че се решавало в момента и нямало много болни,но и студа щяли да вземат впредвид....Оф не знам но днеска цял ден бях с яке и беше толкова студено... Казаха че по новините щяли да обявят ама...ОФ дано дано даноооооо
    Момче!
    МАРАТОНКОВКА РЛЗ!!!

    Please excuse me i don't want to be rude but tonight i'm f***in you

  10. #10
    Супер фен Аватара на daq96
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Русе
    Мнения
    1 103
    И аз пътувам с тролей (само на връщане), от днес съм първа смяна. Един час чаках тролея. Цяло чудо е че изобщо се прибрах, пеша до четвъртия етаж...(асансьора не работи). Навън е -10 но се усеща като -17. Информацията за температурите е от интернет (да не кажете че си измислям.) Утре щяло да бъде още по студено...
    От една страна искам ваканция (че кой не иска)
    От друга, сега е края на срока и по математика ме изпитват за срочна оценка, и по биология май ще ме изпита, а ако сме ваканция си губя шансовете съответно за 5 и 6...
    Кофти ама....
    I'm beautiful in my way....

  11. #11
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Не знам дали е нормално или не,но щом всички толкова се оплаквате-еми,стойте си вкъщи.Който е оформен спокойно може да си поседи 1-2 дена вкъщи,както в момента правя аз,а който не е -съжелявам,ама и да се оплаквате,и да не се оплаквате,ще ви се наложи да ходите на училище.

  12. #12
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Дай ми бележка и ще си стоя вкъщи :dd Е аз още не съм оформена, но по-добре от сега няма да успея да стана, така че нямам против да съм си вкъщи! ;d
    Харесвам те защото... Защото си ти. Прикрит от всички твои лъжи!!!

    Моят сайт!

  13. #13
    Тея от министерството искат тея в софия да измръзнем на някоя спирка...Студа си бил студ..Аре ти седи на 15 градуса 7 часа да видим дали така ше говориш ...НО все още нищо не е решено и надеждата в мен все още я има.....Пуснаха Бургаската област,варна,пазарджик,Сам ков вече 2-ра седмица...А ние седи мръзни......
    Момче!
    МАРАТОНКОВКА РЛЗ!!!

    Please excuse me i don't want to be rude but tonight i'm f***in you

  14. #14
    Голям фен Аватара на CherryBell13
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    741
    Охх за Русе се усещаше много по студено :Х Сигурно трябва и белите мечки да умрат от студ, че да пуснат дървена |(

  15. #15
    Еми аз затова след 8 клас си избрах някое даскало,което да ми е билизо до нас и сега ми е перфектно. В 07:30 започваме, аз ставам в 07:10 или 07:15 и за 5 мин съм в даскалото дано ни пуснат във ваканция

  16. #16
    Не е нормално!
    При този сибирски студ сега като не дадът ваканция една седмица (и удължат срока с толкова съответно..), не знам кога ще е.
    Аз днес не бях на училище, скоро бях болен, а там е такъв студ, че ако отида сигурно пак ще се разболея. И утре мисля да пропусна, за другите дни ще видим.
    Не ходете, ако ви е студено, най-важно е здравето.
    az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!

  17. #17
    Повече от фен Аватара на didenceeto
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    365
    Май само в Благоевград ще си учим
    И за най-умният философ е трудно да отговаря на глупави въпроси.

  18. #18
    Повече от фен Аватара на TheMan9191
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    358
    http://www.ruse-news.com/modules.php...rder=0&thold=0

    Така, в Русе няма да има грипна или дървена поне според последната информация.. Но в този студ не знам как ще стигна до училище а много искам да отида май.. ;д

  19. #19
    Супер фен Аватара на fenasf
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 335
    Естествено, че не е нормално :X Аз затова не ходя
    I roll big like a superstar
    I smoke big like a superstar
    Bitch I'm a superstar

  20. #20
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Еми и в Пловдив пише, че няма да има, ама да видим утре, като е и още по-студено! В моето училище часовете са намалени общо с половин час. Идеално - 30 минути по-малко мръзнене! :d
    Харесвам те защото... Защото си ти. Прикрит от всички твои лъжи!!!

    Моят сайт!

  21. #21

    Lightbulb

    И аз искаммммм ваканция, сутринта докато отида на училище станах на шушулка - поне нашият директор от утре е намалил часове по 30мин. до края на срока. НО ПО ДОБРЕ Е ДА ИМА ВАКАНЦИЯ

  22. #22
    Голям фен Аватара на CherryBell13
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    741
    Цитирай Първоначално написано от TheMan9191 Виж мнението
    http://www.ruse-news.com/modules.php...rder=0&thold=0

    Така, в Русе няма да има грипна или дървена поне според последната информация.. Но в този студ не знам как ще стигна до училище а много искам да отида май.. ;д
    Офф стига бе...бахти гадното аз трябва да вървя повече от половин час до училище в този студ :@ Тъпанари! На шушулки искат да станем!

  23. #23
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от didenceeto Виж мнението
    Май само в Благоевград ще си учим



    да ти кажа вярно си е!
    особено в мгто, ако не учим, ще отучваме...просто е...дебилна работа..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от didenceeto Виж мнението
    Май само в Благоевград ще си учим
    и в София..

  25. #25
    В Шумен официално сме в грипна епидемия, но само едно училище е във ваканция (до края на седмицата) :/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си